Results 1 to 12 of 12

Thread: Отново за Вариатора

  1. #1
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    Ruse
    Age
    41
    Posts
    78

    Default Отново за Вариатора

    Колеги дойде дългоочаквания момент да си сменя и аз вариатора!Аз съм от Русе и бих искал да попитам къде ще ме насочите да извърша тази процедура.Питах наскоро в ТNcar и ми казаха че го имали вариатора за кам триста и нещо кинта,ама въпроса е каде ще ми го сменят.
    Alfa Romeo 146 1.6i Twin Spark-120ps. 98

  2. #2
    cuore sportivo dimo's Avatar
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Пловдив
    Posts
    1,080

    Default

    Quote Originally Posted by Alex Shopov View Post
    Колеги дойде дългоочаквания момент да си сменя и аз вариатора!Аз съм от Русе и бих искал да попитам къде ще ме насочите да извърша тази процедура.Питах наскоро в ТNcar и ми казаха че го имали вариатора за кам триста и нещо кинта,ама въпроса е каде ще ми го сменят.
    Най добре това да стане в сервиз в който разполагат с необходимите инструменти най- вече пети за зацепване и в случая понеже работата като сглобяване и разглобяване е доста и доста парички е добре да се съчетае със смяната на ангренаж и ролки и(или)водна помпа не че се чупи помпата толкова често ами понеже не е чак толкова скъпа и поне ще си спокоен за нея за напред.Така облужена алфичката може да кара поне към 80 000 километра и повече без подобно обслужване.Разбира се това е желателно но може и само вариаторчето да си смениш.
    Alfa 155 2.0 16v

  3. #3
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    Ruse
    Age
    41
    Posts
    78

    Default

    Аз знам че трябват пети за зацепването на ремъка,ама затва ме интересува къде в Русе ша имат такива и ще могат да ми го сменят безпроблемно този вариатор,че то из Русе като им заговориш по сервизите за тея коли и те гледат малко странно.
    Alfa Romeo 146 1.6i Twin Spark-120ps. 98

  4. #4
    cuore sportivo dimo's Avatar
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Пловдив
    Posts
    1,080

    Default

    Quote Originally Posted by Alex Shopov View Post
    Аз знам че трябват пети за зацепването на ремъка,ама затва ме интересува къде в Русе ша имат такива и ще могат да ми го сменят безпроблемно този вариатор,че то из Русе като им заговориш по сервизите за тея коли и те гледат малко странно.
    по принцип на всякъде пишман майсторите така си гледат.
    Alfa 155 2.0 16v

  5. #5
    Ventura garage Mury's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София;кв.Бели брези
    Age
    42
    Posts
    10,437

    Default

    Quote Originally Posted by Alex Shopov View Post
    Колеги дойде дългоочаквания момент да си сменя и аз вариатора!Аз съм от Русе и бих искал да попитам къде ще ме насочите да извърша тази процедура.Питах наскоро в ТNcar и ми казаха че го имали вариатора за кам триста и нещо кинта,ама въпроса е каде ще ми го сменят.
    Павлин е твоят човек 0889 30 53 25
    Fiat Idea 05" 1.9 Mjet N tuning
    Lancia Ypsilon 00" 1.2 Elefantino blu
    Piaggio Liberty 05" 50cc 2T

    Alfa 33 1.7 16v SW-ex,Alfa 145 1.6 Boxer-ex,Alfa 146 TI-ex,Alfa 159 1.9 JTDm SW-ex

  6. #6
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    Ruse
    Age
    41
    Posts
    78

    Default

    Аз преди година имах нужда от презацепване на ангренажа и смяна на датчик на дроселовата клапа и Bobo ми препоръча един сервиз в Русе-Иван Коцев се казва човека останах много доволен от него.Някой да има мнения за него!
    Alfa Romeo 146 1.6i Twin Spark-120ps. 98

  7. #7
    Ventura garage Mury's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София;кв.Бели брези
    Age
    42
    Posts
    10,437

    Default

    Quote Originally Posted by Alex Shopov View Post
    Аз преди година имах нужда от презацепване на ангренажа и смяна на датчик на дроселовата клапа и Bobo ми препоръча един сервиз в Русе-Иван Коцев се казва човека останах много доволен от него.Някой да има мнения за него!
    И при него може
    Fiat Idea 05" 1.9 Mjet N tuning
    Lancia Ypsilon 00" 1.2 Elefantino blu
    Piaggio Liberty 05" 50cc 2T

    Alfa 33 1.7 16v SW-ex,Alfa 145 1.6 Boxer-ex,Alfa 146 TI-ex,Alfa 159 1.9 JTDm SW-ex

  8. #8
    Болен алфист cvetelin's Avatar
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Ruse
    Age
    40
    Posts
    1,678

    Default

    обади се на павлин ... цената на вариатора е 399лв
    ех. AR 166 FL 2.0 TS еx. AR 164 2.5 TD Super ex. AR 75 2.0 TS ex. AR 146 BOXER

  9. #9
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    Ruse
    Age
    41
    Posts
    78

    Default

    Ами купих си го вчера новия вариатор за 399 кинта от TNcar обадих се и на Павлин и сега другата седмица трябва да спра да тракам кат дизел вече най накрая!
    Alfa Romeo 146 1.6i Twin Spark-120ps. 98

  10. #10
    Автомонтьор-Разбирач Lisan's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    София
    Age
    51
    Posts
    922

    Default

    Quote Originally Posted by Alex Shopov View Post
    Ами купих си го вчера новия вариатор за 399 кинта от TNcar обадих се и на Павлин и сега другата седмица трябва да спра да тракам кат дизел вече най накрая!
    Абе тия от ТН големи обирджии,мойта цена е 320лв,а за членове на клуба 290лв
    RANGE ROVER / ALFA ROMEO SPIDER / ALFA ROMEO 145 1.9 jtd /YAMAHA 1200 /
    0899832271 Сашо

  11. #11
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    Ruse
    Age
    41
    Posts
    78

    Default

    Е вече мога да се похваля!От днеска съм с нов вариатор!Стана направо друга кола-направо оса!Благодарности на Павлин за смяната!
    Alfa Romeo 146 1.6i Twin Spark-120ps. 98

  12. #12
    Запален алфист simich's Avatar
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    Македонија, Скопје - Делчево
    Posts
    104

    Default

    Quote Originally Posted by Alex Shopov View Post
    Е вече мога да се похваля!От днеска съм с нов вариатор!Стана направо друга кола-направо оса!Благодарности на Павлин за смяната!
    Која ти е раликата сега со нов вариатор!!?
    AR 145 1.4TS ex
    AR 159 JTDm ex
    AR 145 QV

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •