Page 10 of 10 FirstFirst ... 8910
Results 136 to 142 of 142

Thread: Индикации (лампи) на арматурното табло

  1. #136
    светлозелен(ама не много) ivan dimitrov's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Варна
    Posts
    2,846

    Default

    ---
    Last edited by ivan dimitrov; 01-03-2019 at 23:00.
    НЯМА ТАКЪВ НАРОД, Продължаваме Простотиите, Бързо Се Прецакваме.

  2. #137
    Младши алфист darkman's Avatar
    Join Date
    Apr 2014
    Location
    София
    Age
    35
    Posts
    8

    Default

    Може ли малко помощ къде се намира този кабел и къде точно да го закача

  3. #138
    светлозелен(ама не много) ivan dimitrov's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Варна
    Posts
    2,846

    Default

    ---
    Last edited by ivan dimitrov; 01-03-2019 at 14:46.
    НЯМА ТАКЪВ НАРОД, Продължаваме Простотиите, Бързо Се Прецакваме.

  4. #139
    започва да се пристрастява Vagalinski's Avatar
    Join Date
    Sep 2008
    Location
    Пловдив
    Posts
    57

    Default

    Здравейте колеги. От скоро карам 146 TD от 98-ма. От още по-скоро ми пресветва лампата, която се намира над уреда за темепература на охладителната течност. Предполагам е индикация за висока температура, но при мен свети понякога преди студен старт. След като запаля колата лампата изгасва и премигва още при студен двигател и най-често при по-големи вибрации. От неравен път например. Общо взето свети когато си иска. Има течност в разширителния съд, а и не видях да има датчик на нивото там. Не знам дали термостата ми е наред, защото извънградско не вдига повече от 80 градуса. Предполагам някъв датчик (не погледнах дали термостата има). Някакви идеи?
    Last edited by Vagalinski; 04-03-2015 at 11:17.

  5. #140
    Младши алфист Kemran_rs's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    Русе
    Age
    34
    Posts
    26

    Default

    да питам и аз за номер 7, горивна система... Днеска имах час за фризьор и малко закъснявах. Признавам си, че доста настъпвах алфата (156 1.6 само на бензин) и малко преди да стигна видях че мига без никаква последователност в интервалите на мигане... малко продължително, после бързо премигване и т.н.. След като бях готов с фризьора, си запали напълно нормално и до вкъщи не е светвала. Има ли от какво да се тревожа или да покарам 1-2 дни спокойно без да настъпвам и да видим. Надявам се е станало от много газ дето давах

    P.S. открих темата чрез търсачката и чак като написах поста видях, че е в раздела 145/6, но лампата си е същата, да ме извиняват колегите
    Last edited by Kemran_rs; 13-05-2015 at 19:54.
    Alfa Romeo 156 1.6TS '97 - TOTAL QUARTZ 7000 10w40

  6. #141
    Младши алфист GeorgiPr.'s Avatar
    Join Date
    Mar 2012
    Location
    Стара Загора
    Posts
    12

    Smile

    Да споделя и аз ... 1-во да кажа на колегата " ivan dimitrov " - аз от 1год. карам с откачена л. сонда и не ми е святкала въпросната лампа номер 7, но уви днес и на мен ми се случи. Не съм "настъпвал" колата а си светна пущината ... Та и аз се чудя от какво може да е . Съмнява ме да е л.с. така че ако някой знае със сигурност от какво може да е ще сме му благодарни ....
    П.С. Става въпрос за 145 1.6 ТС на газ-бензин !!

  7. #142
    Болен алфист DerMeister's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    София
    Age
    38
    Posts
    1,180

    Default

    Може да светне от 100 неща, за да разбереш трябва да отидеш на диагностика. Може да изгасне във всеки един момент. На мен ми светна поне 10 пъти от София до Бургас по едно врене изгасна и вече 1000км не е светила...
    Алфа Ромео 146 1.6TS 1999
    Mazda 6 2.3 2005

Page 10 of 10 FirstFirst ... 8910

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •