Page 4 of 6 FirstFirst ... 23456 LastLast
Results 46 to 60 of 88

Thread: МиТо при представителя в София?

  1. #46

    Default

    Тази бялата е с бензиновия двигател мисля, цената й ще бъде около 39 хиляди лева, вече официално. При тази цена доста ще се замисля дали си струва Та 20к евро струва Брера на 2 год и 15-20к км от Германия. А Брерата е най-красивата кола, която може да се купи в момента. Все пак, нека първо мине тест драйв и тогава ще се решава Ако някой вече я е тествал да сподели

    П.с. не може да се купи от Гърция и веднага да се регистрира в БГ - ще трябва да платиш ДДС и на двете места,ако не се лъжа

  2. #47
    тъп и упорит koolio's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    40
    Posts
    3,433

    Thumbs down

    ДДС на две места не може да се плаща А тази колица мисля, че ще бъде най-големият пазарен провал може би от времето на АРНА.
    Ако ти е писано да се обесиш, няма да се удавиш
    AlfaRomeo 155 1.8 TS 129 к.с. 1995 г., AlfaRomeo 166 2.4 JTD 140 к.с. 2002 г. , Volvo S60 2.4D Sport 163 к.с. 2008 г. - EX;
    Opel Insignia ST 2.0 BiTurbo CDTI 194 к.с. 2014 г. (Алфа под прикритие)

  3. #48

    Default

    мини има наследство и изглежда добре

    това е чисо нов модел, с тъпо име и грозен като смъртта - да не говорим за абсурдната цена дето са й сложили

  4. #49

    Default

    Специално коли до 6 месеца и/или 6000 км дължиш ДДС при внос, въпреки че си платил вече в друга държава.

    Иначе колата е ужасно красива отзад и отстрани, а отпред е... хмм още не мога да преценя Но при всички положения е нисък клас кола с двигател от пунто/браво и мисля, че цената й е леко надвишена...

  5. #50
    Болен алфист
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    44
    Posts
    1,113

    Default

    Хубаво е когато има много специалисти на едно място, ма нека все пак да оставим мисленето на хората от Алфа Ромео на които за това им се плаща.
    Аз лично не съм чувал за евтина нова Алфа.
    98` Alfa Romeo 145 1.4i 16V Twin Spark 103 mad italian horses...

  6. #51
    Болен алфист DerMeister's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    София
    Age
    38
    Posts
    1,180

    Default

    Абе не знам, ама тва бяло Мито изглежда отвратително грозно, а отпред мяза на някой корейски хюндай такси. На официалните снимки и тези от pinko ме се видя много хубава кола... Като я видя на живо се надявам да е така.
    Алфа Ромео 146 1.6TS 1999
    Mazda 6 2.3 2005

  7. #52

    Default

    Quote Originally Posted by MONI View Post
    Хубаво е когато има много специалисти на едно място, ма нека все пак да оставим мисленето на хората от Алфа Ромео на които за това им се плаща.
    Аз лично не съм чувал за евтина нова Алфа.
    159 е пример за евтина алфа в класа на луксозните седани - да не кажа най-евтиният избор като се изключат френските и корейските представители

    мисленето го оставяме на алфа, но всеки има право на мнение и на това една кола да не му харесва, и да изказва същото това мнение

    147 съюо не е от най-скъпите в сегмента, както и брерата далееееееч не е скъпа в класа си - на спортните купета - там цените на повечето базовеи модели почват от там откъдето свършват най-скъпите брери

    сапйдъра и той така..

    все хубави коли до тук.

    а личното ми мнение, което вече няколко пъти казах и ще кажа за последен път е, че мито е грозен и пре-скъп автомобил

  8. #53

    Default

    MiTo-то колко повече го виждам на живо толкова повече ми харесва...това си е едно черовно малко спортно купе...и за мен всяка стотинка от цената му си заслужава.

    Но както е писал колега това си е лично мое мнение...

    Най-бързата Българска Алфа на писта 147QVD, 159 2.4QVDm, Crosswagon Edition Nero, Aprilia SR 50 Tetsuya Harada Replica
    " Marco Cavigioli champion IRC 2WD with Fiat Grande Punto DIESEL"
    "Seat Leon TDI champion WTCC 2008"

  9. #54
    Запален алфист ALFA155Ts's Avatar
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Бургас
    Posts
    443

    Default

    не ми се говори... бяхме с приятели и като го видяхме и ме нападнаха а хахаха тва ли е хаха аз съм разочерован и угорчен това е грозно обло топче... нищо общо с досегашния стил на марката бих го нарекъл новата "арна" то поне да беше 20тина хиляди па и цената голяма какво ше гони купара това топче...... то направо ако щи вадя пари за това нещо то напрао купар ще купя аз съм втрещен и забележете на фона на задницата на бялата мито .... чоковското хуюндаиче за 20 000 ....не е по грозно от тва
    Last edited by ALFA155Ts; 17-09-2008 at 00:17.
    Alfa Romeo 145 1.6 Boxer - няма я вече
    Alfa Romeo 155 1,8 8v T.spark - няма я вече
    Alfa Romeo 145 1.4 16v
    BMW 520i E39

  10. #55
    тъп и упорит koolio's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    40
    Posts
    3,433

    Default

    Quote Originally Posted by ALFA155Ts View Post
    не ми се говори... бяхме с приятели и като го видяхме и ме нападнаха а хахаха тва ли е хаха аз съм разочерован и угорчен това е грозно обло топче... нищо общо с досегашния стил на марката бих го нарекъл новата "арна" то поне да беше 20тина хиляди па и цената голяма какво ше гони купара това топче...... то направо ако щи вадя пари за това нещо то напрао купар ще купя аз съм втрещен и забележете на фона на задницата на бялата мито .... чоковското хуюндаиче за 20 000 ....не е по грозно от тва
    Колега, абсолютно съм съгласен с твоето виждане, ама що не се пробваш да пишеш малко по-свързано и грамотно?
    Ако ти е писано да се обесиш, няма да се удавиш
    AlfaRomeo 155 1.8 TS 129 к.с. 1995 г., AlfaRomeo 166 2.4 JTD 140 к.с. 2002 г. , Volvo S60 2.4D Sport 163 к.с. 2008 г. - EX;
    Opel Insignia ST 2.0 BiTurbo CDTI 194 к.с. 2014 г. (Алфа под прикритие)

  11. #56
    Болен алфист pavlin's Avatar
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Florida , USA
    Posts
    2,778

    Default

    Аз не знам какво толкова му харесвате на Мини Купъра, за мен отвътре и отвън Алфата изглежда по добре. Също така цената не се определя само от това как изглежда една кола ами от това как се представя на пътя какви характеристики има двигателя и т.н.

  12. #57
    Болен алфист
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    44
    Posts
    1,113

    Default

    Quote Originally Posted by pavlin View Post
    Аз не знам какво толкова му харесвате на Мини Купъра, за мен отвътре и отвън Алфата изглежда по добре. Също така цената не се определя само от това как изглежда една кола ами от това как се представя на пътя какви характеристики има двигателя и т.н.
    колега не се чуди, просто тука си има "специалисти" компетентни по-всички въпроси.

    Те и 145ците не ги харесваха ама сега са навсякъде.
    98` Alfa Romeo 145 1.4i 16V Twin Spark 103 mad italian horses...

  13. #58
    Запален алфист ALFA155Ts's Avatar
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Бургас
    Posts
    443

    Default

    Quote Originally Posted by MONI View Post
    колега не се чуди, просто тука си има "специалисти" компетентни по-всички въпроси.

    Те и 145ците не ги харесваха ама сега са навсякъде.
    да ама 8 годишна 145ца я взимаш за 4000лв. ....


    Първоначално публикувано от pavlin
    Аз не знам какво толкова му харесвате на Мини Купъра, за мен отвътре и отвън Алфата изглежда по добре. Също така цената не се определя само от това как изглежда една кола ами от това как се представя на пътя какви характеристики има двигателя и т.н.

    А по въпроса с "митото" и "купара" относно качество знаем до болка колеги колко са качествени "почти не се развалят" алфите и колко качествени материяли се влагат в тях и колко бавно им пада цената ... за жалост
    Last edited by ALFA155Ts; 17-09-2008 at 18:34.
    Alfa Romeo 145 1.6 Boxer - няма я вече
    Alfa Romeo 155 1,8 8v T.spark - няма я вече
    Alfa Romeo 145 1.4 16v
    BMW 520i E39

  14. #59
    тъп и упорит koolio's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    40
    Posts
    3,433

    Default

    Quote Originally Posted by ALFA155Ts View Post
    да ама 8 годишна 145ца я взимаш за 4000лв. ....


    Първоначално публикувано от pavlin
    Аз не знам какво толкова му харесвате на Мини Купъра, за мен отвътре и отвън Алфата изглежда по добре. Също така цената не се определя само от това как изглежда една кола ами от това как се представя на пътя какви характеристики има двигателя и т.н.

    А по въпроса с "митото" и "купара" относно качество знаем до болка колеги колко са качествени "почти не се развалят" алфите и колко качествени материяли се влагат в тях и колко бавно им пада цената ... за жалост
    Относно качеството на Купъра също има какво да се каже. Да не говорим за другата измишльотина Ню Бийтъл.
    Ако ти е писано да се обесиш, няма да се удавиш
    AlfaRomeo 155 1.8 TS 129 к.с. 1995 г., AlfaRomeo 166 2.4 JTD 140 к.с. 2002 г. , Volvo S60 2.4D Sport 163 к.с. 2008 г. - EX;
    Opel Insignia ST 2.0 BiTurbo CDTI 194 к.с. 2014 г. (Алфа под прикритие)

  15. #60
    Змия 155 VFTI's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Sofia
    Age
    36
    Posts
    3,587

    Default

    Според мен алфа ромео са се нацелили в групата " аз съм яката мъникенкъъ скъпи купи ми алфа" или типа " Татеее много те обичам ще ми подариш ли една алфа мито(мигане с очички)"...

    Та точно в тази група, в която цената не е от много голямо значение, а е важно качеството, дизайна, фукането' , уникалноста.... За това този път италианците са се постарали да те накарат/съответно мацките/ като седнете да не искате да слезете от тази кола, а отвън изглежда- различно, уникална, красива и пр...

    Та аз съм сигурен, че много скоро в големите градове покрай големите молове ще се наблядават много Мита


    Иначе мен ме кефи много, а съм сигурен че скоро и вас ще започне да ви кефи За съжаление не ми е по джоба и изискванията :P
    2.0JTDM heart in Opel Insignia 14'
    ex Alfa Romeo 147 1.6 TS 06' red Scarlet... now is in good hands
    exAlfa Romeo 156 2.5 V6 98' ...game over (((((
    ex Legend 155 1.8 8v 95' SPORT MY.95 I am sexy and I know it...
    ex Legend 155 2.0 8v 92' my Racing GLORY...
    by RUBIG service

Page 4 of 6 FirstFirst ... 23456 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •