Page 2 of 11 FirstFirst 1234 ... LastLast
Results 16 to 30 of 163

Thread: Ръчни часовници- хубави марки??

  1. #16
    Младши алфист
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    София
    Posts
    4

    Smile

    Quote Originally Posted by georgyg View Post
    @samy колега, дай малко повече впечатления че ми стана интересно.

    Ето един линк
    http://www.tissot.ch/index_offer.php?c=eu&l=en
    скип-ваш интро-то и отвори "Demo Flash" за модела.
    иначе, ако ти се чете ето и един pdf, функциите са обяснени във края на pdf-a.
    Attached Files Attached Files

  2. #17
    helter-skelter PEPI-2ALFA's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Сандански
    Age
    52
    Posts
    1,599

    Default

    А някой да знае сайт за реплики?
    166 JTD '02 ; 146 1.6TS Junior '98 - бракувана, продава се на части ; 155 1.8TS SILVERSTONE '94 -продадена

  3. #18
    Запален алфист рали's Avatar
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    софия
    Age
    56
    Posts
    178

    Default

    вземи си CERTINA каскадьор хронограф новата серия

  4. #19

    Default

    Ето я ТЕМАТА за репликите
    Аз лично се убедих, че ако един часовник ти харесва, няма голямо значение, че e реплика - има си гаранция, изглежда страхотно, а струва в пъти по-малко
    Иначе, Тисо ти го препоръчвам и аз, като вариант за евтин-оригинален часовник!


    П.П.
    На моите два часовника, които все още не съм разбрал дали са реплики, машинките им са японски "МИОТА" и са безотказни (да не чуе дявола)!!!
    Last edited by Kuku; 14-10-2008 at 16:39.
    http://clubalfaromeo.com/forum/image.php?type=sigpic&userid=19&dateline=121699486  0

  5. #20
    АлФаталист Mapтo's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Пловдив,Гpaц(Aвcтpия)
    Age
    42
    Posts
    586

    Default

    колега виж тая марка - Брайл
    http://images.google.at/imgres?imgur...%3Dde%26sa%3DG

    Тоя модел е уникален и не е много скъп.Тук в Австрия е 350 евро.Само не знам дали го има в БГ.
    Това, което отличава човека от животното е алкохолът! Животните не поркат!

  6. #21
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    София
    Posts
    91

    Default

    http://cgi.ebay.co.uk/eBayISAPI.dll?...m=180285767986


    имам го от 1месец - не е мръднал буквално и секунда
    но го взех малко по скъпо иначе пак от e bay
    със всички сертификати за качество и международна гаранция от 2години,както и сейко кутия
    156 1.8ts PROGRESSION 98.....EX
    TOLEDO 2.3 VR5 00" PURE SOUND+LPG

  7. #22
    Обича кръчмите Grozdan's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    Софийски Острови
    Age
    38
    Posts
    387

    Default

    Quote Originally Posted by Mind_Control View Post
    http://www.vostok-europe.com/

    имат добри попадения руснаците- например модела ТУ 144 и цената е достадобра, но ги няма в БГ.
    Имат много интересни модели.Някакви ориентировъчни цени може ли да кажеш?

    Alfa Romeo 33 1.5iE-EX
    BMW E30
    BMW E36

  8. #23

    Default

    Quote Originally Posted by Grozdan View Post
    Имат много интересни модели.Някакви ориентировъчни цени може ли да кажеш?

    Ами в интернет гледах някакви цени от сорта на 250-300 $
    Lexus IS200

  9. #24

    Default

    Отиди на "Витошка" в магазините за реплики, поне да разгледаш - сигурен съм, че ще ти хареса все нещо и струват 200-300лв.
    А има реплики и от 500-600лв. с швейцарски машинки и две години гаранция
    http://clubalfaromeo.com/forum/image.php?type=sigpic&userid=19&dateline=121699486  0

  10. #25

    Default

    Целия живот в БГ се превръща в една реплика на нормалния свят. Излъскано, направено, нагласено... нищо.

    Часовника освен уред е и сантимент, почти произведение на изкуството, комплимент към самия себе си за стила ти и разбирането ти за живота, статуса ти...

    Винаги е по-добре и няма нищо лошо да си купиш оригинален макар и не скъп модел, но оригинален. Повярвай ми...за всеки човек със средно набито око, разликите са силно видими... Хем ще се изръсиш хем е смешно. Сегашното ти положение отговаря на някаква сума, която можеш да си позволиш и няма нищо лошо в това. Дай боже един ден да си вземеш ръчна изработка за 30'000$ и то не от поза, а за лично удоволствие от бижуто, което с труда си, си могъл да си позволиш.

    П.С. Не искам да обидя никого, но освен явното ограбване на труда на някой дизайнер репликите за мен имат и по дълбок смисъл... всичките "дупета" дето чупят стойки с ментета на телефони, часовници и всякакви аксесоари не осъзнават, че в един миг всичко наоколо е реплика....и хората и средата и отношенията...

    Вземи си хубав оригинален часовник по възможностите ти. Ще оцениш избора си след време според мен.

    Нищо лично!
    Alfa Romeo Spider 2.0 16V Twin Spark 155hp '00 Lusso

  11. #26
    Старши алфист
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Posts
    811

    Default

    Като цяло и аз съм на същото мнение. Просто имам Кандино подарено от родителите ми за 16 РД и до сега го нося без ните един ремонт с изключение на смяна на батерия 2-3 пъти и 7-8 каишки. Но мисля да си търся елегантен часовник. Гледах Радо, наистина са страхотни, но цената не ми е по джоба, а и няма къде да го показвам.
    Мисля да се разходя малко, като засега ми харесаха Сертина има модели на Кандино, но ще видим.
    "BEAUTY IS NOT ENOUGH!"
    Alfa Romeo 145 1.4 T.S 97 - EX
    Opel Astra J GTC

  12. #27
    Squadra Corse StarChild's Avatar
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    София
    Age
    37
    Posts
    437

    Default

    Quote Originally Posted by Mapтo View Post
    колега виж тая марка - Брайл
    http://images.google.at/imgres?imgur...%3Dde%26sa%3DG

    Тоя модел е уникален и не е много скъп.Тук в Австрия е 350 евро.Само не знам дали го има в БГ.

    Breil са доста добри часовници едно време само италианските мафиоти са носили Breil имат и уникална колекция слънчеви очила Много гъзарска марка! Друг варянт е отиваш в милано моторс(извинявам се за рекламата) и си купуваш часовник mile miglia и ти се връзва идеално с колата пък и ще ти излезе доста по евтино мисля.
    Last edited by StarChild; 15-10-2008 at 09:21.
    Ex ALFA 145 JUNIOR 1.4.16V T.SPARK SeXy Line
    FIAT STILO ABARTH 2.4L 20V 171HP+

  13. #28
    Squadra Corse StarChild's Avatar
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    София
    Age
    37
    Posts
    437

    Default

    Също така за тези пари можеш да се каласираш и за Sector! Упределено много добри часовници имат и то предимно мъжка колекция ...ето едно примерно пикче....
    Attached Images Attached Images
    Ex ALFA 145 JUNIOR 1.4.16V T.SPARK SeXy Line
    FIAT STILO ABARTH 2.4L 20V 171HP+

  14. #29

    Default

    Quote Originally Posted by proper View Post
    Целия живот в БГ се превръща в една реплика на нормалния свят. Излъскано, направено, нагласено... нищо.

    Часовника освен уред е и сантимент, почти произведение на изкуството, комплимент към самия себе си за стила ти и разбирането ти за живота, статуса ти...

    Винаги е по-добре и няма нищо лошо да си купиш оригинален макар и не скъп модел, но оригинален. Повярвай ми...за всеки човек със средно набито око, разликите са силно видими... Хем ще се изръсиш хем е смешно. Сегашното ти положение отговаря на някаква сума, която можеш да си позволиш и няма нищо лошо в това. Дай боже един ден да си вземеш ръчна изработка за 30'000$ и то не от поза, а за лично удоволствие от бижуто, което с труда си, си могъл да си позволиш.

    П.С. Не искам да обидя никого, но освен явното ограбване на труда на някой дизайнер репликите за мен имат и по дълбок смисъл... всичките "дупета" дето чупят стойки с ментета на телефони, часовници и всякакви аксесоари не осъзнават, че в един миг всичко наоколо е реплика....и хората и средата и отношенията...

    Вземи си хубав оригинален часовник по възможностите ти. Ще оцениш избора си след време според мен.

    Нищо лично!
    По принцип съм съгласен с теб. Репликата никога не може да е така изпипана като оригинала, или по точно може, но цената й тогава ще е 1/2 от тази на оригинала. Пък и като си знаеш, че е менте, знаеш, че нямаш нищо стойностно. Най- малкото като те пита някой какъв ти е часовника- нито върви да му кажеш марката, нито че е менте. Не съм твърд противник на репликите ако бюджета ми е силно ограничен, но за около 1000 лв може да се вземе хубав часовник, след като поразгледах.
    Lexus IS200

  15. #30

    Default

    абе айде стига отговаряния на класа и т.н.

    толкова пък няма да се замисля отговаря ли ми на класата нещо

    ако ти хареса и можеш да си го позволиш - взимаш го, не му мислиш ама това подхожда ли ми за класата - защото именно това е ПОЗА

    ако ще нещо да е за 5 или 5000 лв

    съгласен съм за репликите, че са смешни, но никога няма да кажа - а този има еди си какъв си часовник, може би е шеф на маркетинга на фирма за производство на корнфлейкс

Page 2 of 11 FirstFirst 1234 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •