Results 1 to 3 of 3

Thread: Проблем ходова част 146 1.6 t.s

  1. #1
    предполагаемо инженерче.. AntiLuuP's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    София
    Age
    34
    Posts
    262

    Default Проблем ходова част 146 1.6 t.s

    Здравейте колеги... имам леко проблемче...
    Когато колата я пусна по наклон без газ се чува едно чукане, когато подам газ дори и леко, чукането изчезва.... баща ми горе долу ги разбира тия работи дадох му да я пробва и каза че тва за него е външно дясно каре.... евентуално ако е това ако може някво инфо като цена да ми кажете...
    Можете да давате и други предложения кво може да е за да не съм като глуха гайка като я закарам в сервиза и да ми изкарат че след още 50км ще ми блокира двигателя .... Не съм от най неграмотните горе долу ги чаткам работите ама не съм и от "разбирачите".... мерси предварително

  2. #2
    cuore sportivo dimo's Avatar
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Пловдив
    Posts
    1,080

    Default

    здрасти колега значи навий волана до пълен ляв и после до пълен десен при движение на скорост не по инерция ако се чува пукане вероятноста да е каре е голяма не ти трябва да гадаеш отиди в сервиз и остави хората да си свършат работата
    Alfa 155 2.0 16v

  3. #3
    Запален алфист alfozo's Avatar
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    КАЗАНЛЪК
    Age
    44
    Posts
    244

    Default

    Може би е тампон на носача,преден или заден,или биалета,щом така пречуква,я иди най добре на стенд ходова част,там е истината,колега.
    Citroen C5-ko 2.0hdi black-metal

    ФИАТ ПУНТО 1.2 96г.на жена ми
    Алфа 146 1.6 т.с Алфа 156 1.8 т.с. Алфа Ромео 147 1.9 жтд 115--Ехх няма ги..

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •