Page 14 of 15 FirstFirst ... 412131415 LastLast
Results 196 to 210 of 216

Thread: Лисан

  1. #196

    Default

    ВНИМАВАЙТЕ ГОЛЕМИ МОШЕНИЦИ !!!!

  2. #197
    Запален алфист
    Join Date
    Nov 2011
    Location
    Sofia, Ovtcha kupel
    Age
    39
    Posts
    433

    Default

    Само заради това ли се регистрира във форума? Като имаш такова мнение, дай малко повече информация на какво се базира мнението ти???
    Alfa Romeo 159 1.9 JTDm, SW, Lancia Delta II 1,6
    ".... 150 На превала Ляв 5 и веднага Десен 5! спирай, че си ебало майката за Ляв 2 на скок !!!ХОРАТА... "

  3. #198

    Default

    Quote Originally Posted by sasho_n2 View Post
    Само заради това ли се регистрира във форума? Като имаш такова мнение, дай малко повече информация на какво се базира мнението ти???
    Подкрепям, защото изглежда като клевета.
    Не всички, които се скитат, са изгубени.

  4. #199
    Младши алфист gaidaroff's Avatar
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    Sofia
    Posts
    23

    Default

    Здравейте колеги! Искам да изкажа благодарности и тук на Сашо, този човек е цар на Алфите, горещо препоръчвам. Аз за пръв път виждам наистина майстор, който да се чуди как да ти вземе по-малко пари за работа за да може да си оправиш наистина належащи компоненти за смяна по автомобила. Сашо съживи моят автомобил, бъди жив и здрав и винаги така коректен, спечели ме като клиент!
    Alfa romeo ... the elegant Ferrari !

  5. #200

    Default Големите измамници

    Отидох спешно да ми оправят съединителя...... На Алфа 147. Помолих ги да стане възможно най бързо, щото ми предстоеше пътуване до Варна, по-точно до Старо Оряхово...... Иди пийни едно кафе, беше отговора...... След пиенето наедно бая дълго кафе, се връщам и заварвам 'майсторчето' да се подпира на предния капак и да ми обяснява, как след 30 минути колата щяла да е готова..... Още 3 лева за кафета, и се връщам..... Колата е готова за път...... На първия завой още преди да изляза от сервиза, педала който го 'оправиха' за 150 лв. потъна пак..... Връщам се и 'майстора' ако му знаех името..... нали се сещате кога ще го именувам така ми каза, че с малко раздвижване щяло да стане....... и да си приготвя още 500 лева за смяна на долно цилиндърче и съединител..... Чикиджиите от този сервиз трябваше да дойдат с мен да видят как изкопава земята колата след Слънчев бряг към Варна..... И на връщане педала на съединителе пак пропадна в 22.30 часа в центъра на Бургас..... Каране 500 километра обратно- без съединител..... Фирмата е СУПЕР, ако някакви клакьори пишат тук (платени разбира це) аз едва се прибрах от Бургас, а тези мизерници ми прибраха 150 лева..... СЕРВИЗА Е СУПЕР

    ---------- Post added at 13:48 ---------- Previous post was at 13:36 ----------

    Още нещо ще ви кажа..... Моят кум има сервиз,,,,, и можеше и там да отида, но последния път когато закарах предихната си Алфа 75, ми завариха шпилките на двигателя....... Когато я продадох на един мой приятел , се хвана за главата,,,,,,, Тея чикиджии с 8 клас образование, ще искат по 30 лева на час за работа, а аз за толкова ще им наеба и жените и майките и тях без пари След няколко дена ще отида да ми върнат парите, или да им подпаля палатките...... дето се наричат СЕРВИЗ

  6. #201
    Запален алфист
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    гр.София
    Age
    54
    Posts
    182

    Default

    Quote Originally Posted by cipi View Post
    Отидох спешно да ми оправят съединителя...... На Алфа 147. Помолих ги да стане възможно най бързо, щото ми предстоеше пътуване до Варна, по-точно до Старо Оряхово...... Иди пийни едно кафе, беше отговора...... След пиенето наедно бая дълго кафе, се връщам и заварвам 'майсторчето' да се подпира на предния капак и да ми обяснява, как след 30 минути колата щяла да е готова..... Още 3 лева за кафета, и се връщам..... Колата е готова за път...... На първия завой още преди да изляза от сервиза, педала който го 'оправиха' за 150 лв. потъна пак..... Връщам се и 'майстора' ако му знаех името..... нали се сещате кога ще го именувам така ми каза, че с малко раздвижване щяло да стане....... и да си приготвя още 500 лева за смяна на долно цилиндърче и съединител..... Чикиджиите от този сервиз трябваше да дойдат с мен да видят как изкопава земята колата след Слънчев бряг към Варна..... И на връщане педала на съединителе пак пропадна в 22.30 часа в центъра на Бургас..... Каране 500 километра обратно- без съединител..... Фирмата е СУПЕР, ако някакви клакьори пишат тук (платени разбира це) аз едва се прибрах от Бургас, а тези мизерници ми прибраха 150 лева..... СЕРВИЗА Е СУПЕР

    ---------- Post added at 13:48 ---------- Previous post was at 13:36 ----------

    Още нещо ще ви кажа..... Моят кум има сервиз,,,,, и можеше и там да отида, но последния път когато закарах предихната си Алфа 75, ми завариха шпилките на двигателя....... Когато я продадох на един мой приятел , се хвана за главата,,,,,,, Тея чикиджии с 8 клас образование, ще искат по 30 лева на час за работа, а аз за толкова ще им наеба и жените и майките и тях без пари След няколко дена ще отида да ми върнат парите, или да им подпаля палатките...... дето се наричат СЕРВИЗ
    Не си нито първия, нито ще си последния, който си тръгва от сервиза с неоправена кола и оставени пари за свършена работа.
    145 1.6 TS 1998 г.

  7. #202
    Болен алфист
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    СОФИЯ, МЛАДОСТ 3
    Age
    51
    Posts
    1,531

    Default

    Quote Originally Posted by cipi View Post
    Отидох спешно да ми оправят съединителя...... На Алфа 147. Помолих ги да стане възможно най бързо, щото ми предстоеше пътуване до Варна, по-точно до Старо Оряхово...... Иди пийни едно кафе, беше отговора...... След пиенето наедно бая дълго кафе, се връщам и заварвам 'майсторчето' да се подпира на предния капак и да ми обяснява, как след 30 минути колата щяла да е готова..... Още 3 лева за кафета, и се връщам..... Колата е готова за път...... На първия завой още преди да изляза от сервиза, педала който го 'оправиха' за 150 лв. потъна пак..... Връщам се и 'майстора' ако му знаех името..... нали се сещате кога ще го именувам така ми каза, че с малко раздвижване щяло да стане....... и да си приготвя още 500 лева за смяна на долно цилиндърче и съединител..... Чикиджиите от този сервиз трябваше да дойдат с мен да видят как изкопава земята колата след Слънчев бряг към Варна..... И на връщане педала на съединителе пак пропадна в 22.30 часа в центъра на Бургас..... Каране 500 километра обратно- без съединител..... Фирмата е СУПЕР, ако някакви клакьори пишат тук (платени разбира це) аз едва се прибрах от Бургас, а тези мизерници ми прибраха 150 лева..... СЕРВИЗА Е СУПЕР

    ---------- Post added at 13:48 ---------- Previous post was at 13:36 ----------

    Още нещо ще ви кажа..... Моят кум има сервиз,,,,, и можеше и там да отида, но последния път когато закарах предихната си Алфа 75, ми завариха шпилките на двигателя....... Когато я продадох на един мой приятел , се хвана за главата,,,,,,, Тея чикиджии с 8 клас образование, ще искат по 30 лева на час за работа, а аз за толкова ще им наеба и жените и майките и тях без пари След няколко дена ще отида да ми върнат парите, или да им подпаля палатките...... дето се наричат СЕРВИЗ

    Колега не те знам кой си и какъв кум имаш ама това дето го пишеш ми се вижда голяма глупост. Съединител няма как да се оправи за едно кафе време, камо ли ако иска смяна на помпи и диск. А това за минаването на 500 км без съедините пък е още по-малко вероятно. Заварените шпилки в двигателя изобщо няма да ги коментирам. Познавам Лисан от доста време, идеални и безгрешни хора няма но когато е бъркал никога не се е крил и не е си плюл на сервиза с отказ на рекламация. Затова и дава едни листа с червен печат от горе удостоверяващ точно какво е правил. Ти имаш ли такъв?
    Last edited by Alexanderbb; 03-07-2015 at 15:33.
    Alfa Romeo 155 2,5 TD 12.1994 recicled
    Alfa Romeo 156 2,4 JTD SW 04.2003 EX
    Peugeot 508 RXH 02.2013

  8. #203

    Default

    Хайде,3 пъти идвам д ви карам Алфата

  9. #204

    Default

    Готов съм.Дебитомер,свещи,кабели.

  10. #205

    Default

    Проблема с клатенето на оборотите си стои.Паленето на моменти пак е трудно.Ако изчакаш 30 секунди на контакт преди да завъртиш пали.
    Last edited by Италиан; 03-10-2015 at 09:40. Reason: Промяна

  11. #206
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Blagoevgrad
    Age
    54
    Posts
    68

    Default

    YES !

    Още един доволен клиент.
    145 1.6TS '97

  12. #207

    Default

    Е при мен сменени свещи,кабели,дебитомер,400лв и проблема така и си остана.Затова продадох и колата.

  13. #208
    Запален алфист
    Join Date
    Nov 2011
    Location
    Sofia, Ovtcha kupel
    Age
    39
    Posts
    433

    Default

    Отново доволен, както обикновено....
    Alfa Romeo 159 1.9 JTDm, SW, Lancia Delta II 1,6
    ".... 150 На превала Ляв 5 и веднага Десен 5! спирай, че си ебало майката за Ляв 2 на скок !!!ХОРАТА... "

  14. #209

    Default

    Quote Originally Posted by Италиан View Post
    Е при мен сменени свещи,кабели,дебитомер,400лв и проблема така и си остана.Затова продадох и колата.
    Нормално за този сервиз

  15. #210
    започва да се пристрастява razor1911's Avatar
    Join Date
    Oct 2011
    Location
    София
    Posts
    50

    Default

    Подкрепям Alex_26 доста високи цени а качеството е нулево.

Page 14 of 15 FirstFirst ... 412131415 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •