Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 16 to 24 of 24

Thread: Спортен филтър и ГАЗ???

  1. #16

    Default

    Quote Originally Posted by acko88 View Post
    Исках да му обясня на МарЯнчо че няма смисал заради едното бръмчене да слага спортен филтер да маха маЗта и да слага и филтри и чипове сега да си кара и да се кефи
    Как ше няма,поне да си мисли че кара бегачка като изручи
    ex: | Fiat Tipo DOHC,Lancia Dedra 2.0 LS,ALFA 155 1.7TS,Lancia Dedra 1.9td SW,ALFA 164 2.0TS,Lancia Delta 1.6i | Fiat Coupe 1.8 16V VFD | Fiat Bravo 2.0 20V HGT |
    BMW e39 facelift

  2. #17
    Змия 155 VFTI's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Sofia
    Age
    36
    Posts
    3,587

    Default

    Еми аз пък съм с риплейсмънт филтър JR от времето когато алфата ми беше много бърза

    И сега хем си ми бръмчи хем няма никакви проблеми на газ Никакъв проблем няма да се сложи.... А иии ако влиза повече въздух просто се прави настройка и работите заспиват

    Аз като ми я прави колата колегата robygas го питах дали да сменям филтъра и да сложа обикновен или да оставя спортния... Неговото мнение беше да оставя спортния...И сега и така си я карам

    Марянскии... вече 600-700км на газ имам Разход под 12 А вървежа....Вървежа е многоо добър Пу да не и е уроки
    2.0JTDM heart in Opel Insignia 14'
    ex Alfa Romeo 147 1.6 TS 06' red Scarlet... now is in good hands
    exAlfa Romeo 156 2.5 V6 98' ...game over (((((
    ex Legend 155 1.8 8v 95' SPORT MY.95 I am sexy and I know it...
    ex Legend 155 2.0 8v 92' my Racing GLORY...
    by RUBIG service

  3. #18
    Черная Молния MUROMAN's Avatar
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    СОФИЯ-Подуене
    Age
    39
    Posts
    3,446

    Default

    Пишете ми по темата не се срамувайте хора.
    ALFA ROMEO 155 1.8TS MY95 SPORT -The Legend - бивша


    Renault Megane II Grand Tour-2004г

  4. #19
    Болен алфист Kris's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Варна
    Posts
    3,318

    Default

    Quote Originally Posted by MUROMAN View Post
    Пишете ми по темата не се срамувайте хора.
    Ми брат, веднъж гръмна газовата докато бях с конус и за мое учудване не цъфна, а просто си фръкна от тръбата и го намерих долу при ремъците. Ако бях на тебе щях да взема от ИлиЯенци един за 15 лева, те са само за звук. За вървеж изобщо не се надявай да го докараш от тия филтри. Не си струва инвестицията за K&N/JR при положение, че ментетата понякога вадят по силен звук, заради големината на конуса.
    33 16v/MR2 SW20/S3 8L

  5. #20

    Default

    Quote Originally Posted by -Kris- View Post
    Ми брат, веднъж гръмна газовата докато бях с конус и за мое учудване не цъфна, а просто си фръкна от тръбата и го намерих долу при ремъците. Ако бях на тебе щях да взема от ИлиЯенци един за 15 лева, те са само за звук. За вървеж изобщо не се надявай да го докараш от тия филтри. Не си струва инвестицията за K&N/JR при положение, че ментетата понякога вадят по силен звук, заради големината на конуса.
    Дам и кат думне газовата-сменяй,поне ше е назад с 10-15лв не със 150 Като думне газовата става на части,остава само мрежичката и на 8-10к км смяна,перфектна работа :P
    ex: | Fiat Tipo DOHC,Lancia Dedra 2.0 LS,ALFA 155 1.7TS,Lancia Dedra 1.9td SW,ALFA 164 2.0TS,Lancia Delta 1.6i | Fiat Coupe 1.8 16V VFD | Fiat Bravo 2.0 20V HGT |
    BMW e39 facelift

  6. #21
    Черная Молния MUROMAN's Avatar
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    СОФИЯ-Подуене
    Age
    39
    Posts
    3,446

    Default

    Никои конкретно нищо не пише,освен Крис и Венци,но аз съм си наумил и това е ще го правя това упражнение.
    ALFA ROMEO 155 1.8TS MY95 SPORT -The Legend - бивша


    Renault Megane II Grand Tour-2004г

  7. #22

    Default

    Quote Originally Posted by MUROMAN View Post
    Никои конкретно нищо не пише,освен Крис и Венци,но аз съм си наумил и това е ще го правя това упражнение.
    Какво по конкретно искаш да знаеш?
    ex: | Fiat Tipo DOHC,Lancia Dedra 2.0 LS,ALFA 155 1.7TS,Lancia Dedra 1.9td SW,ALFA 164 2.0TS,Lancia Delta 1.6i | Fiat Coupe 1.8 16V VFD | Fiat Bravo 2.0 20V HGT |
    BMW e39 facelift

  8. #23
    Болен алфист Kris's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Варна
    Posts
    3,318

    Default

    Quote Originally Posted by MUROMAN View Post
    Никои конкретно нищо не пише,освен Крис и Венци,но аз съм си наумил и това е ще го правя това упражнение.
    Прави го ама с евтин конус от пазара! Успех от мен
    33 16v/MR2 SW20/S3 8L

  9. #24
    Войник на съдбата Crusader's Avatar
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Сливен
    Age
    47
    Posts
    1,737

    Default

    Няма проблем да монтирате спортен филтър, разхода с такъв ще е леко по-висок от колкото с нормален, но пък колата ще е по-пъргава.
    Mitsubishi Outlander
    Mitsubishi Space Star
    Daihatsu Terios

Page 2 of 2 FirstFirst 12

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •