Page 13 of 13 FirstFirst ... 3111213
Results 181 to 188 of 188

Thread: Сервизът на Румен

  1. #181

    Default

    Quote Originally Posted by Бобби View Post
    Браво на Румен..........днес, докато кажа А...и той ми обясни за проблеми Б, В Г.....е това е автомобилен механик....точно определя, кое, какво и защо...без ненужното бля, бля....
    Благодаря за подаръка, който ми направи......
    Още 100 години да радваш Алфа феновете....
    И какъв е подаръкът та и аз да мина? Па и имам и бутилка вино от теб дет все не сия взимам

  2. #182
    БКАР Бобби's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    София
    Age
    56
    Posts
    4,295

    Default

    Quote Originally Posted by Alex_26 View Post
    И какъв е подаръкът та и аз да мина? Па и имам и бутилка вино от теб дет все не сия взимам
    Много любопитен си, ей така момчето ми направи подарък за новата кола.......ти нещо правиш ли без пари...?...а за бутилката, явно си срамежлив....що трябва да минаваш през Румен...?...ако аз ти я дължа ела при мен...

    ---------- Post added at 21:25 ---------- Previous post was at 21:20 ----------

    п.п....при авто механик се ходи, не да взимаш, а да даваш....и на много други места е така, ама още не си узрял....и евентуално, ако ти направят жест....това вече е уважение.....
    По добре палава италианка, отколкото скучен германец....
    https://www.youtube.com/watch?v=oE29b_nLoFE

  3. #183
    Старши алфист ivopifeca's Avatar
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    sofia
    Posts
    874

    Default

    ХахахаМани,че си помислиме че там черпят...Добре му го каза.

  4. #184

    Default

    Quote Originally Posted by Бобби View Post
    Много любопитен си, ей така момчето ми направи подарък за новата кола.......ти нещо правиш ли без пари...?...а за бутилката, явно си срамежлив....що трябва да минаваш през Румен...?...ако аз ти я дължа ела при мен...

    ---------- Post added at 21:25 ---------- Previous post was at 21:20 ----------

    п.п....при авто механик се ходи, не да взимаш, а да даваш....и на много други места е така, ама още не си узрял....и евентуално, ако ти направят жест....това вече е уважение.....
    Нищо не разбра, ама нейсе. Колкото до колата - безаварийно!

  5. #185
    Старши алфист ivopifeca's Avatar
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    sofia
    Posts
    874

    Default

    СмехИ чудеса))

  6. #186

    Default

    Quote Originally Posted by Бобби View Post
    Много любопитен си, ей така момчето ми направи подарък за новата кола.......ти нещо правиш ли без пари...?...а за бутилката, явно си срамежлив....що трябва да минаваш през Румен...?...ако аз ти я дължа ела при мен...

    ---------- Post added at 21:25 ---------- Previous post was at 21:20 ----------

    п.п....при авто механик се ходи, не да взимаш, а да даваш....и на много други места е така, ама още не си узрял....и евентуално, ако ти направят жест....това вече е уважение.....
    Оу, ти зи забравил??? Ще видя дали пазя личните съобщения

  7. #187
    БКАР Бобби's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    София
    Age
    56
    Posts
    4,295

    Default

    Quote Originally Posted by Alex_26 View Post
    Оу, ти зи забравил??? Ще видя дали пазя личните съобщения
    А бе пич, не съм забравил...ни най малко....ама не четеш постовете ми, или караш по енерция..... аз съм човека, който ти е обещал бутилка вино, ама ти тръгна в друга посока....ела при мен, нямаш грижи...)).....а не бля, бля.......
    По добре палава италианка, отколкото скучен германец....
    https://www.youtube.com/watch?v=oE29b_nLoFE

  8. #188

    Default

    Quote Originally Posted by Бобби View Post
    А бе пич, не съм забравил...ни най малко....ама не четеш постовете ми, или караш по енерция..... аз съм човека, който ти е обещал бутилка вино, ама ти тръгна в друга посока....ела при мен, нямаш грижи...)).....а не бля, бля.......
    Прав си

Page 13 of 13 FirstFirst ... 3111213

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •