Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 15 of 19

Thread: Къде могат да ми почистят дюзите?

  1. #1
    Старши алфист zaryto's Avatar
    Join Date
    Jun 2006
    Location
    Пловдив
    Posts
    560

    Default Къде могат да ми почистят дюзите?

    Къде в Пловдив могат да ми изчистят дюзите?Ако знаете и колко струва?Всички подробности..
    Brera 2.4 JTD 20v, 147 1.6 16v Ex, GT 1.9 16v Multijet Ex, 147 1.9 16v Multijet Ex, 147 1.9 8v JTD Ex, 145 1.6 Boxer Ex
    За ортодоксалните “Алфисти” друг мотор освен боксера не съществува!!!

  2. #2
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Plovdiv ,Varna
    Posts
    91

    Default

    В Пловдив в квартал Тракия на околоврастното на тракия тарсиш топливо газстанцията и като е намериш питаи за Миро дето чисти дузи аз сам доволен от тях.10лв на дуза искат .успех
    Alfa Romeo 146 2.0 Ti

  3. #3
    Старши алфист zaryto's Avatar
    Join Date
    Jun 2006
    Location
    Пловдив
    Posts
    560

    Default

    С Ултразвук ли ги чистят на това място?Колега,кажи какво стана с твойте и колко време ти отне?
    Brera 2.4 JTD 20v, 147 1.6 16v Ex, GT 1.9 16v Multijet Ex, 147 1.9 16v Multijet Ex, 147 1.9 8v JTD Ex, 145 1.6 Boxer Ex
    За ортодоксалните “Алфисти” друг мотор освен боксера не съществува!!!

  4. #4
    Запален алфист
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    София
    Posts
    126

    Default

    а колега какви са при тебе симптомите, тресе ли на празен ход? ускорява ли добре? харчи ли?
    Alfa Romeo 145 1.6 Boxer 1996

  5. #5
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Plovdiv ,Varna
    Posts
    91

    Default

    Незнам как ги чистят оставяш колата след 2 часа е взимаш и колата лети.Аз съм доволен от тея момчета пък и в Пловдив на 10 лв на дуза няма да намериш за тва гаранция навсякаде искат по 20лв.Ето номера на момчето 0888248617 Мирослав Грозев тарсиш
    Alfa Romeo 146 2.0 Ti

  6. #6
    Старши алфист zaryto's Avatar
    Join Date
    Jun 2006
    Location
    Пловдив
    Posts
    560

    Default

    Quote Originally Posted by Bullit View Post
    а колега какви са при тебе симптомите, тресе ли на празен ход? ускорява ли добре? харчи ли?
    Колата не тресе има съвсем леко поклащане.Но при мен се запушиха,защото е карам на газ въпреки,че пали на бензин.Обаче ускорява много мудно и лампата на инжекциона започна да присветва.Като е запаля мирише на бензин.Сложих и някаква добавка за почистване на дюзите и се пооправи.Ако не се изчисти напълно,ще я карам на майстор.А за почистването в раздела "Алфи на ГАЗ" ми казаха,че може и с ултразвук,може и с корселин,но втория варянт бил вреден за дюзите.
    Quote Originally Posted by Vankata85 View Post
    Незнам как ги чистят оставяш колата след 2 часа е взимаш и колата лети.Аз съм доволен от тея момчета пък и в Пловдив на 10 лв на дуза няма да намериш за тва гаранция навсякаде искат по 20лв.Ето номера на момчето 0888248617 Мирослав Грозев тарсиш
    Колега,мерси за полезната информация!
    Last edited by zaryto; 18-09-2008 at 00:38.
    Brera 2.4 JTD 20v, 147 1.6 16v Ex, GT 1.9 16v Multijet Ex, 147 1.9 16v Multijet Ex, 147 1.9 8v JTD Ex, 145 1.6 Boxer Ex
    За ортодоксалните “Алфисти” друг мотор освен боксера не съществува!!!

  7. #7
    Запален алфист alfozo's Avatar
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    КАЗАНЛЪК
    Age
    44
    Posts
    244

    Default

    Ами аз налях,добавка за отпушване на горивната с-ма,и дюзите и за сега колата си бяга отлично. Иначе и при мен направо си беше спъната, сутрин като я запалвах миришише на суров бензин,и други гадости. Опитай колега с друга добавка,трябва да се отпуше. Успех...
    Citroen C5-ko 2.0hdi black-metal

    ФИАТ ПУНТО 1.2 96г.на жена ми
    Алфа 146 1.6 т.с Алфа 156 1.8 т.с. Алфа Ромео 147 1.9 жтд 115--Ехх няма ги..

  8. #8
    Старши алфист zaryto's Avatar
    Join Date
    Jun 2006
    Location
    Пловдив
    Posts
    560

    Default

    Да и при мен така се получи.Разминах се с чистенето.
    Brera 2.4 JTD 20v, 147 1.6 16v Ex, GT 1.9 16v Multijet Ex, 147 1.9 16v Multijet Ex, 147 1.9 8v JTD Ex, 145 1.6 Boxer Ex
    За ортодоксалните “Алфисти” друг мотор освен боксера не съществува!!!

  9. #9
    Запален алфист blank_jack's Avatar
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Plovdiv
    Age
    36
    Posts
    235

    Default

    а някой да каже какво точно сте сипали за почистване, защото аз сипах някаква гадост,все още колата не го е изгорила всичкото де, подобрение има, но не достатъчно ... само да отбележа, че колата беше стигнала до положение в което много трудно се кара ... и може просто това да е причината да не става с течност
    Аlfa Romeo 156 1,8 TS
    Fiat Bravo - 1,6
    Hyundai i20 - 1,2

  10. #10
    започва да се пристрастява basterz's Avatar
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Пловдив
    Age
    35
    Posts
    83

    Default

    Колеги някой от вас актуална информация за това къде чистят дюзи в Пловдив отзиви и цени
    Alfa Romeo 145 1.6 120HP

  11. #11
    започва да се пристрастява indig0's Avatar
    Join Date
    Apr 2012
    Location
    с. Катуница, Пловдивско
    Posts
    75

    Default

    Quote Originally Posted by basterz View Post
    Колеги някой от вас актуална информация за това къде чистят дюзи в Пловдив отзиви и цени
    Колега, аз моите ги чистих близо до централна гара. Ако знаеш къде е магазин ''Стопа''. Зад ''Елит кар'' в задната улица тя е една павирана. Та тоя магазин ''Стопа'' си има и сервиз до него. Там имат стенд за дюзите. Нагледно ги проверяват коя в какво състояние е и по колко пуска. След това ги слага в една вана за 1-2 часа в зависимост от това в какво състояние са. На мен за 4-те дюзи + демонтаж и монтаж ми взеха 50 лв. TS ми е ДВГ-то, за боксер взимат малко повече заради демонтажа и монтажа.

  12. #12
    започва да се пристрастява basterz's Avatar
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Пловдив
    Age
    35
    Posts
    83

    Default

    Quote Originally Posted by indig0 View Post
    Колега, аз моите ги чистих близо до централна гара. Ако знаеш къде е магазин ''Стопа''. Зад ''Елит кар'' в задната улица тя е една павирана. Та тоя магазин ''Стопа'' си има и сервиз до него. Там имат стенд за дюзите. Нагледно ги проверяват коя в какво състояние е и по колко пуска. След това ги слага в една вана за 1-2 часа в зависимост от това в какво състояние са. На мен за 4-те дюзи + демонтаж и монтаж ми взеха 50 лв. TS ми е ДВГ-то, за боксер взимат малко повече заради демонтажа и монтажа.
    Eee колега мерси много сега ако ми кажеш къде точно е това и в събота дали работят и ще те черпя една бира
    Alfa Romeo 145 1.6 120HP

  13. #13
    започва да се пристрастява indig0's Avatar
    Join Date
    Apr 2012
    Location
    с. Катуница, Пловдивско
    Posts
    75

    Default

    Quote Originally Posted by basterz View Post
    Eee колега мерси много сега ако ми кажеш къде точно е това и в събота дали работят и ще те черпя една бира
    Еми като караш от Метро към Макдоналдс. На светофара на Макдоналдс продължаваш направо към надлеза за кичука . Ама няма да се качваш по надлеза а продължаваш покрай него. Преди стопа със задалжително надясно имаш пресечка пак надясно. Завиваш по нея и караш само направо и гледаш в ляво магазина е на един ъгъл и сервиза е до него. Пише си '' Стопа''

  14. #14
    Болен алфист BillyBoy`'s Avatar
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    село Крумово
    Age
    46
    Posts
    1,599

    Default

    На сервизчето има една табелка със надпис Castrol гледаи хубаво че може да подминеш и да се чудиш къде.
    АлфаРомео 146 1.4 16V 103hp skype name billyboy2203/ ICQ: bili`- 166537162

  15. #15
    Член на клуба Член на клуба phoenix's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    Варна
    Age
    45
    Posts
    760

    Default

    Аз само да попитам, не че имам проблем.
    Всички спрягате някаква добавка за чистене, от коя сте най-доволни?
    СЪДБАТА ПОМАГА НА СМЕЛИТЕ
    сегашната: Алфа Ромео 1.9 JTDm 150 кончета под капака

Page 1 of 2 12 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •