Results 1 to 13 of 13

Thread: предна броня

  1. #1

    Default предна броня

    абе имах много лош късмет и вчера на магистралата до бургас един заек ми се метна на бронята и изкърти фара за мъгла и едно солидно парче от спойлера и самата броня около въпросния фар

    та въпроса ми е, имате ли идея колко време ще отнеме поправката (колко време ще се чака за нова броня и т.н.)

    най-вероятно в софия при милано моторс ще се оправя

  2. #2

    Default

    месец и половина...

    Най-бързата Българска Алфа на писта 147QVD, 159 2.4QVDm, Crosswagon Edition Nero, Aprilia SR 50 Tetsuya Harada Replica
    " Marco Cavigioli champion IRC 2WD with Fiat Grande Punto DIESEL"
    "Seat Leon TDI champion WTCC 2008"

  3. #3

    Default



    ееее ти ме застреля... аз предполагах, че бая време ще отиде ама чак толкова...

  4. #4

    Default

    a тоя месец и половина, толкова ще чакам за бронята или толкова ще виси колата в сервиза ?

    не би трябвало да стои в сервиза повече от 1-2 седмици, поне досега колкото коли сме оправяли за толкова се орпавя една предна броня...

  5. #5

    Default

    Без да съм наясно, предполагам, че ще ти я поръчат и ще ти звъннат като пристигне. Монтажа не би трябвало да отнеме повече от 2 часа, ако са професионалистите, за които се мислят. Трябва обаче да им звъниш ако не всеки ден, то поне през ден защото аз чаках една шина за седалка около 3 месеца и след като се обадих се оказа, че вобще на са я поръчали... Успех защото ще имаш нужда и си приготви солидна доза нерви...
    Alfa Romeo 159 1.9 JTDm 16V
    Fiat Uno 1.1 F.I.R.E.

  6. #6

    Default

    ще я правя в бургас най-вероятно, тука поне са наши хора..

  7. #7
    YeLLoW SuBMariNE tokata_pz_flex's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    Пазарджик
    Age
    38
    Posts
    2,790

    Default

    И ти покара ...
    145 1.6 ТС '97 ех.
    145 1.9 JTD '00
    307 CC 2.0 '04

  8. #8

    Default

    Quote Originally Posted by Stoyan Georgiev View Post
    ще я правя в бургас най-вероятно, тука поне са наши хора..
    Ако питаш мен най-добрия вариант, стига да не ти падне гаранцията... При свои хора най-добре става...
    Alfa Romeo 159 1.9 JTDm 16V
    Fiat Uno 1.1 F.I.R.E.

  9. #9
    Старши алфист nikolaaaay's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Sofia
    Age
    47
    Posts
    2,267

    Smile

    Сега имаш повод да сложиш броня от Брера или някоя тунинг фирма
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails 800_1b.jpg   350_2.jpg  

  10. #10

    Default

    ааа не, тази ми е достатъчно ниска, живея на бул. бъкстон и си е достатъчно приключение и със стоковата

    а иначе в бургас ще я правя при сервиза , който ми я продаде, т.е. сервиза е гаранционен

  11. #11

    Default

    преди няколко дни твоята съм видял значи, заедно с колегата със синята брера.

    относно бронята....смисел имали да ходиш до Бургас да я правиш като може и във София.

    Най-бързата Българска Алфа на писта 147QVD, 159 2.4QVDm, Crosswagon Edition Nero, Aprilia SR 50 Tetsuya Harada Replica
    " Marco Cavigioli champion IRC 2WD with Fiat Grande Punto DIESEL"
    "Seat Leon TDI champion WTCC 2008"

  12. #12

    Default

    ами проблема е че във вторник има втори оглед от застрахователя а аз трябва утре да си тръгна и остявам колата тука да я закара друг.. - абе дълга и сложна, както и да е.. така се е случилио

    мерси за информацията колеги, имате по биричка от мен ако се видим

  13. #13
    Запален алфист Absente_'s Avatar
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    O.C
    Age
    37
    Posts
    438

    Default

    Стояне ... братле мен ме е ят за тебе незнам
    ПРАВИТЕ ОТСЕЧКИ СА ЗА БЪРЗИТЕ КОЛИ ЗАВОИТЕ СА ЗА БЪРЗИТЕ ШОФЬОРИ!

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •