Page 11 of 13 FirstFirst ... 910111213 LastLast
Results 151 to 165 of 188

Thread: Сервизът на Румен

  1. #151

    Default

    Quote Originally Posted by 2fast4you View Post
    Абе за трети път се опитвам да се свържа по телефона ама не вдига. ще взема да отида направо
    Най-добре

  2. #152

    Default

    Предната седмица ходих при Румен за първи път. В понеделник сутринта оставих колата, във вторник на обяд беше готова.
    Супер доволен съм от работата на хората и отношението.

    Със сигурност когато ми се наложи пак да правя нещо по колата, няма да се замисля въобще дали да се върна
    2004 Alfa Romeo 156 SW 2.4 JTD 20V

  3. #153
    Запален алфист xen0s's Avatar
    Join Date
    Feb 2016
    Location
    София
    Posts
    184

    Default

    Нека и аз споделя моето скромно мнение. Вече няколко пъти съм си карал алфата при Румен за проверка и разни малки ремонти (смяна на външна дръжка на дясна врата, смяна на горен турбо път, смяна на масла - моторно и за скорости и тн). Винаги оставам много доволен от отношението и резултатите по колата. Предстоят ми някои малко по сериозни ремонти и пак ще ги направя в този сервиз. Макар че е малко трудно човек да се свърже и обикновено автомобила се приема след няколко дена до седмица, определено си струва!
    Alfa Romeo GT 1.9 JTDm@150++ hp (remapped but not dynoed), Graphite Black, Distinctive, ExtremeTuning strut bar, TOORA 570 wheels, Koni STR.T shocks + Eibach ProKit springs

  4. #154

    Default

    Искам да се оплача от екипа Радко-Румен. До сега само там карам колата за отстраняване на проблеми. Но след последния ремонт така я направиха, че няма разваляне! Юркам я, издевателствам над нея, е не се чупи и толкоз! Ужас! Какви са тези майстори... Добре, че има по някоя и друга снимка, че ако отида след 10-ина години поне да знам кой как изглежда, че светлите им образи могат да избледнеят в съзнанието ми.
    Last edited by dansguardian; 13-10-2016 at 21:15.

  5. #155
    Запален алфист
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    Sofia
    Posts
    240

    Default

    Quote Originally Posted by dansguardian View Post
    Искам да се оплача от екипа Радко-Румен. До сега само там карам колата за отстраняване на проблеми. Но след последния ремонт така я направиха, че няма разваляне! Юркам я, издевателствам над нея, е не се чупи и толкоз! Ужас! Какви са тези майстори... Добре, че има по някоя и друга снимка, че ако отида след 10-ина години поне да знам кой как изглежда, че светлите им образи могат да избледнеят в съзнанието ми.
    Какво ти пречи да отидеш с 5-6 СТУДЕНИ бири?
    Никой няма да те върне и пак много доволен ще останеш
    ALFA 156 1.9JTD '98 ex
    ALFA 159 2,4JTDM Q4 2007

  6. #156

    Default

    Quote Originally Posted by Bottata View Post
    Какво ти пречи да отидеш с 5-6 СТУДЕНИ бири?
    Никой няма да те върне и пак много доволен ще останеш
    И някоя пържолка, сигурно са я заслужили

  7. #157
    nickgaidarov
    Guest

    Default

    ...
    Last edited by nickgaidarov; 20-11-2016 at 17:48.

  8. #158

    Default

    Ник, Румен съм го виждал само един път преди поне 4г. Той ми е много далеч и ми е неудобен като дестинация. Но около него гравитират мои добри познати, на които имам доверие. А те са и тук. Освен това познавам доста хора, които са доволни от работата на хората там и не познавам нито един недоволен, което говори само добре. Относно работата на останалите форуни сервизи много пъти съм писал и не смятам да се повтарям. А и не е мястото тук.
    Мога само да поднеса задочно адмирации към хората в този сервиз И дано са все така, пък и аз понасочвам по някой за тежък ремонт към него, когато ме питат

  9. #159
    nickgaidarov
    Guest

    Default

    ...
    Last edited by nickgaidarov; 20-11-2016 at 17:48.

  10. #160

    Default

    Благодаря на Румен и Радко за превъзходно свършената работа.

    - Спирачки(преди четири месеца) -дискове и накладки, " контра" са макар, че аз не съм по резките спирания понякога се налага.

    -смяна на казанче и течност(масло мисля) на хидравлична рейка(превантивно, не се налагаше), сега волана стана по лек и се върти като в "масло" ...

    -смяна на масло на скоростна кутия, със слагане на добавка от бардал, сега скорости "влизат и излизат" като в "мед" -много "мазно" се усещат и почти бе усилие.
    И това не се налагаше, защото както отбеляза Радко маслото(старото) е "като сълза", но сега е по-добре и ми харесва повече.А бре направо си е "мед" превключването на скоростите.

    Да са живи и здрави още дълго да правят алфи...
    Last edited by alfa racer GTA; 16-12-2016 at 21:18.
    Alfa Romeo 159 2.4 JTDm -200 алфистки коня+ 30/40/ до 50 тунинговани коня

  11. #161
    Запален алфист grkirowa 156's Avatar
    Join Date
    Sep 2015
    Location
    София
    Posts
    33

    Cool

    Благодарности на Румен и Радко !!! И адмирации за успешните и качествени ремонти! !!!
    Last edited by grkirowa 156; 18-12-2016 at 05:38.

  12. #162
    Дигиталния digitalundgrd's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    София
    Posts
    5,265

    Default

    Евала големи са и Румен и Радко! Направиха една много бърза смяна на т.нар. "долна помпа" по спешност Та даже и черпат клиентите с уиски
    Ясно, че в тоя форум - слаб пияч, бияч, ебач и слаб шофьор няма, ма нема смисъл да се фалим..

    МEGANE RS CUP ''20
    Alfa Romeo 156 SW 1.9 JTD

  13. #163
    започва да се пристрастява 7171's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    СОФИЯ
    Age
    53
    Posts
    78

    Default За Румен

    Уникален човек и майстор заслужаващ уважение. В света на измамните сервизи и майстори наоколо е просто бялата лястовица. Дано все така продължава. За много години и щастие и успех му желая.
    ALFA ROMEO 166 2.4 JTDm '04 NEW
    LANCIA PHEDRA 2.2 Jtd '02 - Older
    ALFA ROMEO 166 2,4 JTD '98 - Older

  14. #164

    Default

    Quote Originally Posted by digitalundgrd View Post
    Евала големи са и Румен и Радко! Направиха една много бърза смяна на т.нар. "долна помпа" по спешност Та даже и черпат клиентите с уиски
    Запсвам си час за всеки ден! Ядки има ли, ... лешници апример И уискито синьо Джони ли е? (питам си все пак)

  15. #165
    започва да се пристрастява gioganotti's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Location
    София
    Age
    54
    Posts
    82

    Default

    Това няма значение (синьо или червено). Важен е жестът. Мен са ме черпили с бира (ако платите, казвам марката). Румба, Радко, големи сте.

    Alfa Romeo 147 1.9 JTD 8v (115hp) /04
    opel kadett E 1.3 karavan - ex

Page 11 of 13 FirstFirst ... 910111213 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •