Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 31 to 41 of 41

Thread: Разход на Боксер

  1. #31

    Default

    Здравейте на всички,
    Това ми е първи пост във форума. Мисля че и аз имам проблем с разхода. Искам да питам boxer4o сега месец след смяната на датчика разхода продължава ли да е намален, защото за един ден едва ли може да се прецени точно паднал ли е разхода или не? Още нещо, boxer4o, ти като свали стария датчик опита ли се да го измериш и да го сравниш с новия?

  2. #32
    Запален алфист
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Сливен
    Posts
    151

    Default

    колега датчика се проверява като на работещ двидател го изключиш ако няма никаква разлика е за смяна а моя разход още не е паднал защото сондатра не отчита правилно и трябва да слагам гърне защото нямам никакво
    146 boxer -Малкото SUBARU :P

  3. #33
    Запален алфист
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Сливен
    Posts
    151

    Default

    колеги немога да намеря катализатор на добра цена в сливен ако сложа резонатор какъв тойно да бъде за да ми отчита сондата правилно благодаря ви !!!
    146 boxer -Малкото SUBARU :P

  4. #34
    Болен алфист Orm's Avatar
    Join Date
    Oct 2006
    Location
    София
    Age
    43
    Posts
    3,090

    Default

    Quote Originally Posted by boxer4o View Post
    колеги немога да намеря катализатор на добра цена в сливен ако сложа резонатор какъв тойно да бъде за да ми отчита сондата правилно благодаря ви !!!
    Абе колега тя сондата е преди гърнетата май . Поне при мене е така , аз съм със GM запалване.
    Иначе за големия разход в момента и аз имам проблем но при мене е заради термостата. Трябват й 20 минути работа по задръстванията за да загрее.
    Осел Останется ослом, хотя осыпь его звездами;где должно действовать умом, он только хлопает ушами.................... Г.Державин

  5. #35
    Запален алфист
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Сливен
    Posts
    151

    Default

    именно приятелю и не оказава нужното съпротивление и не отчита в ниските обороти а термостата е ок
    146 boxer -Малкото SUBARU :P

  6. #36
    чичка с очила и шкембенце Член на клуба mordohy's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    Кюстендил Перник.
    Age
    61
    Posts
    7,084
    Blog Entries
    1

    Default

    тя в ниските,така или иначе не работи!Сложи едно резонанасно гърне,от каквото ти падне или по точно стане,но се ориентирай по това, не за колко кубика двигател е , а за колко конски сили.Съветвам те да си сложиш гърнетата.Хем ще върви по добре,хем няма да ти гърми в главата.Освен ако не ти е това целта.
    На където и да се въртиш, задника ти пак ще е отзад!
    Интелектуален кръг БКАР. Няма тема, която да не превърнем в плюскане и пукница.

  7. #37
    Запален алфист
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Сливен
    Posts
    151

    Default

    как да не работи ж ниските ? мисля че трябва да работи започва да ми отчита от 2500 нагоре ? защо мислех за катализатор но аз я карам на газ и ще се запуши бързо а да запаля 100 лева нещо и ще сложа гърне
    146 boxer -Малкото SUBARU :P

  8. #38

    Default

    колега земи снимаи този датчик дето си го сменял.. и ланд сондата на Боксер.. да видим каде се намират.. благодариа ти предварително

  9. #39
    Army Soldier Visconti alfamilano's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Plovdiv
    Age
    42
    Posts
    278

    Default

    Незнам колко боксера си карал ама искам да ти кажа че 13 е почти нормално не си губи парите и времето псевдосервизите!хубав бенц и провери вакума на МАП-а!Все пак не караш 1.7 16v,и спред теб какво означава не върви!?
    Live a guidare la mia bella macchina,guidare per vivere e sentire il battito del mio CUORE SPORTIVO 145 1.9 JTD с джанти от Милано и новия цвят BLACK DAITONA FERRARI EX.bella 33Imola''156 2.4JTD''GTV

  10. #40
    **\/** tonov's Avatar
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Мездра
    Age
    49
    Posts
    4,221

    Default

    колеги, все пак не е лошо да видите откога е темата...
    166 2,4JTD 20V Sportronic Edizione collezionisti
    ex 156 2,4JTD; ex 146ti; ex 145 1,6 boxer

  11. #41
    Младши алфист
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    София
    Posts
    2

    Default

    Здравейте,може ли някой да ме упъти къде се намира този датчик за температурата? Имам алфа 145 1.6 - боксер. Още едно питане - къде се намира релето, което управлява комутатора на стартера? Благодаря предварително

Page 3 of 3 FirstFirst 123

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •