Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 15 of 28

Thread: Нямам стоп светлини

  1. #1

    Default Нямам стоп светлини

    Здравейте колеги! Случайно да знаете от какво не ми светат стоп светлините? Не е от крушки дали е от стоп машинката на педала?

  2. #2
    cuore sportivo dimo's Avatar
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Пловдив
    Posts
    1,080

    Default

    Quote Originally Posted by valdes View Post
    Здравейте колеги! Случайно да знаете от какво не ми светат стоп светлините? Не е от крушки дали е от стоп машинката на педала?
    позна
    Alfa 155 2.0 16v

  3. #3
    Тестпилот на клуба pinko's Avatar
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    София, Кокаляне
    Age
    58
    Posts
    1,789

    Default

    Quote Originally Posted by valdes View Post
    Здравейте колеги! Случайно да знаете от какво не ми светат стоп светлините? Не е от крушки дали е от стоп машинката на педала?
    Или стопмашинка, или клюкарка.

    Първото струва 36 лева с монтажа във Вантотрейд (преди две седмици и на мен ми изчезнаха стоповете и за щастие се оказа именно това).

    Второто е по-лошо - клюкарката (или по-точно модул М45) струва около 280 евро нова и около 150 лева на старо от морга.
    Volvo XC90 D5 '06
    Alfa Romeo Spider 2.0 '90
    Lancia Ypsilon 1.2 '00



    ex Alfa Romeo 156 1.9 JTD SW Distinctive '02
    ex Jeep Grand Cherokee 3.1 TD Limited '00
    ex Alfa Romeo 166 2.4 JTD Q2 '99

  4. #4
    Запален алфист
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Sofia
    Age
    38
    Posts
    128

    Default

    Имах този проблем преди 2 дена оказа се стопмашинка... свалих я и едната прожинка се беше смазала. Смених я и сичко си е ок

  5. #5

    Default

    Мерси колеги,дано да е стоп машинка.Като я сменя ще пиша пак много ви благодаря.

  6. #6

    Default

    Здравейте колеги! Не е стоп машинка смених я и пак нямам светлини . Каква е тази кюкарка за която пишете ? каде се намира този модул м45?

  7. #7
    започва да се пристрастява nicola04's Avatar
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Sofia
    Posts
    42

    Default

    Айде сега наистина някой да обясни за тази "клюкарка" или по-точно гадната зелена кутия!!
    И ако някой ми каже морга от която може да се намери ще бъда много благодарен!
    Lancia Dedra 2.0 16V
    Alfa Romeo 166 2.4 JTD

  8. #8
    Запален алфист bobbybg75's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    София
    Posts
    126

    Thumbs up

    колега имам такава но ниама да ти работят халогените ако е нещо проблем по фарове или стопове ниамаш грижа иначе нова я купих от италия за 280 евро ако те интересува пишими на лс

  9. #9

    Default

    Колеги направо ще се побъркам с тези стопове.нямали някой сервиз в които знаят за какво става въпрос?Хода само при някви дето само бърникат без да знаят за какво става дума?

  10. #10

    Default

    ако може наистина някой да даде подробно инфо за тази зелена кутия! Да не се намира до бушоните ?

  11. #11
    Баш Душманин Член на клуба Коки's Avatar
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    София
    Posts
    1,692

    Default

    Quote Originally Posted by valdes View Post
    ...няма ли някой сервиз в които знаят за какво става въпрос?...
    В кой град??? Ако си от София, иди във Вантотрейд.
    Alfa Romeo 166 2.4 JTD - R.I.P. | Mercedes E 320 CDI
    Маркетинг в интернет


  12. #12

    Default

    Някой може ли да каже на алфа 166 стоповете минават ли през реле или от стоп машинката отиват кабели директно?Ще се побъркам с тези стопове

  13. #13
    Тестпилот на клуба pinko's Avatar
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    София, Кокаляне
    Age
    58
    Posts
    1,789

    Default

    Quote Originally Posted by valdes View Post
    Някой може ли да каже на алфа 166 стоповете минават ли през реле или от стоп машинката отиват кабели директно?Ще се побъркам с тези стопове

    Абе що се бориш с токовете като прасе с тиква, като не знаеш кое кво е? Питахме те откъде си - не отговаряш, явно е тайна, но ако си от София, отиди във Вантотрейд, там за 5 минути Данчо жичкаджията ще постави диагноза. На ден по няколко 166 с побъркани светлини му минават през ръцете.

    Толкоз от мен.
    Volvo XC90 D5 '06
    Alfa Romeo Spider 2.0 '90
    Lancia Ypsilon 1.2 '00



    ex Alfa Romeo 156 1.9 JTD SW Distinctive '02
    ex Jeep Grand Cherokee 3.1 TD Limited '00
    ex Alfa Romeo 166 2.4 JTD Q2 '99

  14. #14

    Default

    Не е тайна по горе сам написал че сам от София!!! Мерси все пак

  15. #15
    Запален алфист teodor80's Avatar
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    България-Добрич
    Posts
    242

    Default

    Quote Originally Posted by valdes View Post
    Не е тайна по горе сам написал че сам от София!!! Мерси все пак
    В тая зелена кутийка се командват всичките светлини ако не свети стопа има вътре много транзистори единия е за стопа те са наредени като буквата П по края на платката единия крайния ти е изгорял трябва го смениш той е за спирачките и струва 3,89ЛВ ЧИСТО НОВ един майстор на касетофони колко ли пари ще ти иска да разпои стария и запои новия?
    Днес си поръчах такъв транзистор и във вторник ще ми го монтират.Ако бях утишъл на сервиз вероятно щеше да има "аууу много сложен проблем някъде около 300 лева" щях да чуя приказки.Така де за 10 лева си готов.Ако не знаеш модела пиши и по късно ще ти го напиша точния модел и от къде да си го вземеш.
    п.с. Слизах до самолета и вземах бележката това е транзистора-BTS 409 L 1
    Last edited by teodor80; 20-12-2008 at 17:57.

Page 1 of 2 12 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •