Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 16 to 23 of 23

Thread: Записване за италфеста

  1. #16
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Jul 2005
    Posts
    31

    Default

    иеееее, бравус! КАТ или МВР? да ти покажа кои коли карам да не ме спирате

  2. #17
    Army Soldier Visconti alfamilano's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Plovdiv
    Age
    42
    Posts
    278

    Default

    МВР за сега! Нема ядове бате!
    Live a guidare la mia bella macchina,guidare per vivere e sentire il battito del mio CUORE SPORTIVO 145 1.9 JTD с джанти от Милано и новия цвят BLACK DAITONA FERRARI EX.bella 33Imola''156 2.4JTD''GTV

  3. #18

    Default

    Честито, значи ще имаш и друг повод да почерпиш и ще сме с връзки в МВР

  4. #19
    Army Soldier Visconti alfamilano's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Plovdiv
    Age
    42
    Posts
    278

    Default

    Ще черпим бе нема ядове!
    Live a guidare la mia bella macchina,guidare per vivere e sentire il battito del mio CUORE SPORTIVO 145 1.9 JTD с джанти от Милано и новия цвят BLACK DAITONA FERRARI EX.bella 33Imola''156 2.4JTD''GTV

  5. #20

    Default

    Честито

    Я по-разпитаи как седят нещата около подобен събор...аз тия дни се надявам да ми остане време и да отида до КАТ-София и да видя какво трябва да се прави...иначе до колкото разбрахме трябва да съобщим на общината и на местното управление.

    Най-бързата Българска Алфа на писта 147QVD, 159 2.4QVDm, Crosswagon Edition Nero, Aprilia SR 50 Tetsuya Harada Replica
    " Marco Cavigioli champion IRC 2WD with Fiat Grande Punto DIESEL"
    "Seat Leon TDI champion WTCC 2008"

  6. #21
    Army Soldier Visconti alfamilano's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Plovdiv
    Age
    42
    Posts
    278

    Default

    Бате по принцип е точно така както го казваш,но на практика не е нужно,е ако се поеме риска с проблемите които КАТ могат да направят по пътя! Но по принцип си се водим група младежи отишли на почивка!

    п.с. Само да не се окаже че няма да имам време за феста направо ще се разпора от яд! На 4 октомври трябва да съм на школа в Казанлък и има вариант да дойда в неделя да преспя там и в понеделник в Казанлък!
    Ей и да не почнете сега да се бъзикате,сега съм си типичен Алфа-Police фен,кат карабинерите сега трябва само една карабинерска 166-ца да си взема и....
    Live a guidare la mia bella macchina,guidare per vivere e sentire il battito del mio CUORE SPORTIVO 145 1.9 JTD с джанти от Милано и новия цвят BLACK DAITONA FERRARI EX.bella 33Imola''156 2.4JTD''GTV

  7. #22

    Default

    бройте ме и мене вътре за 3ти ве4ерта..... явно пак няма да влизам в казармата сам съм

  8. #23

    Default

    Искам едно легло в събота вечер, без значение с колко човека в него
    http://clubalfaromeo.com/forum/image.php?type=sigpic&userid=19&dateline=121699486  0

Page 2 of 2 FirstFirst 12

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •