Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 16 to 19 of 19

Thread: генерация от неръждавейка

  1. #16
    Turbo Ninja Bobo's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    45
    Posts
    7,990

    Default Re: ...

    Quote Originally Posted by Lukan
    Аз имам малко особенно мнение за този т.нар. ауспохов разбирач Драго.Не те съветвам да поемаш по този път с точно този баш майстор!Защото като почнат да се цепят тръби и колектори,ще започнат едни приказки(от Драго) за некадърни майстори,които не занаят как се монтират тези генераций и т.н. докато разбереш накрая къде е грешката,но си олекнал междувременно с добра сума пари
    Това е мое мнение,а аз смея да кажа че имам доста опит с вупросното лице!
    Ами те най бързите бегачки в софия са с колектори от него и досега никой не е казал лоша дума за него А и мисля че след като колектора не е добре укрепен колкото и добър да е се цепи
    0888 232 484 - Бобо Extreme Service

    Alfa 145 QV Turbo VS Alfa GTV 3.2 24V 04'
    Alfa 156 05' 1.9 16V M-JET, Fiat Brava 1.9 JTD , Алфа 164 Super, Alfa 147 JTD малкото GTA, Alfa 155 2.0 16v Super

  2. #17
    Болен алфист Z:)m's Avatar
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Кърджали
    Age
    49
    Posts
    1,124

    Default Re: ...

    Quote Originally Posted by Bobo
    Quote Originally Posted by Lukan
    Аз имам малко особенно мнение за този т.нар. ауспохов разбирач Драго.Не те съветвам да поемаш по този път с точно този баш майстор!Защото като почнат да се цепят тръби и колектори,ще започнат едни приказки(от Драго) за некадърни майстори,които не занаят как се монтират тези генераций и т.н. докато разбереш накрая къде е грешката,но си олекнал междувременно с добра сума пари
    Това е мое мнение,а аз смея да кажа че имам доста опит с вупросното лице!
    Ами те най бързите бегачки в софия са с колектори от него и досега никой не е казал лоша дума за него А и мисля че след като колектора не е добре укрепен колкото и добър да е се цепи
    До колкото си спомням, твоята генерация е правена при него (поправи ме ако греша)!!!
    Така че, надявам се ти да споделиш твои лични впечатления от "майсторлъка"... още повече, че вече си и с турбинка
    Няма да се сърдя и ако Lukan сподели къде е правил неговата, защото както подучух неговите алфи влизат в групата на "най-бързите бегачки" в София.

    Благодаря, предварително!!!
    AR 155 1,7TS 8v, modified - http://www.clubalfaromeo.com/forum/s...ad.php?t=29433
    Здравословно общество е това, в което почтено и с уважение към мнението на другите и към човечността, несъгласните могат да изразят своето несъгласие.

  3. #18
    Младши алфист
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Sofia
    Posts
    22

    Default Re: ...

    Quote Originally Posted by Bobo
    Quote Originally Posted by Lukan
    Аз имам малко особенно мнение за този т.нар. ауспохов разбирач Драго.Не те съветвам да поемаш по този път с точно този баш майстор!Защото като почнат да се цепят тръби и колектори,ще започнат едни приказки(от Драго) за некадърни майстори,които не занаят как се монтират тези генераций и т.н. докато разбереш накрая къде е грешката,но си олекнал междувременно с добра сума пари
    Това е мое мнение,а аз смея да кажа че имам доста опит с вупросното лице!
    Ами те най бързите бегачки в софия са с колектори от него и досега никой не е казал лоша дума за него А и мисля че след като колектора не е добре укрепен колкото и добър да е се цепи
    Мойто мнение е такова,защото във времето когато нямаше такива"най-бързи бегачки" в София! Аз бях човека който даде на Драго да направи три колектора за Ланчия група"А" и аз финансирах това действие от материалите до труда.Така че смея да кажа че познавам неговата работа доста отдавна!Да не кажа че благодарение на тези колектори изобщо се чу името Драго! Работи ок,но голям го вади и пада не малко ,а доста философ!Ще кажа само че аз имам сериозни проблеми с неговите колектори,а ако смяташ че аз не мога да монтирам колектор на Ланчия! и незнам как да си укрепя турбото,явно не си наясно изобщо със спорта в БГ-то.Тези неща съм ги спестявал на т.нар. публика до момента в който въпросния "специалист" ми изнагля доста сериозно и прекратих всякакви отношеня с него.
    Изводите са за вас!

  4. #19
    Turbo Ninja Bobo's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    45
    Posts
    7,990

    Default

    Драго е най-добрия който аз познавам

    Lukan прав си всеки има право да си направи изводите аз моите съм си ги направил
    0888 232 484 - Бобо Extreme Service

    Alfa 145 QV Turbo VS Alfa GTV 3.2 24V 04'
    Alfa 156 05' 1.9 16V M-JET, Fiat Brava 1.9 JTD , Алфа 164 Super, Alfa 147 JTD малкото GTA, Alfa 155 2.0 16v Super

Page 2 of 2 FirstFirst 12

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •