Днеска сложих една нова NTK ламбада, уж по каталожен номер за моя двг, не била универсална, и след ресетването на газта и екуто, съответно натоварих лаптопа в колата, пуснах програмата да записва що става на десктопа ми, пуснах софтчето, и хукнах от СТЗГ по пътя за ПД че ми се струваше че в 4 сутринта ще е най - безлюден........
Ето го и него за теглене, качеството не е върховно, резнах го на две 3 места когато спирах по пътя да си регулирам фаровете, и прочее естествени нужди....

http://ferrarist.data.bg/alfa.avi

Мисля че ще ви е интересно да видите показанията на двг, дебитомера, и ламбадата......
Повечето от братята англичани дето си правят тестове от сорта, са на мнение че върховото показание което може да се изтиска от дебитомера през Алфадиаг е 408, това изтисках и аз, след изцеждане на трета до прекъсвач почти - два пъти го направих това, уж за секи случай.....с показанията на ламбадата още не мога да свикна кога са в нормален ритъм, ще ми трябва може би една такава дето е сдала багажа, за да имам база за сравнение......май трябваше да запиша и някакъв шот на бошовата ламбда, щеше да ми е по лесно да сравня.....но така или иначе бях решил да сложа тази тая вечер, изгъзих се докато я сложа, вдигнах колата на един бордюр, че ми беше по удобно да си прекарам лампата там, и направих простотията да не опъна ръчната като хората.....в момента в който напънах с ключа ламбдата да я отвивам и се чу едно прискърцване, откъм задните гуми, а аз бях целия наврян отдолу....никога не бях се измъквал по бързо изпод кола, ако имаше олимпиада за това, сигурно щях да съм поне втори......рядко се плаша, обаче поне 5 мин бях пред инфаркт, гледайки как колата направи метър и половина ход назад, и представяйки си как щях да съм отдолу, в 2 часа посред нощ......внимавайте и вие ако правите упражнения като тези......
Всякакви коментари по видеото ще бъдат добре дошли......