Page 3 of 6 FirstFirst 12345 ... LastLast
Results 31 to 45 of 85

Thread: Нов скин

  1. #31
    циничен ницшеанец търтей's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    47
    Posts
    7,058

    Default

    цветово е бонбон бе
    само при навигацията клуб алфа ромео българия е много малко и зор да го намеря
    добре е да дублираш навигация и най долу че зор да се скролва до горе за навигиране
    Не о хлѣбѣ единѣмъ живъ будетъ человѣкъ

  2. #32
    Болен алфист DerMeister's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    София
    Age
    38
    Posts
    1,180

    Default

    При мен значително забавя работата на боузъра, което малко ме спира да го използвам, защото съм нервак и цъкам и скролвам постоянно.
    Алфа Ромео 146 1.6TS 1999
    Mazda 6 2.3 2005

  3. #33
    Татю алфист
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Posts
    1,502

    Default

    Quote Originally Posted by търтей View Post
    добре е да дублираш навигация и най долу че зор да се скролва до горе за навигиране
    Ооооо, чукча-писател Не прочете ли по-горе, че са врекох да го фиксна тва бре

    Иначе големината на навигацията се е сменила покрай нещо друго, което съм пипнал, и не ми е направило впечатление - ще имам предвид да го поправя...

    Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDm 16v Elegante+Sport MY.08
    Alfa Romeo 155 1.8TS Sport MY.95

  4. #34
    циничен ницшеанец търтей's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    47
    Posts
    7,058

    Default

    може ли отговор и бърз отговор да имат различни бутончета (смисъл текстът да е различен)

    а това че си обещал не съм го видел
    сори
    Не о хлѣбѣ единѣмъ живъ будетъ человѣкъ

  5. #35
    Татю алфист
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Posts
    1,502

    Default

    Големината на шрифта в навигациятя е върната към стандартната. Не ми се ще да е по-едра - ще я преглътнете ли така?

    Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDm 16v Elegante+Sport MY.08
    Alfa Romeo 155 1.8TS Sport MY.95

  6. #36
    циничен ницшеанец търтей's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    47
    Posts
    7,058

    Default

    Quote Originally Posted by bass View Post
    Големината на шрифта в навигациятя е върната към стандартната. Не ми се ще да е по-едра - ще я преглътнете ли така?

    ам по-добре е,
    но ако може само Club Alfa Romeo Bulgaria да го направиш с по-голям кегел, а останалите да са си този твоя стария, ще е най яко струва ми се
    Не о хлѣбѣ единѣмъ живъ будетъ человѣкъ

  7. #37
    Татю алфист
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Posts
    1,502

    Default

    Схващам ти задната мисъл, ма не ми се ще да е по този начин
    И на мен ми е куцо малко да се връщам на заглавната страница. Бях свикнал да го правя с кликване върху логото горе, обаче на Григо подходът (логото да води към сайта) ми се стори разумен - просто трябва да има такъв линк някъде. Мислех си емблемата да води към началната на форума, а "Club Alfa Romeo Bulgaria" да води към сайта, ма се колебая дали няма да е съвсем объркващо...?

    Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDm 16v Elegante+Sport MY.08
    Alfa Romeo 155 1.8TS Sport MY.95

  8. #38
    циничен ницшеанец търтей's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    47
    Posts
    7,058

    Default

    ми а де - ама май ше е объркващо (от друга страна по-скоро да се изве отделен бутон з асайта пък логото да си води към заглавната

    а понеже чукчи голям индианец редовно отивам в контролен панел место на заглавната страница - срам
    Не о хлѣбѣ единѣмъ живъ будетъ человѣкъ

  9. #39
    Старши тюфлек Old Fox's Avatar
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Шумен
    Posts
    2,154

    Default

    Да питам, с тоя нов скин само при мен ли остават два пръста празно място отляво и отдясно или това е си му е фасона просто?
    Alfa Romeo 156 1.8 T.S,'98
    ZAZ Tavria 1.1, '95 - взеха я
    Pinky: "He that is gentle to the brutal will end up being brutal to the gentle"

  10. #40
    Татю алфист
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Posts
    1,502

    Default

    Quote Originally Posted by търтей View Post
    а понеже чукчи голям индианец редовно отивам в контролен панел место на заглавната страница - срам
    Не си само ти - някъде из безбройните екстри на тоз борд се е позагубило "юзабилитито" и тва всъщност ме мотивира да се захвана със скин по време на чума Иконите просто ме усмъртяваха всеки път - тва не са пиктограми, ами графично представяне на "Война и мир", деа. Аз искам с един поглед да обхвана кво има за четене и да прелистя набързо.
    Last edited by bass; 08-09-2008 at 15:28.

    Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDm 16v Elegante+Sport MY.08
    Alfa Romeo 155 1.8TS Sport MY.95

  11. #41
    Татю алфист
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Posts
    1,502

    Default

    Quote Originally Posted by Old Fox View Post
    Да питам, с тоя нов скин само при мен ли остават два пръста празно място отляво и отдясно или това е си му е фасона просто?
    Остават... (почти) като на сайта.

    Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDm 16v Elegante+Sport MY.08
    Alfa Romeo 155 1.8TS Sport MY.95

  12. #42
    Фиатаджия deadairplane's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    София
    Age
    48
    Posts
    198

    Default

    Quote Originally Posted by bass View Post
    ПОНЕ на толкова Аз съм на 1920/1200 и така го и цъках изначално, докато случайно не го отворих в тесен джам и се одзверих от получената чорба... На по-малка резолюция която и да е тема става гнусно сгъчкана

    За цветовете (и ширината) бих искал да отбележа, че са подбрани според тези на сайта, за да има неква приемственост (макар елементите да не са 100% еднакви - просто иска още много пипнеж, а не знам дали си струва усилията).
    Определено си струва усилията. А ще може ли това сивичкото на двата пръста отстрани да стиг до долу, или пък ако може преливането да е между 2 сиви тона, защото така се получава прекалено бяло, в долната част на темите.

  13. #43
    Татю алфист
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Posts
    1,502

    Default

    Всичко може - основно въпрос на свободно време е...

    Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDm 16v Elegante+Sport MY.08
    Alfa Romeo 155 1.8TS Sport MY.95

  14. #44

    Default

    Скина е супер и не дразни очите. За сега имам една забележка, различна от споменатите вече, а именно, че няма иконка пред темата, която да показва, че има ново съобщение в тема, в която съм публикувал вече.
    Ето разликата
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails Click image for larger version. 

Name:	untitled.jpg 
Views:	110 
Size:	87.4 KB 
ID:	1372  

  15. #45
    Татю алфист
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Posts
    1,502

    Default

    Нарочно няма такава иконка. Както казах, за мен стандартните са излишно претоварени с информация, която не е жизненоважно да се набива на очи.
    Можеш да видиш дали (и колко) мнения имаш в някоя тема като застанеш с мишката върху иконата (ако не си поствал - чакаш напразно ). Направих за всеки случай няколко варианта на такива икони, обаче резултатът все ме дразнеше, та ги зарязах за момента. Единствената причина да се занимавам пак с тва ще е натиск от други хора - за мен (и за няколкото "пилота", които поработиха с тоя скин преди да го пуснем) това е излишна шарения.
    Last edited by bass; 08-09-2008 at 20:48.

    Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDm 16v Elegante+Sport MY.08
    Alfa Romeo 155 1.8TS Sport MY.95

Page 3 of 6 FirstFirst 12345 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •