Results 1 to 9 of 9

Thread: Мигащ сигнал на таблото при 147ца

  1. #1
    Conquestador bokota's Avatar
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Любимец/Пловдив
    Age
    36
    Posts
    226

    Default Мигащ сигнал на таблото при 147ца

    Не знам дали е проблем,но лампичката,която ми отчита изгоряла крушка от няколко дни ту ми светва ту изгася.Интереснотот е че когато е светнала проверих че всички крушки светяр интересува ме може ли да отчита някаква друга грешка не само за лампа.Да знам ако не е лампа да я водя да я проверят.Иначе колата си е наред.Ако някой знае да каже моля.
    Un Amore Grande!
    Alfa Romeo 147t.s. 2002
    Skoda Favorit 94 с АГУ (ама не инж. )
    http://www.bokota.snimka.bg/album.ph...=6687668&lp=30

  2. #2
    нафталин JORKOOO's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    София
    Age
    46
    Posts
    68

    Default

    Quote Originally Posted by bokota View Post
    Не знам дали е проблем,но лампичката,която ми отчита изгоряла крушка от няколко дни ту ми светва ту изгася.Интереснотот е че когато е светнала проверих че всички крушки светяр интересува ме може ли да отчита някаква друга грешка не само за лампа.Да знам ако не е лампа да я водя да я проверят.Иначе колата си е наред.Ако някой знае да каже моля.
    И при мен от време на време се получава.Губи маса някъде.При мен го прави заради задната крушка за мъгла / даже си го изписва / .Ако ти изписва коя е,я напръскай с контактен спрей или я намажи с малко обикновена ГРЕСстар метод но действа!!!!
    Жоро 147 1.9 JTD

  3. #3
    Conquestador bokota's Avatar
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Любимец/Пловдив
    Age
    36
    Posts
    226

    Default

    За съжеление не ми отчита коя е лампата но благодаря за съвета.Притесняваше ме само да не е нещо друго.
    Un Amore Grande!
    Alfa Romeo 147t.s. 2002
    Skoda Favorit 94 с АГУ (ама не инж. )
    http://www.bokota.snimka.bg/album.ph...=6687668&lp=30

  4. #4
    Запален алфист muchev's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    Ruse
    Age
    48
    Posts
    124

    Default

    при мен примигваше като пускам десен мигач. После почна и като натискам спирачка. Накрая ми писна -отворих задния (десен)стоп, почистих клемата и се оправи.
    alfa romeo156 2.0TS 11'97

  5. #5
    Старши алфист zimin's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Cape Verde
    Posts
    556

    Default

    провери си третия стоп ако имаш

  6. #6
    Запален алфист niki-25's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    44
    Posts
    311

    Default

    Колега може и да е от габарите,при мен дава грешка че е изгоряла крушката и пищи,но като размърдам жичките се оправя.От дупките се разместват жиците и не прави добър контакт.
    Алфа Ромео 147-2.0 16V 2002g-ГИ
    The pleasure of driving Alfa Romeo!

  7. #7
    започва да се пристрастява Forza's Avatar
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Бургас
    Posts
    54

    Default

    Аз също имам подобен проблем на моята 147 значи от скоро на таблото където ми свети на колко хиляди км е колата където показва температурата навън колко е и часа понякога вместо да свети постоянно както трябва да е то започва да мига и като спра и изгася колата и после пак я запаля се оправя много странно започна да го прави често но не винаги през другото време си свети нормално без да мига някой да има някъква идея защо така става благодаря предварително.

  8. #8
    Запален алфист
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Sofia
    Posts
    200

    Default

    Quote Originally Posted by Forza View Post
    Аз също имам подобен проблем на моята 147 значи от скоро на таблото където ми свети на колко хиляди км е колата където показва температурата навън колко е и часа понякога вместо да свети постоянно както трябва да е то започва да мига и като спра и изгася колата и после пак я запаля се оправя много странно започна да го прави често но не винаги през другото време си свети нормално без да мига някой да има някъква идея защо така става благодаря предварително.
    Има тема по този въпрос, но като че ли няма конкретен отговор. Аз се зачетох из чужди форуми и това, което се споделя като информация е, че при проверката на всички вериги компютъра намира проблем. Проблема се отчита с мигане на одометъра. Ако ти се случва често е хубаво да отидеш на диагностика.

  9. #9

    Default

    Вчера смених изгорялата крушка на стопа и пак продължава да премига като натисна спирачка

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •