Page 3 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 31 to 45 of 50

Thread: Чипосани коли от ЧернитеАнгели

  1. #31
    THE RED BARON ЗМЕЯ!'s Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Майна CITY
    Age
    41
    Posts
    1,261

    Default

    Немога да отрека, че след чипа на Петко колата ми завървя доста по-добре...но тук, както се досещате следва онова голямото "НО"

    Факт е също, че след ремапа алфата ми взе да пуши адски много, да харчи повече и на 3-та скорост имам дупка!

    Ако лично на мен пак ми се наложи да чипвам, то бих избрал Бобо или Тони (келеша)
    Last edited by ЗМЕЯ!; 14-02-2010 at 10:58.
    SNAKE 147 1.9 JTD Z-Edition '05 - THE RED TORPEDO
    SNAKE 147 1.9 JTDm 8V '06 - Nero
    SNAKE 159 1.9 JTDm 16V '06 - Rosso

  2. #32
    JTD ФЕН S_G_M's Avatar
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Бургас
    Age
    39
    Posts
    450

    Default

    Колега , то за пушенето и по-големия разход , не са ли вследствие и на повечето настъпване. При нормално каране вярвам ,че нямаш този проблем или греша.
    Alfa Romeo 145 JTD 105+ HP BY
    Alfa Romeo GT 1.9JTD 150+ HP BY DAGI

  3. #33
    THE RED BARON ЗМЕЯ!'s Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Майна CITY
    Age
    41
    Posts
    1,261

    Default

    Quote Originally Posted by S_G_M View Post
    Колега , то за пушенето и по-големия разход , не са ли вследствие и на повечето настъпване. При нормално каране вярвам ,че нямаш този проблем или греша.

    Мислиш ли, че не съм наясно с последствията от подаването на много газ...?!
    Грешиш естествено...
    Last edited by ЗМЕЯ!; 13-02-2010 at 20:37.
    SNAKE 147 1.9 JTD Z-Edition '05 - THE RED TORPEDO
    SNAKE 147 1.9 JTDm 8V '06 - Nero
    SNAKE 159 1.9 JTDm 16V '06 - Rosso

  4. #34
    Запален алфист Gosheto30v6's Avatar
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Бургас
    Posts
    354

    Default

    Quote Originally Posted by Zmeycho View Post
    Немога да отрека, че след чипа на Петко колата ми завървя доста по-добре...но тук, както се досещате следва онова голямото "НО"

    Факт е, че след ремапа алфата ми взе да пуши адски много, да харчи повече и на 3-та скорост имам дупка!

    Ако лично на мен пак ми се наложи да чипвам, то бих избрал Бобо или Тони (келеша)
    ма ти колега ,бе не спря да се оплакваш бе,вече цяла бьлгария знае.Като не ти харесва чипосаи я другаде и толкоз.Аз пьк сьм доволен и от двете ми коли,правени от киро и петко и едно мога да ти кажа само(не го взимаи като заяждане),че ако чипосаш колата си другаде може да се пробваме сьс двулитровата ми 155ца(атмосверка 8в),та да осетиш как стоят нещата
    ALFA ROMEO 156 2.4 20V JTDM sportwagon ALFA ROMEO 155 Q4 300+++Ps.
    Alfa Romeo 145 3.0V6
    Alfa Romeo 33 1.7 16V 4x4 Аlfa spider 3.0 V6

  5. #35
    THE RED BARON ЗМЕЯ!'s Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Майна CITY
    Age
    41
    Posts
    1,261

    Default

    Quote Originally Posted by Gosheto30v6 View Post
    ма ти колега ,бе не спря да се оплакваш бе,вече цяла бьлгария знае.Като не ти харесва чипосаи я другаде и толкоз.Аз пьк сьм доволен и от двете ми коли,правени от киро и петко и едно мога да ти кажа само(не го взимаи като заяждане),че ако чипосаш колата си другаде може да се пробваме сьс двулитровата ми 155ца(атмосверка 8в),та да осетиш как стоят нещата
    Виж к'во клега, и ти явно не си особено наясно с нещата, за т'ва ке се опитам ти ги обясним...

    Идеята на форумите и темите в тях е именно за да се изрази конкретно мнение от даден потребител по опреден въпрос с цел взаимопомощ и обогатяване на всеобщата ни база от информация!

    Точно такива са и моите постове и ако не забеляза коментара изразява личните ми впечатления и за разлика от теб, не се опитвам да ангажирам с него никого!

    Колкото до теб, повярвай ми ще ти е от огромна полза да се върнеш, някъде още в 1-ви клас за да научиш що е това правопис и за какво точно се използва в живота!

    Пилетата пък за т'ва на кой повече коне след чипа му е вдигнала бензинката (6 или 7) може да си ги мерите с аверите от твоето село и още по-малко пък си позволявай да ми поставяш условия къде, как и защо да пиша...!!!
    Last edited by ЗМЕЯ!; 14-02-2010 at 15:57.
    SNAKE 147 1.9 JTD Z-Edition '05 - THE RED TORPEDO
    SNAKE 147 1.9 JTDm 8V '06 - Nero
    SNAKE 159 1.9 JTDm 16V '06 - Rosso

  6. #36

    Default

    Quote Originally Posted by Zmeycho View Post
    Пичове чипнах си палавницата
    Тая работа свърши Петко-KGB от BlackAngels е требе да ви кажем, че братлето мноу ги усеща бацета...щом от моята леко сгодна женица напраи няква коренно различна жадна за адвентчър и кипяща от пауър зверщина, която така лепи, така лепи че всеки път когато натисна педала дъхът ми секва....

    Още веднъж Петко ЕВАЛА бате голем си да знаеш
    Миналия път с Киро идвахте за малко до Филибето, но в неделя требе да знаеш, че нема да се разминете, така лесно с бирите
    Забравил си да си редактираш всичките мнения

    Случва се, няма да се притисняваш...все пак една година се хвалеше от нас, как колата ти върви зверски и грам не пуши и всичко било перфектно!!!

    Айде сега давай със задача коята ти е поставена

    Най-бързата Българска Алфа на писта 147QVD, 159 2.4QVDm, Crosswagon Edition Nero, Aprilia SR 50 Tetsuya Harada Replica
    " Marco Cavigioli champion IRC 2WD with Fiat Grande Punto DIESEL"
    "Seat Leon TDI champion WTCC 2008"

  7. #37
    Запален алфист Gosheto30v6's Avatar
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Бургас
    Posts
    354

    Default

    Quote Originally Posted by Zmeycho View Post
    Виж к'во клега, и ти явно не си особено наясно с нещата, за т'ва ке се опитам ти ги обясним...

    Идеята на форумите и темите в тях е именно за да се изрази конкретно мнение от даден потребител по опреден въпрос с цел взаимопомощ и обогатяване на всеобщата ни база от информация!

    Точно такива са и моите постове и ако не забеляза коментара изразява личните ми впечатления и за разлика от теб, не се опитвам да ангажирам с него никого!

    Колкото до теб, повярвай ми ще ти е от огромна полза да се върнеш, някъде още в 1-ви клас за да научиш що е това правопис и за какво точно се използва в живота!

    Пилетата пък за т'ва на кой повече коне след чипа му е вдигнала бензинката (6 или 7) може да си ги мерите с аверите от твоето село и още по-малко пък си позволявай да ми поставяш условия къде, как и защо да пиша...!!!
    Не мисля че тук е мястото да водя спорове с теб, а и не се чувствам дльжен да го правя.Да ,не те познавам ама от всичките ти глупави постове си проличава що за човек си.Прекалено си мальк да ме врьщаш в 1-ви кл.,вземи ти да го повториш,и пак ти казвам(не се заяждам и нищо лично),че бих те пробвал сьс 155 2.0 8в.ако сложиш друг чип.Всичко наи-наи ти желая, и сьс здр.да си я караш
    Last edited by Gosheto30v6; 14-02-2010 at 19:14.
    ALFA ROMEO 156 2.4 20V JTDM sportwagon ALFA ROMEO 155 Q4 300+++Ps.
    Alfa Romeo 145 3.0V6
    Alfa Romeo 33 1.7 16V 4x4 Аlfa spider 3.0 V6

  8. #38
    Запален алфист Gosheto30v6's Avatar
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Бургас
    Posts
    354

    Default

    И още нещо забравих да ти кажа.От времето когато сьм се занимавал с алфи ти сигурно си бил с беберон
    ALFA ROMEO 156 2.4 20V JTDM sportwagon ALFA ROMEO 155 Q4 300+++Ps.
    Alfa Romeo 145 3.0V6
    Alfa Romeo 33 1.7 16V 4x4 Аlfa spider 3.0 V6

  9. #39
    THE RED BARON ЗМЕЯ!'s Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Майна CITY
    Age
    41
    Posts
    1,261

    Default

    Quote Originally Posted by KGB View Post
    все пак една година се хвалеше от нас, как колата ти върви зверски и грам не пуши и всичко било перфектно!!!

    Айде сега давай със задача коята ти е поставена
    Пропускаш нещо много важно нащо момче убуутуу, а именно факта, че отностно чип тунинга тогава бях още МЛАД и ЗЕЛЕН (всеки в даден момент от живота си минава през този етап) и си въобразявах, че наистина получавам нещо добро...

    Примерче:

    Идва тунингистЪ "Х" прави ти "някакъв" ремап "Y", прибира ти паричките и срещу тях получаваш мощността "R" която би трябвало да се равнява на "Z" конски сили... и ооооо кеффф юзъра щастлив и бърз еммм да ама НЕ!

    Да не говорим, че още няколко месеца след чипа ТИ усетих, че нещо не е наред и заговорихме с вече бившия тунингист Кирето за ъпдейт на софтуера ми с върхов такъв на "Черните Ангели" оо небеса...

    Иначе, викаш поставена задачка имам а???

    Очаквам в най-скоро време да обадиш, че и за смъртта на Mickael Jackson са виновни извънземните...шегобиец

    Quote Originally Posted by Gosheto30v6 View Post
    Не мисля че тук е мястото да водя спорове с теб, а и не се чувствам дльжен да го правя.Да ,не те познавам ама от всичките ти глупави постове си проличава що за човек си.Прекалено си мальк да ме врьщаш в 1-ви кл.,вземи ти да го повториш,и пак ти казвам(не се заяждам и нищо лично),че бих те пробвал сьс 155 2.0 8в.ако сложиш друг чип.Всичко наи-наи ти желая, и сьс здр.да си я караш
    Quote Originally Posted by Gosheto30v6 View Post
    И още нещо забравих да ти кажа.От времето когато сьм се занимавал с алфи ти сигурно си бил с беберон
    1.Ще ти припомня, че това тук е форум и не е нито селската пивница, нито махленската раздумка за избиване на комплексите!!!
    Oпитай се да запомниш това... ще ти е от голяма полза, а и за да не се излагаш пред колегите за в бъдеще също...

    2.С оглед на елементарните ти заядливи постчета и това, че си явно по-възрастен, само по себе си говори още по-лошо за теб!

    Много пъти съм ви казвал,че подобни постове няма да толерирам!По принцип самата тема е доста гореща,но подобни изказвания са недопустими!Кой на колко е и какъв го вади-да го показва на жена си,а не на всички!
    Кой крив,кой прав изобщо не ме интересува!Интересува ме да се спазва добрия тон!Останалите участници не са виновни,та да четат простотии!
    Мордохай
    Last edited by ЗМЕЯ!; 16-02-2010 at 09:54. Reason: Тъпо пишкомерене!
    SNAKE 147 1.9 JTD Z-Edition '05 - THE RED TORPEDO
    SNAKE 147 1.9 JTDm 8V '06 - Nero
    SNAKE 159 1.9 JTDm 16V '06 - Rosso

  10. #40

    Cool

    Забравил си да редактираш и цялата тази тема...и допълнително се оплиташ в лъжи

    http://clubalfaromeo.com/forum/showthread.php?t=44023

    Това е година и няколко месеца след чипа...и преди по-малко от месец.

    Хем се хвалиш колко много ти върви колата, хем се вижда на втория клип, че не пуши както твърдиш от скоро (сега вече може и да пуши след като други хора са си играли с колата).

    пс: Продължавай да ни забавляваш

    Най-бързата Българска Алфа на писта 147QVD, 159 2.4QVDm, Crosswagon Edition Nero, Aprilia SR 50 Tetsuya Harada Replica
    " Marco Cavigioli champion IRC 2WD with Fiat Grande Punto DIESEL"
    "Seat Leon TDI champion WTCC 2008"

  11. #41
    THE RED BARON ЗМЕЯ!'s Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Майна CITY
    Age
    41
    Posts
    1,261

    Default

    Quote Originally Posted by KGB View Post
    Забравил си да редактираш и цялата тази тема...и допълнително се оплиташ в лъжи

    http://clubalfaromeo.com/forum/showthread.php?t=44023

    Това е година и няколко месеца след чипа...и преди по-малко от месец.

    Хем се хвалиш колко много ти върви колата, хем се вижда на втория клип, че не пуши както твърдиш от скоро (сега вече може и да пуши след като други хора са си играли с колата).

    пс: Продължавай да ни забавляваш
    С разрешението на Mordophy ще си позволя един последен подобен пост в тази тема!


    Драги Петко,

    на всички ни е ясно, че си нямаш особена представа що е то "ДВГ"!

    За явно доста късата ти памет мога да препоръчам "Гинко Прим Макс" помогна на баба ми...вярвам че ще помогне и на теб!

    Поради липсата на достатъчно опровержителни аргументи или пък, просто щото няма кво да кажеш и ти почна тип "стара, развалена грамофонна плоча" все една и съща песен да свириш...!

    В темата ми "оплакване" бях отговорил на вече поизтърканите ти въпросчета, ще го направя и тук!


    Quote Originally Posted by Zmeycho View Post
    Колеги имайте предвид, че колата ми далеч, НЕ върви както трябва, поради причината, че просто чипа ми (Black-Angels) не е особена стока...
    Сега, обаче е момента да поставя една разграничителна линия между взаимотношенията ми с Киро и с Петко!

    Спрямо Петко по принцип до момента нямах нищо против!
    Киро бе обекта на моите жлъчни постове и настроения и то напълно основателно!

    С оглед на бъркотията, която забърка и филмите в които се опита да ме вкара Киро изцяло заслужи учaстта си и както повечето от нас знаят, вече бившия тунингист Алфаманяка нейде из обединеното кралство, вероятно бере ягодки завалията...

    Много хора ме посъветваха:
    "бе к'во изобщо се занимаваш с простаци...мани ги тия" еее да ама НЕ!

    Винаги съм бил човек на честта и особено много съм се стараел винаги всеки да си получава залуженото в тоя живот!
    Last edited by ЗМЕЯ!; 08-03-2010 at 00:14.
    SNAKE 147 1.9 JTD Z-Edition '05 - THE RED TORPEDO
    SNAKE 147 1.9 JTDm 8V '06 - Nero
    SNAKE 159 1.9 JTDm 16V '06 - Rosso

  12. #42
    Запален алфист vladeto_'s Avatar
    Join Date
    Oct 2009
    Location
    Rouse
    Posts
    377

    Default :)

    празии приказки скоро няма ли да има прИмоции нещо пролетно....

  13. #43

    Default

    Quote Originally Posted by vladeto_ View Post
    празии приказки скоро няма ли да има прИмоции нещо пролетно....
    Ще има колега, когато се по затопли времето най-добре ни се обади на телефоните.

    Най-бързата Българска Алфа на писта 147QVD, 159 2.4QVDm, Crosswagon Edition Nero, Aprilia SR 50 Tetsuya Harada Replica
    " Marco Cavigioli champion IRC 2WD with Fiat Grande Punto DIESEL"
    "Seat Leon TDI champion WTCC 2008"

  14. #44
    Не страст, а болест! jumbo797's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    София,Люлин
    Age
    45
    Posts
    139

    Default

    Абе май има само един недоволен,и то май не е сигурно дали е недоволен от чипа или от нещо друго в живота! На мен Петко ми е направил и двете коли и нямам и най-малък проблем! Колите се крат и то доста добре и съм доволен във всички отношения! На колегата може и нещо да се е повредила караджейката така че да си я прегледа! А на Петко само успехи! Евалата!
    Alfa Romeo 166 2.4 JTD 140hp/after remap 190hp/ Fiat Bravo 1.9 JTD 105hp/after remap 140hp/!!!/Suzuki750 Gsx-R 150+hp.


  15. #45
    DON'T PANIC SoHm's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Пловдив
    Age
    39
    Posts
    260

    Default

    Бе не е само Змейчо. Преди ремапа махнах катализатора, смених колектора, че беше нацъфкан на две места и сложих филтър JR. С тия три интервенции колата тръгна повече отколкото след ремапа.
    166 2.4 JTD

Page 3 of 4 FirstFirst 1234 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •