Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 16 to 17 of 17

Thread: Благодарности на човекА, който работи във Вантотрейд

  1. #16
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    sofia
    Age
    48
    Posts
    61

    Default

    Тези дни мисля да ходя до Горубляне,да гледам една 147,понеже Ванто е най-близко,ще искам да ги посетя за една диагностика.Та въпроса ми е :Дали да търся направо Боян,или няма значение на кои ще попадна за диагностика.Не съм ходил там и не познавам никой...а все пак ми се иска да не ми се спести нищо

  2. #17

    Default

    Боян , само да не крадеше стотинките от колите на клиентите...
    И относо същия... Викат му господин 20 лв.Има сервиз малко по-встрани от Ванто Трейд и пренасочва клиентите там...
    Имам една история с един Фиат Улайс, която от време на време разказвам, кагато съм на маса...
    Изключително съм недоволен от Ванто Трейд и начина по който се работи...

    Добре, айде ще разкажа :
    Направих основен ремонт на двигател в сервиз посочен ми от Боян, който уж работел той и неговите колеги ама щяло да е на половина... 1290 лв
    Съгласих се..
    Минаха няколко месеца и дадената гаранция(лист хартия, нечетливо изреден списък от части и ред на който пише 1 година)се оказа мит
    Пак правих основен, ала този път във Ванто Трейд, за 1000 лв
    Няколко дни след ремонта, звъня на Боян : Бояне, нещо ми свети лампата за маслото.
    Той: Доливай едно шише и идвай, няма страшно...

    Отивам, колата се вкарва вътре,а Боян ми казва: Дай 20 лв и ходи да платиш диагностика свещи 6 лв...

    След 10 минути Боян идва и ми казва : Датчика за маслото ти е за смяна, ама такъв няма.Ти на мотора имаш два, ама единия запушва само една дупка и е просто ей така... Ще го словим него на мястото на другия.. 10 лв още и си готов...

    Притеснен от "далаверата" се съгласих...
    След около месец забалязах силно омасляване и на селото на един приятел влезнах в един канал под колата си и забелязах някакъв болт, който е наварен на мястото на "неизплолзващия" се датчик

    Колата отдавна я продадох и се сещам за нея с умиление.

    Ползвам усугите на сервиз D&N в Младост 1 и съм много доволен

    БТВ: Боян преди да си направи свой сервиз(един канал под наем и дружка на име Божо), работеше с един майстор-подизпълнител Владо(със сервиз в ж.к. Левски), дето не знаеше какво е фактура и фискален бон
    Владо разказваше че Боян бил голям мозък, преди да почнел да шмърка.. За това взимал все по 20 лв и Владо не работел с него, защото идвали само някакви "Шановци", на които Боян дължал пари от преди и не се изкарвало нищо...


    Бягам от далавери вече, правете го и вие...
    Last edited by aandreev; 04-05-2013 at 21:35.

Page 2 of 2 FirstFirst 12

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •