Page 6 of 7 FirstFirst ... 4567 LastLast
Results 76 to 90 of 95

Thread: Впечатления от Италфест 2008

  1. #76
    Запален алфист FreeStyler's Avatar
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    Плевен
    Age
    34
    Posts
    356

    Default

    Quote Originally Posted by cvetelin View Post
    аз да кажа, че въпреки всичко изговорено и на дъбниците и на лукоил... вие драснахте да давате газ по магистралата...
    може да обидия някой, но тва си беше баси лапешката изтория ...
    та събрахме се да пътуваме колона и да пристигнем колона ...
    не да се гоним и да си прайми драгове в тунелите ... адски тъпо ...
    догодина живот и здраве ако ще се ходи на фест няма да има такива "колони"
    крайно съм афектиран от държанието ви.... сори пак ако обидя някой!
    ИЗвинявай колега но разбирам да се движим в нормално темпо ние с 90 км едвам едвам ...и за тва малко ни фанаха нервите двете 145-ци и покарахме по магистралата ,нооо така дадохме лош пример и сички тръгнаха и те да кажа чесно че ако не бяха дръпките по магистралата и както ти каза в тунелите щеше да ми е многооо по скучно .... не виждам каде е толкова проблема ...Пак извинявай мисля че занапред можем да направим добри събурания на Русе и Плевен
    Alfa romeo 145

  2. #77
    166 Driver manolito's Avatar
    Join Date
    Oct 2006
    Location
    гр.Русе
    Age
    52
    Posts
    343

    Default

    Градският май хвърли камъни и в мойта градина малко ми дойде тежка обувката в единият тунел
    Alfa 164 2.0TS Super -ex. Alfa 145 1,6 Boxer- ex.Alfa 155 2.5 V6 - ex.Alfa 156 2.5 V6 24V - ex.
    Alfa 164 2.0 TS Super - ex.
    Alfa 166 2.4 JTD 2003г.

  3. #78
    Запален алфист FreeStyler's Avatar
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    Плевен
    Age
    34
    Posts
    356

    Default

    Quote Originally Posted by manolito View Post
    Градският май хвърли камъни и в мойта градина малко ми дойде тежка обувката в единият тунел
    хихи нали )) аз ги привиквах колегите с раце като регулировчик да застават успоредно с мен и като я настъпя такова бучене става от спортния филтур че на мен ми става едно благооо благооо ))
    Колега много лачена 164 браво
    Alfa romeo 145

  4. #79
    Болен алфист cvetelin's Avatar
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Ruse
    Age
    40
    Posts
    1,678

    Default

    Quote Originally Posted by FreeStyler View Post
    ИЗвинявай колега но разбирам да се движим в нормално темпо ние с 90 км едвам едвам ...и за тва малко ни фанаха нервите двете 145-ци и покарахме по магистралата ,нооо така дадохме лош пример и сички тръгнаха и те да кажа чесно че ако не бяха дръпките по магистралата и както ти каза в тунелите щеше да ми е многооо по скучно .... не виждам каде е толкова проблема ...Пак извинявай мисля че занапред можем да направим добри събурания на Русе и Плевен
    колега, няма проблем...
    идеята с която тръгнехме много добре знаете каква беше ...карай няма значение
    давало ви са е газ давали сте
    аз не можех и за тва ма е яд
    пък за срещи ще видим има време
    ех. AR 166 FL 2.0 TS еx. AR 164 2.5 TD Super ex. AR 75 2.0 TS ex. AR 146 BOXER

  5. #80
    La meccanica d'emozioni Член на клуба Hristo_156's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София - Гео Милев
    Age
    55
    Posts
    330

    Default

    За да не цитирам поотделно по-горе изказалите се за "чистотата" и кошчетата на феста, искам само да обобщя:
    Отново видяхме какво представлява българинът. Кошчета имаше бол, но доста хора не ги бяха ползвали. Лично се убедих, когато събирахме боклуците в края на събитието. Да наистина, това не бяха луксозни кошчета от алпака с педалче, но си бяха КОШЧЕТАААААААААААА. Проблемът не е в това, че сме събирали боклуци. Проблемът е, че винаги се намират хора дето серат и мърсят навсякъде. Защо поне ние, итал-феновете не почнем да даваме пример на останалите българи и да разбием на пух и прах тоя отвратителен манталитет да се чоплят семки, да се пикае навсякъде, да се хвърлят носни кърпички и други гадории буквално на 2 метра от празното кошче - българский патент.
    Позамислете се малко всички. Страната ни е потънала в мърсотия и това го няма никъде в Европа, та даже и в Азия /какво говоря - гледайте какво е в Сингапур и Япония например/. Срам ме е че съм българин. Честно ви казвам.
    Модераторите, моля извинете ме за отклоняване от темата.
    Христо Бойчев
    '98 Alfa Romeo 156 1,8 16V Twin Spark


  6. #81

    Default

    Е ние сме си мърлячи, макар тази година да беше по-добре.
    Предната година аз и Еньо напълнихме от летището 8 огромни чувала, пълни догоре с боклук, който беше разхвърлян из целия паркинг и писта.
    После чух, че и фирма за почистване е имало след нас.
    Тогава се гръмнах - какви простаци има сред нас.

    ALFA ROMEO 146 1.9JTD
    Fiat Punto 1.9JTD

  7. #82
    Запален алфист
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    София
    Posts
    103

    Default

    На мен също ми беше първи фест и ми хареса,а сина ми остана очарован!Наистина има още какво да се желае и програмата беше малко скучна,но толкова са могли колегите при тези обстоятелства,най лесно е да се критикува!Което ме кара да си задам въпроса,защо някой от тези,които толкова кусури намират не се хванат те да организират или помагат за следващия фест,та да стане както искат!?!!?!По горе един колега писал,че не му се гледало всяка година едни и същи хора(Бобо-Нео-Мишо),еми направи и ти коли като техните и ще гледаме теб!!!Аз лично благодаря на организаторите за тяхното старание,за мен това,че събрахме толкова много хора ми стига,гледката ми "напълни"душата!
    Грях е, да я нямаш!!!АlfaRomeo-156SW/2.4JTD/Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDm TI

  8. #83
    iron man Pinky's Avatar
    Join Date
    May 2006
    Location
    София
    Age
    74
    Posts
    2,648

    Default

    На мен ми е интересно колко италианки се прибраха, в крайна сметка, на репатрак или са били изтеглени.
    Един ФИАТ от пистата, едно КуВе от магистралата, други?
    I just have a hunch that Stalin is not that kind of a man. I think that if I give him everything I possibly can and ask for nothing from him in return, he won't try to annex anything and will work with me for a world of democracy and peace
    Roosevelt

  9. #84
    helter-skelter PEPI-2ALFA's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Сандански
    Age
    52
    Posts
    1,599

    Default

    Quote Originally Posted by Pinky View Post
    На мен ми е интересно колко италианки се прибраха, в крайна сметка, на репатрак или са били изтеглени.
    Една 145-ца , още преди феста някъде по баирите. Групата , с която бях обърка пътя и ...на връщане на кофти десен завой след дълго спускане ... в мантинелата. Не разбрах кой/я беше. Групата тръгна от Лукойл след околовръстното по "Тракия". Последен беше Ники-25 , но явна той си хвана правилния път. Който знае повече да каже.
    166 JTD '02 ; 146 1.6TS Junior '98 - бракувана, продава се на части ; 155 1.8TS SILVERSTONE '94 -продадена

  10. #85
    Boxer maniac Speeder's Avatar
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    Перущица
    Posts
    2,850

    Default

    Едно Купе по магистралата. И един Спринт
    145 1.6 Boxer - Alfetta GT - Sprint Veloce 16v - Lada 1500S - GTV 3.0 24v

    www.ClassicCar-bg.com

  11. #86
    helter-skelter PEPI-2ALFA's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Сандански
    Age
    52
    Posts
    1,599

    Default

    Quote Originally Posted by Speeder View Post
    Едно Купе по магистралата.
    Вечерта в новините даваха кадри от катастрофи пред деня и там една винено-червена - не разбрах каква , но джантите бяха алфови. Дано да съм се объркал.
    166 JTD '02 ; 146 1.6TS Junior '98 - бракувана, продава се на части ; 155 1.8TS SILVERSTONE '94 -продадена

  12. #87
    Boxer maniac Speeder's Avatar
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    Перущица
    Posts
    2,850

    Default

    Купето мисля , че беше тъмно зелен металик. После колегите ми казаха, че било нещо леко зажулено. Повече инфо нямам.
    145 1.6 Boxer - Alfetta GT - Sprint Veloce 16v - Lada 1500S - GTV 3.0 24v

    www.ClassicCar-bg.com

  13. #88
    Луд с палка Светланчи's Avatar
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Димитровград - София
    Posts
    298

    Default

    Аз съм много доволна от ИТАЛФЕСТА....Много ми хареса......

  14. #89
    Луд с палка Светланчи's Avatar
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Димитровград - София
    Posts
    298

    Default

    Quote Originally Posted by Speeder View Post
    Едно Купе по магистралата. И един Спринт
    Колега СПРИНТА дойде на репатрак и си отиде естествено на него!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  15. #90
    Обича кръчмите Grozdan's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    Софийски Острови
    Age
    38
    Posts
    387

    Default

    И на мен ми беше първи Италфест и ми хареса много.Запознах се с много хора и видях много добри коли.Мястото е много добре избрано, пистата е нова и добре направена.и догодина съм на феста, независимо къде е.

    Alfa Romeo 33 1.5iE-EX
    BMW E30
    BMW E36

Page 6 of 7 FirstFirst ... 4567 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •