Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 16 to 21 of 21

Thread: За качеството на горивата у нас

  1. #16

    Default

    Не знам...ама аз съпвах на доста различни бензиностанций...ОМВ,ШЕЛ,ЛукОил....и то все от тези натоварените им. Съпвам 95Н....и съм на мнение, че бензина на Еко-Елда е най-добър...колата върви по-съвсем различен начин.

    Най-бързата Българска Алфа на писта 147QVD, 159 2.4QVDm, Crosswagon Edition Nero, Aprilia SR 50 Tetsuya Harada Replica
    " Marco Cavigioli champion IRC 2WD with Fiat Grande Punto DIESEL"
    "Seat Leon TDI champion WTCC 2008"

  2. #17
    Турболентен ShoxXx's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Posts
    1,753

    Default

    На мен лично Алфата ми беше много чувствителна от към гориво...
    Няколко души ми препоръчаха Еko Elda, но като сипах два пъти 95Н не останах особено доволен.
    На Shell съм сипвал V-Power както 95Н, така и Racing. Веднъж се случваше да е добре, веднъж беше мн зле за 95Н де, а с Racing-a никога не съм имал проблем, но цената му е безумна според мен.
    От Lukoil съм оставал приятно изненадан...
    Принципно сипвам само на OMV и не се интересувам от Смарт точки, промоции и т.н. Важното е, че там съм най-доволен от бензина и услугите, които предлагат.
    Иначе горещо не препоръчвам Еко Петролиум или Петрол или Темпо.

  3. #18
    Болен алфист BatVas's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Posts
    3,048

    Default

    Ами не занам при мен е добре-аз сипах от тази която е като завиеш от Борис по околовръсното моята върви добре -ама знам ли следващия път като сипа кво ще е Вие хептен ме наплашихте - тряба да си правим рафинерия, че да знаем кво сипваме
    2.0 8V - R4 T.S -164 Super -ЕX, 2.5 12V - V6 - 155 Super-EX, 3.0 24V - V6 - GTV CF3 -EX
    CLK 430 - V8 Monster-EX, Семейна Корола е150, 3-ка е36 за кеф

  4. #19
    Turbo Ninja Bobo's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    45
    Posts
    7,990

    Default

    Gigi ти си ми ясен че от бензина разлика немож да направиш само некви внушения те гонят

    А Вальо тебе да те питам па как разбра че от тва е заминала сондата Не изказвай такива компетентни мнения че ше ми плащаш лицевата хирургия дето се смеем толко широко
    То поне колата ти да беше у ред та да разбереш кой бензин е по-добър
    0888 232 484 - Бобо Extreme Service

    Alfa 145 QV Turbo VS Alfa GTV 3.2 24V 04'
    Alfa 156 05' 1.9 16V M-JET, Fiat Brava 1.9 JTD , Алфа 164 Super, Alfa 147 JTD малкото GTA, Alfa 155 2.0 16v Super

  5. #20
    Алфист gigi's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    88
    Posts
    2,229

    Default

    Quote Originally Posted by Bobo
    Gigi ти си ми ясен че от бензина разлика немож да направиш само некви внушения те гонят
    Аааа недей така като е калпав на място най се усеща почва да притриса леко, а и на ланчата се усешта много защото главата и е свалена много и нали се сещаш със слаб бензин ко става.

  6. #21
    Болен алфист TRENDi's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Location
    Sf, BG
    Age
    74
    Posts
    1,132

    Default

    ЕКО 95 Н (незнам дали е елда или нещо друго - на 20-тина км от караулката по "Тракия") болида лети с 180-200 и гори 11. Сипвам 95 V-power незнам си к`во на някъв ШЕЛ в кв."Х. Димитър" - 190 мах и 13 разход. Иначе само на ОМВ и Темпо понякога сипвам.
    75 2.5 QV 08.86 г. - Ех...
    155 1.7 07.93 г. - Сиромашки тунинг + JR filter + ниска - замина за скрап...
    FIAT Tipo 1.6 12.93 г. 835С1.000 - вече 2.0 TS 8V Turbo с екстрите от горната...
    Мненията са като задниците - всеки си има!

Page 2 of 2 FirstFirst 12

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •