Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 15 of 17

Thread: Благодарности на човекА, който работи във Вантотрейд

  1. #1

    Default Благодарности на човекА, който работи във Вантотрейд

    Вчера ходи за диагностика и преглед на предницата...благодарение на техника който ми прави диагностиката се разба голямата загадка ЗАЩО?Причината криеща се повече от година в колата ми да мени оборотите си и докато потеглям на кръстовище от 1000 об. да пада на нула ,просто е,карала съм с дебитомер за др инжекцион ,естествено това не го видяха 2-мата "по-добри" майстори който ме щавеха,сваляха ми кожата и т.н.,а и на всичкото отгоре не ми казаха какъв е проблема само ме набиха с....не с пари....с МНОГО ПАРИ!!!Това е мойто 1-во мнение за Вантотрейд спестих си мн ядове БЛАГОДАРЕНИЕ НА един от МАЙСТОРИТЕ там,с една диагностика и един преглед
    ,а и НЕ ВИ ПРЕПОРЪЧВАМ ДА ХОДИТЕ В "сервиза" в ЛЮЛИН 2 който се намира мисля зад магазина Мobiexpert,за такива проблеми ще ви накарат или да си смените компа(1500.00 наши пари) на колата или да си смените цялата кола .БЪДЕТЕ ВНИМАТЕЛНИ!!!!
    Last edited by търтей; 23-10-2008 at 19:28.

  2. #2

    Default

    И аз имах същип проблем, отидох при тях за презацепване на ангренажа и те видяли, че дебитомера ми е друг. След това колата е много по-добре. В други сервизи въобще не разбират.
    Mitsubishi L200 2.5D (115 hp)
    Alfa Romeo 156 2.4 jtd (136++hp)

  3. #3

    Default

    Във Ванто си разбират от работата, това е.

  4. #4
    Болен алфист virusalfa's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Благоевград
    Posts
    2,382

    Default

    Quote Originally Posted by wwweb View Post
    Във Ванто си разбират от работата, това е.
    Там съм ходил само веднъж със 155-цата и то на влизане в сервиза аз си бях готов с диагностиката(бОШ ПрОблЕм)-просто си ми е било ден за врачуване.Но един от шефовете ме изгледа като 3лв на цело,че съм вътре.А пък аз много държа да гледам какво се прави по колата.Направиха диагностика и за сметка на това ми изпочупиха щипките на кората на багажника.Друго си е да си разбираш от работата!-Казаха ми,че ми е било преебана машинката за отваряне на багажника,а такава трябвало да се поръчва от Италия.Сега,няколко години след случая им пращам много поздрави,и да им кажа,че проблема ми беше 5 левов-едно контактно спрейче.Само ми преебаха щипките селяците.
    Аlfa 164 Super 2.5TD

  5. #5
    Старши ACEHOB's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    София, Дружба
    Posts
    801

    Default

    Направо ме отказахте да стъпя там...

  6. #6
    Алфист nblagoev's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    София
    Age
    42
    Posts
    380

    Default

    Аз досега съм ги посещавал два пъти.
    Първия път приемчика беше мъж с прошарена коса и прие колата веднага. Не ме пуснаха вътре.
    Втория път ходих за адаптация на дросел. Приемчика беше някаква млада жена, която ми каза, че могат да ме приемат чак след 2-3дни.
    Тъкмо си тръгвах и човека, който беше с мен се заговори отвън с Боян, който каза: Ще говоря с приемчика и ще те вземем още сега. След 5мин. колата ми беше вътре и аз заедно с нея.
    И двата пъти направиха това, за което бях отишъл.
    Така че впечатленията ми дотук са добри.
    Alfa Romeo 159SW 2.4JTDm 210hp
    Lancia Kappa 2.4JTD 136hp
    Mercedes E250TD Avantgarde 150hp
    Alfa Romeo 156 1.8TS 144hp - ex

  7. #7

    Default

    Quote Originally Posted by virusalfa View Post
    Там съм ходил само веднъж със 155-цата и то на влизане в сервиза аз си бях готов с диагностиката(бОШ ПрОблЕм)-просто си ми е било ден за врачуване.Но един от шефовете ме изгледа като 3лв на цело,че съм вътре.А пък аз много държа да гледам какво се прави по колата.Направиха диагностика и за сметка на това ми изпочупиха щипките на кората на багажника.Друго си е да си разбираш от работата!-Казаха ми,че ми е било преебана машинката за отваряне на багажника,а такава трябвало да се поръчва от Италия.Сега,няколко години след случая им пращам много поздрави,и да им кажа,че проблема ми беше 5 левов-едно контактно спрейче.Само ми преебаха щипките селяците.
    Нa мен също ми направиха беля за 10 лв., която по-късно оправих, но пък относно ремонта, за който платих около 1500 кинта, съм мега доволен.

    Не са най-великият сервиз, но при това ниско качество на услугите в България за мен са най-добрите.

  8. #8
    Болен алфист virusalfa's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Благоевград
    Posts
    2,382

    Default

    Quote Originally Posted by wwweb View Post
    Нa мен също ми направиха беля за 10 лв., която по-късно оправих, но пък относно ремонта, за който платих около 1500 кинта, съм мега доволен.

    Не са най-великият сервиз, но при това ниско качество на услугите в България за мен са най-добрите.
    Какво си правил за 1500лв,бе човек?
    Аlfa 164 Super 2.5TD

  9. #9

    Default

    Quote Originally Posted by virusalfa View Post
    Какво си правил за 1500лв,бе човек?
    Ми имаше теч от картера, теч от скоростната кутия, два долни носача смених, тампони на стабилизиращата щанга, лагер помпа, реглаж преден и заден мост, някакъв маркуч над скоростната кутия смених, изгоряла крушка на оборотомера и още сумати дреболии, които вече не помня, но пък от март месец досега (да чукна на дърво) проблеми няма.
    Last edited by wwweb; 06-11-2008 at 20:50.

  10. #10
    Болен алфист virusalfa's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Благоевград
    Posts
    2,382

    Default

    Quote Originally Posted by wwweb View Post
    Ми имаше теч от картера, теч от скоростната кутия, два долни носача смених, тампони на стабилизиращата щанга, лагер помпа, реглаж преден и заден мост, някакъв маркуч над скоростната кутия смених, изгоряла крушка на оборотомера и още сумати дреболии, които вече не помня, но пък от март месец досега (да чукна на дърво) проблеми няма.
    Ама това труд и части ли или само труд?
    Аlfa 164 Super 2.5TD

  11. #11

    Default

    Quote Originally Posted by virusalfa View Post
    Ама това труд и части ли или само труд?
    Всичко ...

  12. #12
    Младши алфист
    Join Date
    May 2008
    Location
    София
    Posts
    7

    Default

    Quote Originally Posted by nblagoev View Post
    Аз досега съм ги посещавал два пъти.
    Първия път приемчика беше мъж с прошарена коса и прие колата веднага. Не ме пуснаха вътре.
    Втория път ходих за адаптация на дросел. Приемчика беше някаква млада жена, която ми каза, че могат да ме приемат чак след 2-3дни.
    Тъкмо си тръгвах и човека, който беше с мен се заговори отвън с Боян, който каза: Ще говоря с приемчика и ще те вземем още сега. След 5мин. колата ми беше вътре и аз заедно с нея.
    И двата пъти направиха това, за което бях отишъл.
    Така че впечатленията ми дотук са добри.
    Боян е може би един от малкото диагностици дето знаят какво да правят и го правят. Разбира се за целта трябва да имат и съответното оборудване. И да могат да го ползват.

    Alfa Romeo 166 2.0 TS 16V 150hp

  13. #13
    Старши алфист
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Posts
    731

    Default

    Много е важно да се ходи при човек, който базика много коли от една марка - този номер с всичко правим си е ..... майката.

    Браво на младежа за точното око!


  14. #14
    алкохолист pr_00f's Avatar
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    София
    Age
    48
    Posts
    5,104

    Default

    Един добър отзив за Боян от мен
    Много ги чува ги нещата човека .
    Alfa 147 Q2 1.9 JTDm 16v @150++ 2007 червената злобичка ;;; Zafira 1.9 JTD@120++ - белият кенеф
    ex. Alfa 155 1.7 '93;;; ex. Alfa 147 1.9 JTDm 16v @140+ R.I.P. ;;; ex. Lancia Lybra 2.4 JTD@140HP+ 2001

  15. #15
    Болен алфист fred's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Тамбукту
    Posts
    3,232

    Default

    И от мен за Боян добри думи- точен, работлив, коректенq компетентен!Може да се разчита на него.
    Last edited by fred; 02-08-2009 at 12:57.
    Alfa Romeo 156,2.0TS 98 г.
    Нагоре по стълбата, която води надолу

Page 1 of 2 12 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •