Page 12 of 14 FirstFirst ... 21011121314 LastLast
Results 166 to 180 of 197

Thread: Навигация за 159

  1. #166
    Запален алфист gadimir's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Варна
    Age
    50
    Posts
    148

    Default

    Купих навигация,но ми иска код!!!!Вече ми иска Master code!!!!Alfa Romeo 159 2,2 jts-черен металик.Преден собственик на колата(от която е навигацията)-Никола Николов от София.Не познавам човека,но ако някой го познава или той прочете това,моля да направи контакт с мен.0885779090-Станислав

  2. #167
    Запален алфист gadimir's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Варна
    Age
    50
    Posts
    148

    Default

    Всъщност приемам всякаква помощ!!!!

  3. #168

    Default

    Здравейте. Скоро станах горд собственик на 59-ка която е с нави CONNECT+ до колкото разбрах.Въпросът ми е мога ли да сложа някак bluetooth към него защото VIVACOM не искат да издадат дубликат за колата

  4. #169
    Запален алфист gadimir's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Варна
    Age
    50
    Posts
    148

    Default

    Имам нужда от помощ!!!!Сложиш си оригинална навигация и не мога да се оправя с сет-ъп,фирмуери и др.щуротии.Вече работи(искаше код и т.н.),почетох доста,изтеглих каквото видях тук,пробвам и....тц.Не става и не става......Стигам до CD-error и до там.....Някой от Варна с време,желание и възможност????Готов съм на всичко(е,почти де)само да я пусна тая пущина........

  5. #170
    кукундрелник vovata's Avatar
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Plovdiv
    Age
    48
    Posts
    1,764

    Default

    Слагаш ключа за да включиш контакт
    - слагаш диска с ъпдейта
    - изключваш навито (мултимедията)
    - включваш навито и веднага почваш да натискаш последователно бутони 3 4 5 6 и >>
    трябва да започне данлоуд и ъпдейт
    Успех
    Alfa Romeo EX 155 1.8SS,147jtd,156TS,156jtd,
    159 1.9 няколко. 2.4 няколко, Auto, ръчка - всичко
    NEW 159 2.0 JTDm Black TI

  6. #171
    Запален алфист gadimir's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Варна
    Age
    50
    Posts
    148

    Default

    Нъц......Презаписах една кутия с дискове,пробвах всякакви последователности и неще пущината.......Някой от Варна който е минал по този път ако може да помага.....

  7. #172
    започва да се пристрастява angels's Avatar
    Join Date
    Jul 2010
    Posts
    98

    Default

    Quote Originally Posted by gadimir View Post
    Нъц......Презаписах една кутия с дискове,пробвах всякакви последователности и неще пущината.......Някой от Варна който е минал по този път ако може да помага.....
    Моята не е с навигация, но е с Blue&Me. Не знам дали ще ти е от полза, но си струва да опиташ. Когато реших да ъпдейтна до последната версия постоянно ми даваше грешка. Даваше ми да сваля последния наличен ъпдейт и не ставаше и не ставаше. Моята си беше с този, който е излязъл от завода. Стана така, че трябваше последователно да инсталирам всеки ъпдейт по реда им на излизане. Тоест аз бях с версия 5.4, трябваше да инсталирам първо 5.5 и чак тогава можах да ъпгрейдна до 5.6. Виж дали не прескачаш някой ъпдейт.
    Alfa Romeo 159, 1,9JTS EX

  8. #173
    Запален алфист gadimir's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Варна
    Age
    50
    Posts
    148

    Default

    Ами.............благодаря колега,ама......малко съм скаран с тези технологии...и даже не разбирам какво ми говориш.Ъпдейти,ъпгрейди,фирмуери и т.н. са ми абсолютно непознати и неизползваеми термини....Благодаря все пак.Някой от Варна за помощ??????

  9. #174
    Запален алфист Lunov's Avatar
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Варна
    Posts
    176

    Default

    На колко време е последната версия ?
    Alfa Romeo 159 JTDm
    Alfa Romeo 155 TS

  10. #175

    Default

    Братле ако искаш утре може да се видим да я видим. не съм кой знае какъв спец..ама си бачкам в софтуерна компания..смятам че имам някакви познания ако искаш..утре може да се видиме
    147 1.6TS 2005 120bhp.
    The beauty is real...you just have to find it!

  11. #176
    Запален алфист gadimir's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Варна
    Age
    50
    Posts
    148

    Default

    навигацията работи,свързва се със сателити,определя местонахождение.....но иска диск с карти!как трябва да запиша тези файлове качени тук за да ги чете???cd-error се показва постоянно????

  12. #177
    Запален алфист
    Join Date
    May 2006
    Location
    Шумен
    Age
    47
    Posts
    171

    Default

    Как се стартира SETUP диска за да сменя езика ?
    Алфа 156 2.0 98г.-Ex , Алфа 33 1.7 8v-Ex
    Alfa 159 2.4 jtdm
    Alfa Giulia 2.0 280 AWD

  13. #178
    Запален алфист
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    Бургас
    Posts
    141

    Default

    Колеги навигацията не иска да извади диска и не го чете пише че няма диск някви идеи, ако е отворя мога ли да го изкарам
    Last edited by vernibgs; 10-10-2015 at 19:02.

  14. #179

    Default

    1.Сетъп Диска се вкарва вътре и така се стартира.СЛед това мисля се активират неактивните функции в менюто на навигацията и можеш да избираш/настройваш.

    2.От лявото копче надолу вляво което се върти го натисни да изключи навигацията и целия панел, след това го включи отново и натисни копчето за изкарване на диска.
    Alfa Romeo 159 2.4 JTDm -200 алфистки коня+ 30/40/ до 50 тунинговани коня

  15. #180
    Запален алфист
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    Бургас
    Posts
    141

    Default

    Пробвах изключвах е включвах е чува се само едно тракане и .....нищо не става

Page 12 of 14 FirstFirst ... 21011121314 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •