Page 3 of 14 FirstFirst 1234513 ... LastLast
Results 31 to 45 of 197

Thread: Навигация за 159

  1. #31

    Default

    Quote Originally Posted by OgyG View Post
    Да се похваля - все пак не издържах и си купих оригинална навигация в Германия. Чакам да ми я пратят в Русия и да си я сложа.
    Ако някой колега има информация от къде и за колко пари могам да се купят новите карти за Европата - ще съм много благодарен.
    Също можете ли да кажете - с-мата дали е мултиезична - ще може ли да показва всичко на английски или тъй като е била в Германия - ще е на немски?
    какво точно си купил
    защото ще ти трябва антена за ГПС-а, а също така антена за ГСМ-а.
    дори системата да е на немски, из интернета(дори на сайта на алфаромео) би следвало да намериш софтуер който при буутването на диска да ти сменя езика

    за карти можеш да си поръчаш от навтек или от официален вносител

  2. #32
    Запален алфист
    Join Date
    May 2009
    Location
    София...но от Русе
    Age
    46
    Posts
    132

    Default

    Каква е навигацията? Blue&Me или Connect? Имам инфо! Пиши на лични или скайп
    ex Alfa Romeo 156 '02 1.9 JTD
    ex Alfa Romeo 159 '06 1.9 JTDm
    Alfa Romeo Brera Italia Independent '10 3.2 V6 Q4
    Alfa Romeo 4C

  3. #33

    Default

    оги исках да те питам а как става галимацията с босе-то, защото ако съм разбрал правилно босето не можеш да го имаш ако имаш навигация, поне като я купуваш колата ...

    освен това какви неща можеш да пускаш там ? двд ? има ли тв тунер ?

  4. #34
    Запален алфист OgyG's Avatar
    Join Date
    Nov 2008
    Location
    в момента в Санкт-Петербург, Русия
    Age
    58
    Posts
    245

    Default

    Честно казано - още нищо не ми е ясно - като дойде навигацията - ще го мисля. Май купих коте в чувал и сега тепърва ще се изяснява какво съм купил и защо.
    Alfa Romeo 159 JTDm 16V Q-tronic

  5. #35

    Default

    ок , чакам с интерес

  6. #36

    Default

    Quote Originally Posted by Stoyan Georgiev View Post
    оги исках да те питам а как става галимацията с босе-то, защото ако съм разбрал правилно босето не можеш да го имаш ако имаш навигация, поне като я купуваш колата ...

    освен това какви неща можеш да пускаш там ? двд ? има ли тв тунер ?
    Естествено, че можеш да имаш Босе и Навигация.

    Най-бързата Българска Алфа на писта 147QVD, 159 2.4QVDm, Crosswagon Edition Nero, Aprilia SR 50 Tetsuya Harada Replica
    " Marco Cavigioli champion IRC 2WD with Fiat Grande Punto DIESEL"
    "Seat Leon TDI champion WTCC 2008"

  7. #37

    Default

    Quote Originally Posted by KGB View Post
    Естествено, че можеш да имаш Босе и Навигация.
    друго ми казаха мм и друго прочетох по разни форуми, пък и май в сайта на ММ

  8. #38
    AO member Dodo 155's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    46
    Posts
    2,381

    Default

    Quote Originally Posted by Stoyan Georgiev View Post
    друго ми казаха мм и друго прочетох по разни форуми, пък и май в сайта на ММ
    Ти си намерил в кой сайт да четеш
    Те не си актуализират информацията за продаваните модели, ти говориш за екстрите
    Системата БОСЕ (говорители и усилвател) взима сигнал от юнита.

  9. #39
    започва да се пристрастява kgs159's Avatar
    Join Date
    Mar 2009
    Posts
    35

    Default

    Мойта е оргинална и може всички менюта да се направят без проблем на немски,англ.,френски,итал,.испански,португалски и мисля и на японски.Същото важи и за гласовите команди на навито и телефона.Но монтажа ще бъде сложен-при мойта имам панел за SOS,GPS и др.на тавана а при коли без НАВИ го няма,моита няма БОСЕ когато навито е фабрично.Антената за радиото,навито и ГПС е една ,на тавана на колата.ДВД и ТВ не могат да се гледат без преработка.
    ALFA ROMEO 159-1,9JTDM 16v

  10. #40
    Запален алфист OgyG's Avatar
    Join Date
    Nov 2008
    Location
    в момента в Санкт-Петербург, Русия
    Age
    58
    Posts
    245

    Default

    Quote Originally Posted by kgs159 View Post
    Мойта е оргинална и може всички менюта да се направят без проблем на немски,англ.,френски,итал,.испански,португалски и мисля и на японски.Същото важи и за гласовите команди на навито и телефона.Но монтажа ще бъде сложен-при мойта имам панел за SOS,GPS и др.на тавана а при коли без НАВИ го няма,моита няма БОСЕ когато навито е фабрично.Антената за радиото,навито и ГПС е една ,на тавана на колата.ДВД и ТВ не могат да се гледат без преработка.
    Благодаря за информацията - поне с антената и езиците се уточни въпроса.
    А какъв е този панел на таван - аз съм виждал с фабрична навигация - но нямаха нищо доп. на тавана - ще можеш ли някаква снимка да направиш, ако обичаш.

    Някой да знае, дали CD с MP3 музика могат да се пускат на щатната навигация на Алфата?
    Alfa Romeo 159 JTDm 16V Q-tronic

  11. #41
    започва да се пристрастява kgs159's Avatar
    Join Date
    Mar 2009
    Posts
    35

    Default

    CD с MP3 се пуска без проблем.
    ALFA ROMEO 159-1,9JTDM 16v

  12. #42
    Запален алфист OgyG's Avatar
    Join Date
    Nov 2008
    Location
    в момента в Санкт-Петербург, Русия
    Age
    58
    Posts
    245

    Default

    Quote Originally Posted by kgs159 View Post
    CD с MP3 се пуска без проблем.
    Благодаря!
    Alfa Romeo 159 JTDm 16V Q-tronic

  13. #43
    Запален алфист
    Join Date
    May 2009
    Location
    София...но от Русе
    Age
    46
    Posts
    132

    Default

    CD WR имат проблем с четенето, заради технологията на запис, иначе със CD R няма проблеми. По някаква причина има проблем с някои mp3-ки и в момента го изследвам къде точно се крие, дали в компресията или някъде друаде. ID3 tag на кирилица не изписва (излизат маймуни) но няма проблем с просвирването, дори и името на файла да е на кирилица.

    П.П. като писах проблем със CDRW имам пред вид, че прочитането на такива дискове е процес със случаен характер - понякога тръгват, а понякога и след милион вкарване и изкарване, пак дават грешка

    ---------- Post added at 15:39 ---------- Previous post was at 15:35 ----------

    Quote Originally Posted by kgs159 View Post
    ...Но монтажа ще бъде сложен-при мойта имам панел за SOS,GPS и др.на тавана а при коли без НАВИ го няма,моита няма БОСЕ когато навито е фабрично...
    аз нямам такива неща по тавана
    ex Alfa Romeo 156 '02 1.9 JTD
    ex Alfa Romeo 159 '06 1.9 JTDm
    Alfa Romeo Brera Italia Independent '10 3.2 V6 Q4
    Alfa Romeo 4C

  14. #44
    Запален алфист OgyG's Avatar
    Join Date
    Nov 2008
    Location
    в момента в Санкт-Петербург, Русия
    Age
    58
    Posts
    245

    Default

    Колеги - а някой да има идеа в какви сервисни мануали (и къде) може да се намери инструкция по монтажа или поне картинка на задният панел на навигацията с надписи кое какво е?
    Намерих в продажба новата навигация га 159-ката - може би тя е по добра?
    Alfa Romeo 159 JTDm 16V Q-tronic

  15. #45

    Default

    4естито колега .Моята навигация е CONNECTNAVI+ беше също на немски .Заедно с диска с картите има още един с езиции .Сменя езика на всички менюта просто го слага6 и след няколко секунди се инсталира.

    ---------- Post added at 18:54 ---------- Previous post was at 18:49 ----------

    http://www.fs-oc.net/fiat-stilo-guid...issection.html
    ето това е дисекция на юнита

    ---------- Post added at 19:04 ---------- Previous post was at 18:54 ----------

    http://www.fiatforum.com/stilo/67370...ease-read.html
    това са инструкциите

Page 3 of 14 FirstFirst 1234513 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •