Page 13 of 14 FirstFirst ... 311121314 LastLast
Results 181 to 195 of 197

Thread: Навигация за 159

  1. #181
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Jun 2013
    Location
    Ботевград
    Age
    46
    Posts
    93

    Default

    Quote Originally Posted by vernibgs View Post
    Пробвах изключвах е включвах е чува се само едно тракане и .....нищо не става
    Пробвай с откачане на клемите на акумулатора....да се получи нещо като "master restart". Изчакай минута-две и ги закачи и пробвай
    Alfa Romeo 159SW, 2.4 JTD, 06, remap, no EGR, no DPF, no "peperudk`s", no eco friendly, a.k.a. THE BLACK MAMBA

  2. #182
    Запален алфист
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    Бургас
    Posts
    141

    Default

    Пробвах колега...и тпва не помогна ето клипче https://youtu.be/ZW-LcqYaVnY

  3. #183
    Запален алфист
    Join Date
    May 2006
    Location
    Шумен
    Age
    47
    Posts
    171

    Default

    Quote Originally Posted by haibusa2005 View Post
    Хора, ако някой има нужда, по-долу съм качил фирмуер, setup CD и карти за Източна Европа 2012-2013. Тествано и работи.

    https://www.dropbox.com/sh/x8krowgxv...jE4t1yI0a?dl=0
    Благодаря ,всичко се получи чудесно, дори вече ми говори на английски.
    Алфа 156 2.0 98г.-Ex , Алфа 33 1.7 8v-Ex
    Alfa 159 2.4 jtdm
    Alfa Giulia 2.0 280 AWD

  4. #184
    Запален алфист gadimir's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Варна
    Age
    50
    Posts
    148

    Default

    Quote Originally Posted by gadimir View Post
    Имам нужда от помощ!!!!Сложиш си оригинална навигация и не мога да се оправя с сет-ъп,фирмуери и др.щуротии.Вече работи(искаше код и т.н.),почетох доста,изтеглих каквото видях тук,пробвам и....тц.Не става и не става......Стигам до CD-error и до там.....Някой от Варна с време,желание и възможност????Готов съм на всичко(е,почти де)само да я пусна тая пущина........
    Вече съм ОК.

  5. #185
    Запален алфист
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    Бургас
    Posts
    141

    Default

    някой може ли да ми помогне за картата за България на какъв диск да е запиша DVD CD? И файла както го сваля така да го запиша ли ? Под ISO формат?

  6. #186
    Малкото рибарче от Бургас b_angelov's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Бургас
    Age
    41
    Posts
    1,814

    Default

    Quote Originally Posted by vernibgs View Post
    някой може ли да ми помогне за картата за България на какъв диск да е запиша DVD CD? И файла както го сваля така да го запиша ли ? Под ISO формат?
    Колега, ще ти запиша диска и ще ти го дам. Само кажи кога ти е удобно. Ако искаш ще ти помогна за ъпдейта на фирмуера на навигацията.
    Alfa Romeo GTV 2.0 16V Twin Spark 150hp
    Alfa Romeo 159 2.4 20V JTDm Q-Tronic 200hp

  7. #187
    започва да се пристрастява devil_vas's Avatar
    Join Date
    Aug 2014
    Posts
    56

    Default

    Колеги, някой да има преки впечатления или мнение за това http://navigacia.bg/navigaciya-a001a...adren-procesor

    И е ли е възможно да не е толкова скъпо?! Или цената е нормална?
    ex: VW Golf 3 GT, Opel Astra GSI 2.0 16V, VW Golf 4 1.8T GTI, BMW E36 318is, Subaru Legacy 2.0 Turbo, BMW E46 318i 143, Honda Civic 1.6 VTI, Audi S3 1.8T, BMW E46 330Cd

    Alfa Romeo 159 1.9 JTDm AT

  8. #188
    кукундрелник vovata's Avatar
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Plovdiv
    Age
    48
    Posts
    1,764

    Default

    Quote Originally Posted by devil_vas View Post
    Колеги, някой да има преки впечатления или мнение за това http://navigacia.bg/navigaciya-a001a...adren-procesor

    И е ли е възможно да не е толкова скъпо?! Или цената е нормална?
    Нямям преки впечатления, НО : това е копие менте на оригинална феис навигация ! Та те незнаят даже какво продават ! В заглавието е 4 ядрен а в описанието 2 ядрен, пьлни щуротии ! С две думи нямам му никакво доверие !
    Alfa Romeo EX 155 1.8SS,147jtd,156TS,156jtd,
    159 1.9 няколко. 2.4 няколко, Auto, ръчка - всичко
    NEW 159 2.0 JTDm Black TI

  9. #189
    започва да се пристрастява D.Dimitrov's Avatar
    Join Date
    Nov 2015
    Location
    Варна
    Posts
    87

    Default

    Колега изобщо не се занимавай с тези ментета. Както колега каза не знаят дори какво пишат а при мен се оказаха и некоректни. От личен опит ще ти кажа преди година си взех от същия сайт за рено флуенс този модел:
    http://navigacia.bg/navigaciya-rn01a...ence-2002-2008

    Изключително бавен постоянно се бъгва и от време на време се рестартира без причина не мога да хване GPS по 20-30мин при ясно време. Ходих при тях да искам да го сменя или да ми върнат парите но ударих на греда. Казаха всичко си работи и тнт и в момента се занимавам с КЗП. Има ги същите в алиекспрес за по 250-350долара. Това е при мен не ангажирам никого.

  10. #190
    започва да се пристрастява devil_vas's Avatar
    Join Date
    Aug 2014
    Posts
    56

    Default

    Ясно...не става... Те пък, защо не е заменят с друга работеща такава, че чак до КЗП ще се стига.

    Аз съм с Blue&Me, мога ли да премина към навигация, ще сработи ли коректно или само за да гледам името на песните не си засужава филма?
    ex: VW Golf 3 GT, Opel Astra GSI 2.0 16V, VW Golf 4 1.8T GTI, BMW E36 318is, Subaru Legacy 2.0 Turbo, BMW E46 318i 143, Honda Civic 1.6 VTI, Audi S3 1.8T, BMW E46 330Cd

    Alfa Romeo 159 1.9 JTDm AT

  11. #191
    Младши алфист
    Join Date
    Sep 2012
    Location
    Sofia
    Posts
    16

    Default

    Колеги здравейте.
    Изчетох доста теми във форума. Става дума за гласовия контрол в Алфа 159. При мен е на Италиански. Закупих си Диск от OLX с ъдейта (2011) и карта а България.
    Опитах се да открия от къде се сменя езика на гласовия контрол, но не успях. Четох в друга тема, че се нуждая от ISO файл от CD setup. Tук някой го е качвал и мога да си го изтегля. Ще бъда много благодарен!

  12. #192

    Default

    Quote Originally Posted by accvelichkov View Post
    Колеги здравейте.
    Изчетох доста теми във форума. Става дума за гласовия контрол в Алфа 159. При мен е на Италиански. Закупих си Диск от OLX с ъдейта (2011) и карта а България.
    Опитах се да открия от къде се сменя езика на гласовия контрол, но не успях. Четох в друга тема, че се нуждая от ISO файл от CD setup. Tук някой го е качвал и мога да си го изтегля. Ще бъда много благодарен!
    Здравей

    заповядай

    https://dox.abv.bg/download?id=9bacf40abf# - Линк за сваляне
    а този линк е за карти на Балканският полуостров
    https://dox.abv.bg/download?id=141a41a92d# - Линк за сваляне
    Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDm 150hp

  13. #193
    Запален алфист tur4in's Avatar
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Асеновград
    Posts
    475

    Default

    Здравейте. Вече имам алфа 159. Някой може ли да ме насочи към линк или нещо за маркова афтърмаркет навигация. Пионер, сони или нещо хубаво?
    Last edited by tur4in; 17-08-2019 at 11:10.
    JTDm 170+

  14. #194
    започва да се пристрастява Gamma's Avatar
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Бургас/София
    Age
    46
    Posts
    80

    Default

    Днес от спортна злоба ъпдейтнах фирмуера, обаче не ме кефи шаренията... Някой по-напред в темата беше писал, че май не може да се върне стара версия. Наистина ли е така и някой успял ли е да го направи?
    Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDm Ti
    Fiat Marea 1.6 16V ELX
    Chrysler PT Cruiser 1.6i

  15. #195

    Default

    Сега в лето господне 2023, може ли да се ъпдейтват оригиналните навигации с нови карти ?
    Или другата ми идея е някаква мултимедя и да ползвам MirrorLink да каствам от телефона Maps или Waze докато си слушам музика през Спотифай. Някой да има опит с това и да си каже какво ползва? Много ги гледам из нета неща но не винаги са описани добре

Page 13 of 14 FirstFirst ... 311121314 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •