Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 31 to 45 of 45

Thread: 156-ца без дръжки на предните врати

  1. #31
    психарче... Lqnkata's Avatar
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    Пазарджик
    Age
    39
    Posts
    550

    Default

    Quote Originally Posted by краси View Post
    ето я без дръжка и да не се чудим повече , на нищо не мяза .Не е това, което сме свикнали да виждаме , наистина много липсва .Леле, като инвалид е , все едно и липсва ръчичка
    Незнам за вас ама на мен ми допада. вярно е, че всеки си има мнение за това не е нужно да спориме, всеки да си прецени сам за себе си.
    Alfa Romeo 156 2.4JTD '02, Fiat Punto 1.2 16V '00, Alfa Romeo 155 2.0 16V - ex, Сузуки Бандит 400 VC '94 - ex, Дукати S4 '02


  2. #32
    Алфист nblagoev's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    София
    Age
    42
    Posts
    380

    Default

    Quote Originally Posted by краси View Post
    ето я без дръжка и да не се чудим повече , на нищо не мяза .Не е това, което сме свикнали да виждаме , наистина много липсва .Леле, като инвалид е , все едно и липсва ръчичка


    Напълно съм съгласен!!!
    Alfa Romeo 159SW 2.4JTDm 210hp
    Lancia Kappa 2.4JTD 136hp
    Mercedes E250TD Avantgarde 150hp
    Alfa Romeo 156 1.8TS 144hp - ex

  3. #33

    Default

    Quote Originally Posted by Lqnkata View Post
    Незнам за вас ама на мен ми допада. вярно е, че всеки си има мнение за това не е нужно да спориме, всеки да си прецени сам за себе си.
    и на мен ми хареса, сега дали бих го направил на моята е друга, но защо не

    ex Аlfa Romeo 156 2.0 16V TWIN SPARK mod '99 замина...
    0889 636 093

  4. #34
    гинеколог любител mirchozo's Avatar
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Добрич
    Age
    41
    Posts
    3,145

    Default

    Благодаря на колегата Краси за снимката която е сложил.Ето това ми беше горе долу идеята да видим как изглежда колата без дръжки,и на който му хареса да си прави както си реши.Да си кажа чесно и аз не съм очарован особено,но...може би се свържат предната и задната черта ще стане както трябва,знам ли? Едно е да видиш,друго е да си го представиш.

  5. #35

    Default

    Някакво развитие по проекта...Защото лично на мен ми допада, някак си е по изчистен дизайна
    156 2.4JTD 136+ PS

  6. #36

    Default

    И на мен ми харесва, но няма да го причиня на моята....
    Alfa romeo 156

  7. #37
    Запален алфист Zarini's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Пловдив
    Posts
    186

    Default

    Quote Originally Posted by Jivko7777 View Post
    Някакво развитие по проекта...Защото лично на мен ми допада, някак си е по изчистен дизайна
    Абе изчистен, изчистен, ама с нокти ли ще я отваряш тая врата отвън бе, или с подобен комплект - ?
    Alfa Romeo 147 JTD 115hp+
    Fiat Croma 2.4 Mjet 200hp

  8. #38
    Старши алфист toshko69's Avatar
    Join Date
    Sep 2008
    Location
    Плевен
    Age
    47
    Posts
    609

    Default

    Quote Originally Posted by Zarini View Post
    Абе изчистен, изчистен, ама с нокти ли ще я отваряш тая врата отвън бе, или с подобен комплект - ?
    Слага се една пружина на ограничителя и като машинката отвори,пружината отваря вратата/и на водача му остава да доотвори/.
    alfa 156 2.0 TS/звяр на пътя-0886399217

  9. #39
    кукундрелник vovata's Avatar
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Plovdiv
    Age
    48
    Posts
    1,764

    Default

    Една зима гледах в Банско голф3 с такава глезотия,собственика се въртеше около колата като обран евреин и си скубеше косите.Бяха замръзнали оплътненията на вратата - няма къде да хване и да дръпне !
    Alfa Romeo EX 155 1.8SS,147jtd,156TS,156jtd,
    159 1.9 няколко. 2.4 няколко, Auto, ръчка - всичко
    NEW 159 2.0 JTDm Black TI

  10. #40
    хАмерикански лос rusiq86's Avatar
    Join Date
    Nov 2008
    Location
    Nantucket Island, US...
    Posts
    2,760

    Default

    Това си е верно кусур, не е много ефективно определено. На дадената снимк излгда някак си странно... зимата си е проблем и недай си боже да стане проблем нещо няма отваряне....не си заслужава риска!

    Gulfstream G650 with Italian design...

  11. #41

    Default

    Един прател си беше направил на Пунтото такъв тип отваряне и нямаше никакви проблеми. На Алфата все пак и се отварят задните врати .
    CUORE SPORTIVO 164 +,156 2.4 TI +++, 159 TI +++,Alfa Romeo Arna 1.3 TI
    Fiat Uno Fire,Fiat Tipo Gran Turismo,Fiat Bravo, Fiat Grande Punto, Fiat 1500 Lunga,Fiat 850,Fiat 1300/1500

  12. #42
    Запален алфист краси's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    София
    Age
    43
    Posts
    110

    Default

    Quote Originally Posted by Jivko7777 View Post
    Някакво развитие по проекта...Защото лично на мен ми допада, някак си е по изчистен дизайна
    Е, изчистен, изчистен...колко да е изчистен..то и това като изчистим , какво остава, тя и без това е доста изчистена....
    Alfa 156 2.4 JTD
    Honda CBR600RR 2008

  13. #43
    гинеколог любител mirchozo's Avatar
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Добрич
    Age
    41
    Posts
    3,145

    Default

    Аз ще кажа причината поради която се отказах от тази манипулация. Та..., ако се загледаме има един ръб който тръгва от предния калник и свършва до дръжката, от задния калник също тръга такъв ръб и той свършва до дръжката, е ся като я махнем там остава едно голо обло място което не стои никак добре. Тия ръбове имат за цел да подчертаят спортния дух, като че ли автомобила е с една врата, затова и задната дръжка е така маскирана. Точно затова дръжките на предните врати са толкова големи и ярко стърчащи. Ако се навие този който я прави да съедини двата ръба от калниците, това вече е друга работа...
    Alfa Romeo 159SW 2.4JTDm/20V 200* коня + 1 магаре зад волана.
    Ако искаш да си бърз-тръгни сам, ако искаш да стигнеш далеч-тръгни с приятели!!!
    Горе главата, нищо че е празна...

  14. #44

    Default

    Quote Originally Posted by vovata View Post
    Една зима гледах в Банско голф3 с такава глезотия,собственика се въртеше около колата като обран евреин и си скубеше косите.Бяха замръзнали оплътненията на вратата - няма къде да хване и да дръпне !
    Quote Originally Posted by rusiq86 View Post
    Това си е верно кусур, не е много ефективно определено. На дадената снимк излгда някак си странно... зимата си е проблем и недай си боже да стане проблем нещо няма отваряне....не си заслужава риска!
    Quote Originally Posted by краси View Post
    Е, изчистен, изчистен...колко да е изчистен..то и това като изчистим , какво остава, тя и без това е доста изчистена....
    Абе хора какво от това като ти замръзнат оплътненията...Елементарно е бе...ааааааа големи хора сте и не се замисляте, ми има си задни връти с дръжки...Просто си отваряш от там...Това въобще не е проблем...По-скоро е някой да се заеме и да го направи
    156 2.4JTD 136+ PS

  15. #45
    Запален алфист pave's Avatar
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    София
    Age
    38
    Posts
    145

    Default

    http://www.thehoffmangroup.com/autoloc/
    отговора на въпроса, но за съжаления нямат за алфа.има доста интресни неща в сайта и доста идеи

Page 3 of 3 FirstFirst 123

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •