Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 16 to 25 of 25

Thread: alfa gtv 2.0 ts с двигател 2.0 v6 turbo

  1. #16

    Default

    Така - - --
    1.Името ми е Кирил ,за да не ти се виждам анонимен.
    2.Поста ми е единствено с цел да предупредя бъдещи жертви да си имат едно на ум и да не попадат в този капан, а не държа да заформям спорове.Някой ако се интересува с подробности за историята ще му кажа за хитрия ЛИСАН

  2. #17
    Старши Kuker's Avatar
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    гр.София
    Age
    45
    Posts
    1,697

    Default

    Quote Originally Posted by dmskib View Post
    Така - - --
    1.Името ми е Кирил ,за да не ти се виждам анонимен.
    2.Поста ми е единствено с цел да предупредя бъдещи жертви да си имат едно на ум и да не попадат в този капан, а не държа да заформям спорове.Някой ако се интересува с подробности за историята ще му кажа за хитрия ЛИСАН
    Кажи.

    "Lasciate ogni speranza, voi ch'entrate"

  3. #18

    Default

    пич, прецака ти се, защото затова е лисан - отиваш веднъж и си тръгваш привидно доволен,но тои си знае че скоро пак ще се върнеш.На мен двигателя ми го беше затворил с парче метал в един от цилиндрите.Парче,което не липсва от никаде.Поиска 3000лв за основния ремонт на двигателя(ремонта за 3000 лв беше третия основен ремонт,който той прави на този двг.)и след 1000 км. за пореден път двг. се разтропа.Този път отидох при друг маистор който пред мен вдигна главата и видя парчето желязо в 3ти цилиндър.Така се правят "Лисанови" основни ремонти , който имат гаранция от около 1000-1500км. в най-добрия слу4ай.


    На клиентите не ЛИСАНА - честито!!! Вие сте в капан от който няма излезете с нормална кола.

  4. #19

    Default

    пич, прецака ти се, защото затова е лисан - отиваш веднъж и си тръгваш привидно доволен,но тои си знае че скоро пак ще се върнеш.На мен двигателя ми го беше затворил с парче метал в един от цилиндрите.Парче,което не липсва от никаде.Поиска 3000лв за основния ремонт на двигателя(ремонта за 3000 лв беше третия основен ремонт,който той прави на този двг.)и след 1000 км. за пореден път двг. се разтропа.Този път отидох при друг маистор който пред мен вдигна главата и видя парчето желязо в 3ти цилиндър.Така се правят "Лисанови" основни ремонти , който имат гаранция от около 1000-1500км. в най-добрия слу4ай.


    На клиентите не ЛИСАНА - честито!!! Вие сте в капан от който няма излезете с нормална кола.

  5. #20
    Старши Kuker's Avatar
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    гр.София
    Age
    45
    Posts
    1,697

    Default

    Quote Originally Posted by dmskib View Post
    пич, прецака ти се, защото затова е лисан - отиваш веднъж и си тръгваш привидно доволен,но тои си знае че скоро пак ще се върнеш.На мен двигателя ми го беше затворил с парче метал в един от цилиндрите.Парче,което не липсва от никаде.Поиска 3000лв за основния ремонт на двигателя(ремонта за 3000 лв беше третия основен ремонт,който той прави на този двг.)и след 1000 км. за пореден път двг. се разтропа.Този път отидох при друг маистор който пред мен вдигна главата и видя парчето желязо в 3ти цилиндър.Така се правят "Лисанови" основни ремонти , който имат гаранция от около 1000-1500км. в най-добрия слу4ай.


    На клиентите не ЛИСАНА - честито!!! Вие сте в капан от който няма излезете с нормална кола.
    А първите два ремонта защо са правени?Пак ли заради чужди тела в цилиндрите?

    п.п. Мисля че Лисан дава документ за ремонтите.В него пише какво, кога, как и колко!Ти имаш ли документи за тези три ремонта, и може ли да ги видим?
    Last edited by Kuker; 19-02-2011 at 19:12. Reason: п.п.

    "Lasciate ogni speranza, voi ch'entrate"

  6. #21

    Default

    http://clubalfaromeo.com/forum/showthread.php?t=35552

    Ако историята е истинска и си убеден, че човека ти е счупил мотора ето я темата в която да го напишеш.

    ПС: Ако не е тайна, какъв е тоя мотор дето някой който разбира от алфи ще ти предложи да ти направи основен ремонт за 3К лева за трети път?

  7. #22

    Default

    Не.Не ми е давал никакъв документ за ремонта, ако имах поне документ щеше да е лесно да предява претенций по законов път.
    Last edited by dmskib; 20-02-2011 at 15:50. Reason: П.П. Какъв документ от това въшливо гаражче

  8. #23
    Автомонтьор-Разбирач Lisan's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    София
    Age
    51
    Posts
    922

    Default

    Quote Originally Posted by dmskib View Post
    Така - - --
    1.Името ми е Кирил ,за да не ти се виждам анонимен.
    2.Поста ми е единствено с цел да предупредя бъдещи жертви да си имат едно на ум и да не попадат в този капан, а не държа да заформям спорове.Някой ако се интересува с подробности за историята ще му кажа за хитрия ЛИСАН


    Ти и прекорче имаш Твойто заглавие е Чавдар Володин Милачков адресна регистрация гр. Пловдив жк Тракия бл 14 вх а ет 5 ап 23,закупил ГТВ от Веселин Димитров Иванов гр София ул Йордан Миланов 30 ет 2,телефон 0876604400 на името на майка му Ценка Милачева, София кв Гоце Делчев и т. н...!! Тоя сервиз дава документи за ремонтите,но ти пропусна да си го вземеш!! Що те търпят тука не знам,лъжеш,мажеш па и си педал!! Нямаш документ за ремонта,защото 1месец ми се обясняваш как си много ангажиран в чужбина, и накрая открадна колата,ТАРИКАТ СИ верно,имаш ремонт без да плащаш!! Не 3 ремонта за 6000лв,а 1 за 2700лв който не си платил!! Ако държиш мога да представя сметка за ремонта,ключ с аларма,марка автомобил и номер автомобил. Що си такъв пухльо не мога да разбера!! Запалил си ме,трай си,а ти плюеш,нещо смел си станал!!
    RANGE ROVER / ALFA ROMEO SPIDER / ALFA ROMEO 145 1.9 jtd /YAMAHA 1200 /
    0899832271 Сашо

  9. #24

    Default

    Quote Originally Posted by Lisan View Post


    Ти и прекорче имаш Твойто заглавие е Чавдар Володин Милачков адресна регистрация гр. Пловдив жк Тракия бл 14 вх а ет 5 ап 23,закупил ГТВ от Веселин Димитров Иванов гр София ул Йордан Миланов 30 ет 2,телефон 0876604400 на името на майка му Ценка Милачева, София кв Гоце Делчев и т. н...!! Тоя сервиз дава документи за ремонтите,но ти пропусна да си го вземеш!! Що те търпят тука не знам,лъжеш,мажеш па и си педал!! Нямаш документ за ремонта,защото 1месец ми се обясняваш как си много ангажиран в чужбина, и накрая открадна колата,ТАРИКАТ СИ верно,имаш ремонт без да плащаш!! Не 3 ремонта за 6000лв,а 1 за 2700лв който не си платил!! Ако държиш мога да представя сметка за ремонта,ключ с аларма,марка автомобил и номер автомобил. Що си такъв пухльо не мога да разбера!! Запалил си ме,трай си,а ти плюеш,нещо смел си станал!!

    Саше евала луд си брато по целата си глава !!!

    Колкото до документите за извършен ремонт “тип кръчмарски сметки„ който издаваше преди години, не беше прав, но пък за сметка на това поправи тази твоя грешка и вече издаваш
    Alfa 145 1.3 Boxer 96', Alfa GTV 2.0 16V 96'

  10. #25
    душманин mayhem's Avatar
    Join Date
    Sep 2008
    Location
    Ню йорк
    Age
    46
    Posts
    55

    Default

    Лисанович, що не сложиш една - две камери на удобно за теб и клиентите място и като се появи некакъв НЛО като този dmskib да ги показваш тука смотаняците малоумни...хахааааааааааа -мноо тъп този бе, или си мисли, че IP -то на компа му е с програма като компютрите на HSN...
    блаженни са низшите духом...

Page 2 of 2 FirstFirst 12

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •