Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 31 to 34 of 34

Thread: Пайнер срещу Херц

  1. #31
    Запален алфист saint78's Avatar
    Join Date
    Sep 2008
    Location
    Usa
    Posts
    185

    Default

    Quote Originally Posted by Grigor View Post
    Добре де, какъв ти е критерия за плеърче, че казваш само Пайнър?
    И кой нов пайнър свири толкова добре ?

    Искаш да ми кажеш, че новите пайнъри свирят добре ? Да, имам 3 стари пайнъра - 3, 4 и 5 годишни по колите и свирят доста добре, но преди няколко месеца сравнявах пайнър, Алпайн и Кларион и пайнър бяха твърдо последни.

    Да, думкат, особено след лоуднес, ама това ли е добрата свирка ?


    Колега за 3,4 и 5 годишни пайнери не ми се говори защото бяха пълни бози тогава.за преди 5 години става въпрос.смених тогава 3 и накрая минах на сони до преди 3 години когато излезе дех 7700 мп.това е класиката на пайнер.след това имах 6800 и 6850 американския.също много добри,но сега се върнах на 7700.за алпин и кларион няма да коментирам,защото не искам да споря излишно.само да вмъкна,колко години подред PIONEER са шампиони?и както казах,това си е лично мое мнение за пайнера.въпрос на вкус и качество.

  2. #32
    Болен алфист Sergey_gigov's Avatar
    Join Date
    Jun 2006
    Location
    сливен
    Age
    42
    Posts
    1,122

    Default

    .само да вмъкна,колко години подред PIONEER са шампиони?и както казах,това си е лично мое мнение за пайнера.въпрос на вкус и качество.[/QUOTE]


    в кое са шампиони ? ако ми приказвеаш за главни устройства - не мисля - въпречи че имат една PRS серия ,която наистина е много добра - не мисля че блестят с нещо друго
    alfa romeo 146 boxer 1.7.16V head unit :Nakamichi cd 500;amplifier front & sub : DLS A4; DLS A5;Front :iridium 1i;3;Gothia 6;sub:Iridium 12 i

  3. #33
    Запален алфист R_O_K_O's Avatar
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Бургас
    Age
    34
    Posts
    327

    Default

    нз за това момчета ама за глава мисля че само Alpine и Clarion (или това само бих сложил в моята кола)
    Alfa Romeo 166 2.0 TS '00


  4. #34
    Черная Молния MUROMAN's Avatar
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    СОФИЯ-Подуене
    Age
    39
    Posts
    3,446

    Default

    Аз заложих на HERTZ за озвучаване в моя автомобил,пък да видим дали съм оцелил вярната комбинация.
    ALFA ROMEO 155 1.8TS MY95 SPORT -The Legend - бивша


    Renault Megane II Grand Tour-2004г

Page 3 of 3 FirstFirst 123

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •