Page 4 of 4 FirstFirst ... 234
Results 46 to 50 of 50

Thread: Молба за помощ

  1. #46
    тъп и упорит koolio's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    40
    Posts
    3,433

    Default

    Quote Originally Posted by VFTI View Post
    Качваш се на Голф и пак започваш да плащаш!!!, само че по-малко хора ще те плюят все пак ще караш великата марка VW и няма да изпитваш удоволствие от карането на тоя шваб... При старите коли е така...На който ще му писва от ремонти да си купува Дачия Логан...


    Аааа и колко човека от с VW могат да се похвалят с такова клипче? Кой коя марка? Та ей за това е всичко...щастието да караш една истинска легенда..

    Клипчето рулирааааа
    Е, Венци, почваш да се излагаш! Според теб колите на Алфи и Голфове ли се делят?
    Ако ти е писано да се обесиш, няма да се удавиш
    AlfaRomeo 155 1.8 TS 129 к.с. 1995 г., AlfaRomeo 166 2.4 JTD 140 к.с. 2002 г. , Volvo S60 2.4D Sport 163 к.с. 2008 г. - EX;
    Opel Insignia ST 2.0 BiTurbo CDTI 194 к.с. 2014 г. (Алфа под прикритие)

  2. #47
    Alfa 155 Fanclub-Bulgaria Alfa User's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Пловдив, BG
    Posts
    4,585

    Default

    Quote Originally Posted by kris11 View Post
    Ама я да ти се случи да сменяш серво на 155 ца с ABS - те тогава ще видиш не само отде изгрява слънцето, но и къде залява .
    И тва се оправя, ако имаш правилния човек под ръка. На Милена (milenamr) й изгърмя сервото преди няколко месеца - 155 2.0 8v - точно с ABS - човека го смени за 3 часа срещу съвсем разумно възнаграждение. Не споменавам кой е, за да не сметнете поста за рекламен, но освен на него, трябва да благодаря ужасно много и на бате Еньо, че ни прати сервото. Лекарство има за всяка болежка - важен е доктора, дето го прилага
    А клипа наистина е велик ... Дано легендата остане жива - отчасти и чрез нас !
    155 MY.95 Sport - 2.0 TS 8v (ressurected by Теодор & Токича)
    Fan Club Alfa Romeo 155 - Bulgaria

  3. #48
    Alfa 155 Fanclub-Bulgaria Alfa User's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Пловдив, BG
    Posts
    4,585

    Default

    Quote Originally Posted by Alfa User View Post
    Няма страшно, колега - и двете ми 155-ци (и първата и сегашната) се разболяха от тая болест. Така че това явно не е нехарактерно за 155 ...
    Хееее, днес изгърмя долна помпа на съединителя и на Милена ... Що ли ми трябваше да се обаждам Ама ще живее и лети отново !
    За стимул - погледни клипчето под снимките в подписа ми
    155 MY.95 Sport - 2.0 TS 8v (ressurected by Теодор & Токича)
    Fan Club Alfa Romeo 155 - Bulgaria

  4. #49
    Запален алфист pesho ot vraca's Avatar
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Враца<=>София:
    Age
    37
    Posts
    116

    Default

    Колеги и аз се присъединявам към вас със скапаните съединители. Днеска и моя здаде багажа. Както си карах педала пропадна долу и край да отделя. Колата сам я заебал и сега се чудя какво да правя. Долната помпа е протекла, долях течност в казанчето но педал няма.

    АЛФА 155 1.8TS 94г.

  5. #50
    Черная Молния MUROMAN's Avatar
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    СОФИЯ-Подуене
    Age
    39
    Posts
    3,446

    Default

    Quote Originally Posted by pesho ot vraca View Post
    Колеги и аз се присъединявам към вас със скапаните съединители. Днеска и моя здаде багажа. Както си карах педала пропадна долу и край да отделя. Колата сам я заебал и сега се чудя какво да правя. Долната помпа е протекла, долях течност в казанчето но педал няма.

    АЛФА 155 1.8TS 94г.
    И да доливаш и да не доливаш файда няма.Някой просто си купуват ремонтен комплект гумички и си ги смент ,но няма гаранция дали скоро няма да протече пак.Аз лично си смених цялата помпа не е скъпа в порядъка на 30-50 лв е в зависимост от къде и как се купи.Ремонта не е сложен и скъп.В СФ в Итал сервиз за часта и работата ми взеха 89 лв /от които 15 ДДТ/ така ,че не е скъпо изобщо.
    Може и сам да си я смениш ,ако си технически грамотен и имаш канал.
    ALFA ROMEO 155 1.8TS MY95 SPORT -The Legend - бивша


    Renault Megane II Grand Tour-2004г

Page 4 of 4 FirstFirst ... 234

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •