Page 11 of 15 FirstFirst ... 910111213 ... LastLast
Results 151 to 165 of 216

Thread: Лисан

  1. #151

    Default

    Много съм доволен отново от услугите на Сашо. Изключително коректен пич. Между другото, един от малкото хора, които при обещание знаят какво говорят и си държат на думата. Не стига че ми свърши работа на ниски цени (което само по себе си е рядко срещано), но и след като минахме обещаната цена и ремонта се оскъпи, човека каза че ще ми направи отстъпка. Хвала на такива хора и дано бизнеса да продължи да ти се развива, защото такива като теб го заслужават.

    Ако все още има хора, които се чудят къде да си ремонтират автомобила, мога с две ръце да препоръчам сервиза на Сашо. Той цени клиентите си!

    Успех Лисане!

  2. #152
    Старши алфист leshoiad's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    Стара Загора
    Age
    47
    Posts
    622

    Default

    И аз съм вече в отбора на благодарните!!! Сашо продължавай така, за да успяваме все пак да откриваме това което си заслужава!!!!!!
    "Свини! Вечно ли искате да живеете?!" Фридрих Велики — 1757 г.


  3. #153
    Младши алфист veskra123's Avatar
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    Тетевен
    Age
    35
    Posts
    8

    Default

    Искам да благодария на Сашо и момчетата,че успяха да вдигнат алфичката ми на крака и сега е като нова.Много съм доволен и от работата която са свършили и от цената която ми вэеха.Препоръчвам ги на всички които ценят колата си,и парите си.

  4. #154
    Запален алфист adv_petrov's Avatar
    Join Date
    Feb 2009
    Location
    Човек от Чикаго :D
    Posts
    221

    Default ЧНГ

    Сашо, искам да ти пожелая спорна, успешна и весела 2011г. нека златните ти ръце позволят на теб и на колегите ти в сервиза да имате повече време за почивка и отмор. Пожелавам ти да си останеш същия добър, усмихнат и отзивчив човек, на който една сурия народ тука знаем че можем да разчитаме по всяко време и дано да не се виждаме тая година по професионални поводи (освен за смяна на консумативи де )
    Всичко най-добро през 2011та, поздрави от Варна.
    Alfa 156 2.0 - ех,
    Lancia Z 2.0i 147hp - ex,
    Lancia Y 1.4LX 80hp -ex
    Още италианки би било мазохизъм и горене пари на клада.

  5. #155
    Запален алфист ML 20V's Avatar
    Join Date
    Jan 2011
    Location
    Sofia
    Posts
    165

    Default

    Здравейте, искам само да изкажа моето възхищение от Лисан Сервиз. Без спор най-добрият сервиз, на който съм попадал в България. Човекът е професионалист от най-високо ниво, познава колата ти по-добре от инжинерите в завода в Италия и ще поправи всичко, бързо, качествено и с мисъл за бъдещето на колата. Не съм голям фен на италианските марки автомобили, но сега бих си купил италианкса кола, само, защото има Лисан Сервиз. Поздрави и много успехи.

    Младен

  6. #156
    Люлинчанин Bonev's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    София
    Age
    48
    Posts
    1,354

    Default

    Е аз пак съм много благодарен на Лисан Сервиз! Евала момчета! Изключително съм Ви благодарен ПАК!
    Най-добрия сервиз!!!

    Subaru Legacy 3.0 H6
    Alfa Romeo 156 2.0 - Ex
    0888 511 533 - Бонев

  7. #157
    започва да се пристрастява mitaka721's Avatar
    Join Date
    Dec 2010
    Posts
    39

    Default

    Специални благодарности на Сашо Лисан за бързата доставка на водната помпа и агранажните ремъци днес.Не съм ползвал тяхните ремонтни услуги но си личи че не са вчерашни, то си вижда и по коментарите де.
    Last edited by mitaka721; 12-02-2011 at 17:07.

  8. #158
    Младши алфист choochoo's Avatar
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Sofia
    Posts
    23

    Default

    Големи благодарности на Сашо, за всичко което направи в последните дни на моята хубавица !!!!!! Вече мислех, че такива хора като него няма, но той ми показа че все още има !!! Благодаря ти Саше, ще се видим на 15.04 да довършим започнатото !!!
    Alfa Romeo 166 2.4jtd 136hp 11.11.2001г.

  9. #159
    Старши алфист ALFonsOlder's Avatar
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    Русе
    Posts
    510

    Default

    Пичове са!
    На 300км. са ми и пак при "Сашо&Сие" отивам.
    По-евтино ми излиза, по-сигурен се чувствам и им се кефя.

    Да сте Ж и З !!


    п.п.
    ДВГ са ми правили, и ходова част, и съединител.
    Last edited by ALFonsOlder; 12-04-2011 at 19:43.
    156 SW 2001 бивша.

  10. #160

    Default

    Поредният доволен съм аз, направиха ми на либрата ремонт с който никой не искаше да се заеме. Правили са и много други неща по колата и съм много доволен ! Единственият недостатък е, че в последно време са много натоварени, но си има причина

  11. #161
    Болен алфист fred's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Тамбукту
    Posts
    3,232

    Default

    И аз си минах през Лисан за редовна смяна на масло и филтри, всичко е ОК.Да отбележа че съм и много доволен от услугите по климатика на на Kuker
    Last edited by fred; 19-06-2011 at 22:43.
    Alfa Romeo 156,2.0TS 98 г.
    Нагоре по стълбата, която води надолу

  12. #162
    Люлинчанин Bonev's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    София
    Age
    48
    Posts
    1,354

    Default

    Благодаря за ремонта на мойта любима, благодаря за цените, благодаря за отношението и за всичко.
    Имате много благодарности и от баща ми и от неговата грозна Либра за обслужването!!! Бъдете все така добри и готини!!! На Вас разчитаме!!!

    Subaru Legacy 3.0 H6
    Alfa Romeo 156 2.0 - Ex
    0888 511 533 - Бонев

  13. #163
    Запален алфист alex052's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    софия
    Posts
    390

    Default

    и аз да се включа в отбора на благодарните.Рядко срещано явление в природата е толкова свестен сервиз и то на много добри цени.То май такива се броят на пръстите на едната ръка и то като че ли само на един .Евала Сашо ....
    Няма невъзможни неща,просто има недостатъчно финансиране.
    156 1,8ТS-99 ......
    EX
    159 1,9 JTD-08

  14. #164
    Старши алфист ALFonsOlder's Avatar
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    Русе
    Posts
    510

    Default

    понеже много хубаво не е на хубаво, да вкарам малко равновесие.

    наистина са пичове.
    правили са ми доста и трудни ремонти.

    ама ми се иска да обръщат внимание и на чистотата. нормално е в автосервиз пода да е мазен, но като се налага често влизане в купето, е много лесно да се сложат някакви найлони по мокета и тапицерията.

    надявам се да съм полезен.
    156 SW 2001 бивша.

  15. #165
    Младши алфист
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    софия
    Posts
    8

    Default

    Колеги вчера ми светна ИМОБИЛАЙЗЕРА и нямаше палене.Викнах САШО от LISAN, човека дойдена място да види дали може да помогне,
    мъчисе човека докато откриеме проблема и накрая го открих ме скъсан кабел при МЕ.
    ГОЛЯМИ БЛАГОДАРНОСТИ НА САШО.

Page 11 of 15 FirstFirst ... 910111213 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •