Page 3 of 12 FirstFirst 12345 ... LastLast
Results 31 to 45 of 175

Thread: малко коментари от драг състезанието

  1. #31
    Moderator INTEGRALE's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Пловдив
    Age
    41
    Posts
    831

    Default

    Браво на всички, които се пуснаха и най-вече на Никито, който се представи супер с една доста обикновенна кола
    FORD FOCUS ST 2.0 EcoBoost 250 hp, 13'
    LANCIA DELTA III 1.9 Twin Turbo Multijet 190 hp. 844A1000 EXECUTIVE 10`
    LANCIA LYBRA 2.4 jtd 140+ hp. 839A6000 EXECUTIVE 02`
    LANCIA LYBRA 2.4 jtd 150+ hp. 841C.000 EXECUTIVE 03`ex.
    ALFA ROMEO 156 1.6 TS 16V AR67601, ГИ 97`ex.
    LANCIA DEDRA 1.6 835A1000 90`ex.

  2. #32
    Moderator INTEGRALE's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Пловдив
    Age
    41
    Posts
    831

    Default

    Quote Originally Posted by Bobi_33 View Post
    Сток, сток ма сток значи и салон да имаш, че и катализатор да имаш даже. Твойта кола е твърде далече от сток. Не знам защо си мислиш че ше ти повярва някой. Евала на вървежа на Типото, но поне си кажи какво си правил по него. Няма нищо срамно
    Салон определено си имаше
    FORD FOCUS ST 2.0 EcoBoost 250 hp, 13'
    LANCIA DELTA III 1.9 Twin Turbo Multijet 190 hp. 844A1000 EXECUTIVE 10`
    LANCIA LYBRA 2.4 jtd 140+ hp. 839A6000 EXECUTIVE 02`
    LANCIA LYBRA 2.4 jtd 150+ hp. 841C.000 EXECUTIVE 03`ex.
    ALFA ROMEO 156 1.6 TS 16V AR67601, ГИ 97`ex.
    LANCIA DEDRA 1.6 835A1000 90`ex.

  3. #33
    **\/** tonov's Avatar
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Мездра
    Age
    49
    Posts
    4,221

    Default

    Поздравления и от мене, добре вървеше фиатката
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails 1292726444.jpg  
    166 2,4JTD 20V Sportronic Edizione collezionisti
    ex 156 2,4JTD; ex 146ti; ex 145 1,6 boxer

  4. #34

    Default

    Браво Ники, браво брат. Интересно ми е как ние с Ники така се забавлявахме а тука трети лица се опитват да сакарат. малко пояснения. Запознат съм с колата на Ники. Колата е супер.
    За незапознатите пистата беше малко по-дълга от 402 метра, по нанагорнище, иначе времената щяха да по– добри. Принципно имаше някакъв шанс да го победя, пробвах но това значеше да цедя колата над възможностите й.
    Първата гонка... http://www.youtube.com/watch?v=FJFsyQj0WyQ
    Ники сам може да каже че до около 100 - 110 го водех, след това ме изпревари. Разбрах че няма шанс и така... който е глеал втората гонка докрай е видял че стартирах само заради него. Разчитах единсвено на грешка в първите две скорости от негова страна а аз карах на 100% сигурност.... е не сгреши и дори не включих трета. Който е бил по съсстезания и хвърля пари за кола знае кой битки да си избира. Аз вече знаех че нямам шанс. Евалата копелето кара СУПЕР, евала.
    За мистър хикс.... много добре знаеш че ако беше 2 от 3 щеше да го издухаш. Ти ме би защото от от първа трябваше да карам на трета... и не ми достигна писта... иначе колата ти е далече от тези двете на клипчето... самия факт че не се пусна дори в това състезание за кеф говори много .

    Незабравяйте и участието на МИРО с бордото ку ве. Много добре кара... Късмет не му стигна срещу мен.. а карах на макса на колата си.

    поздрави на всички !!!

    http://www.facebook.com/TempoGarageSofia
    Sotiris Rokkos: "Neno you gave me scary feelings I did not ever feel before in my 30 years experience of racing... you know..."

  5. #35
    Alfa 155 Fanclub-Bulgaria Alfa User's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Пловдив, BG
    Posts
    4,585

    Default

    А този драг как го изпуснах лелеее ...

    Иначе поздравления за всички, осмелили се да се пуснат дори за кеф на пистата ! И браво на Ники за отличните постижения !
    155 MY.95 Sport - 2.0 TS 8v (ressurected by Теодор & Токича)
    Fan Club Alfa Romeo 155 - Bulgaria

  6. #36

    Default

    Quote Originally Posted by 1912 View Post
    та полуачи се много голямо шоу според мен клас А .много яки дръпки особено финала... а и кой сега е номер 1
    Евала колега само да си оправа колата искам да се пробам с теб сигурно ще падна но трябва да има проба иначе си пичага добре си полафихме на феста за драг истории

    HONDA CRX B16A1 VTEC 150 ++ HP - леко моднат

  7. #37
    Старши алфист
    Join Date
    Aug 2007
    Location
    София
    Age
    36
    Posts
    998

    Default

    Нено, мерси за хубавите думи!
    Драга беше супер! Ники беше толкова ентусиазиран и заслужаваше да спечели, Нено показа, че е много напред във всяко едно отношение и е като машина. Аз се наредих най-отзад на опашката за тест, може би заради Мъро, но изобщо не предполагах, че ще се впиша в първите 8. Много се изкефих и се зарибих още повече. Тръпката е уникална, а кефа бе на макс.
    ex
    147Q2
    300bhp/606nm
    Gtb2260, fmic, ss exhaust, Eibach springs & anti-roll bars

  8. #38
    Трийстройкаджия Bobi_33's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    45
    Posts
    3,015

    Default

    Quote Originally Posted by tonov View Post
    Поздравления и от мене, добре вървеше фиатката
    Quote Originally Posted by миро View Post
    Нено, мерси за хубавите думи!
    Драга беше супер! Ники беше толкова ентусиазиран и заслужаваше да спечели, Нено показа, че е много напред във всяко едно отношение и е като машина. Аз се наредих най-отзад на опашката за тест, може би заради Мъро, но изобщо не предполагах, че ще се впиша в първите 8. Много се изкефих и се зарибих още повече. Тръпката е уникална, а кефа бе на макс.
    Мдааа, наистина колата ти вървеше идеално, пък и колата ти е най-сток от всички възможни коли които се пускаха
    Alfa 33 1.7 16V QV `85г. карбураторен бензинояд

  9. #39
    Запален алфист hunter1989's Avatar
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    Елин Пелин/София
    Posts
    384

    Default

    Привет колеги аз на драга седях малко че малко се издразних ама сега слу4ват се и такива неща . Колега честито за победатда сажалявам че не останах до края за да вид финала но другата година ще съм до последно .Само искам да кажа че имаше няколко коли които щяха да покажат бързина ,но за някакви каски не бяха допуснати .Аз бях с един фр с пунто абарт които можеше да стигне напред защото пунтото е правено но нямаше каска , също така имаше и един пич с ГТВ 2.5 турбо които и тои не беше допуснат ,но аиде стига съм говорил .Не мислете че се заяждам ,но просто малко кофти се получи ,трябваше мако повече инфо да се даде за този драг .Е другата година с каска аиде живи и здрави ....

  10. #40
    Трийстройкаджия Bobi_33's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    45
    Posts
    3,015

    Default

    Quote Originally Posted by hunter1989 View Post
    Също така имаше и един пич с ГТВ 2.5 турбо......
    Ти утепа рибата Аз за такъв мотор на Алфа не бях чувал....
    Иначе за каските, ами и на мен не ми беше удобно с каска, ма правила, не може и не трябва да се пренебрегват.
    Аз също не ползвах собствена каска, а на заем
    Alfa 33 1.7 16V QV `85г. карбураторен бензинояд

  11. #41
    YeLLoW SuBMariNE tokata_pz_flex's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    Пазарджик
    Age
    37
    Posts
    2,790

    Default

    2.5 турбо трудно ... 2.0 В6 ТБ по съм съгласен
    145 1.6 ТС '97 ех.
    145 1.9 JTD '00
    307 CC 2.0 '04

  12. #42
    Болен алфист Tasho's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Plovdiv
    Posts
    1,035

    Default

    Никито беше номер 1.Ама Коле брат ми ...другия път недей включва трета,да имат и другите малко шанс....Ти като някой хищник ги взе за закуска...пък и за още питаше.Аплодисменти за най-добрия -Кольо Рейсинга нали така беше...
    Алфа...всичко друго е компромис!
    http://www.youtube.com/watch?v=Pb1bhrof2PQ
    Алфа Ромео 166 2.0 T.S. -99 - бившата
    Алфа Ромео 166 2.4 JTD face - 2004 - настояща

  13. #43
    Alfa 155 Fanclub-Bulgaria Alfa User's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Пловдив, BG
    Posts
    4,585

    Default

    И ей-така от чисто любопитство - какви времена даде Корвета ???
    155 MY.95 Sport - 2.0 TS 8v (ressurected by Теодор & Токича)
    Fan Club Alfa Romeo 155 - Bulgaria

  14. #44
    Трийстройкаджия Bobi_33's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    45
    Posts
    3,015

    Default

    Quote Originally Posted by Alfa User View Post
    И ей-така от чисто любопитство - какви времена даде Корвета ???
    Той Корвета винаги когато е наред си дава Ниски 12-ки, а когато не е в час върти средни 13-ки. Даже и на 6 цилиндъра. В момента без сликове може и под 12 да падне
    Alfa 33 1.7 16V QV `85г. карбураторен бензинояд

  15. #45
    Boxer maniac Speeder's Avatar
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    Перущица
    Posts
    2,850

    Default

    Quote Originally Posted by ne0 View Post
    Браво Ники, браво брат. Интересно ми е как ние с Ники така се забавлявахме а тука трети лица се опитват да сакарат. малко пояснения. Запознат съм с колата на Ники. Колата е супер.
    За незапознатите пистата беше малко по-дълга от 402 метра, по нанагорнище, иначе времената щяха да по– добри. Принципно имаше някакъв шанс да го победя, пробвах но това значеше да цедя колата над възможностите й.
    Първата гонка... http://www.youtube.com/watch?v=FJFsyQj0WyQ
    Ники сам може да каже че до около 100 - 110 го водех, след това ме изпревари. Разбрах че няма шанс и така... който е глеал втората гонка докрай е видял че стартирах само заради него. Разчитах единсвено на грешка в първите две скорости от негова страна а аз карах на 100% сигурност.... е не сгреши и дори не включих трета. Който е бил по съсстезания и хвърля пари за кола знае кой битки да си избира. Аз вече знаех че нямам шанс. Евалата копелето кара СУПЕР, евала.
    За мистър хикс.... много добре знаеш че ако беше 2 от 3 щеше да го издухаш. Ти ме би защото от от първа трябваше да карам на трета... и не ми достигна писта... иначе колата ти е далече от тези двете на клипчето... самия факт че не се пусна дори в това състезание за кеф говори много .

    Незабравяйте и участието на МИРО с бордото ку ве. Много добре кара... Късмет не му стигна срещу мен.. а карах на макса на колата си.

    поздрави на всички !!!
    Ей това е достойно поведение!!!
    145 1.6 Boxer - Alfetta GT - Sprint Veloce 16v - Lada 1500S - GTV 3.0 24v

    www.ClassicCar-bg.com

Page 3 of 12 FirstFirst 12345 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •