Page 3 of 5 FirstFirst 12345 LastLast
Results 31 to 45 of 72

Thread: Оптичен тунинг на Alfa Romeo GTV

  1. #31
    Banned
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Русе - Киев
    Posts
    1,152

    Default

    Quote Originally Posted by MaVrUt View Post
    разбира се че имат право да си изразят мнението, но може да си спестят кофти мненията , шото ако знаят човека колко труд и пари е хвърлил, които 90% от хората тук не мога да хвърлят, обаче не!той си кара чупена 33-ка (крис не са обиждай ) от панти века и GTVто му е грозно , праена в час по ръчен труд не знам си ко, ми ай тея които са с кофти мнения и не им харесва колата да напраят нещо по добро и по уникално от това! вместо да се радвате на ентусиазма на човека и че е надъхан да направи единствена по рода си в света вие му усирате работата! f*ck off на всички които не я харесват! евала на момчето, да провължава да я разкрасява !
    Ами нали това са им мненията? Негативни, защото не им харесва колата...И повярвай ми, че голяма част тук от хората които са изразили негативни мнения имат много уникални коли и изглеждат на десетки нива по-добре от това ГТВ/Ламбо и не виждам какво толкова се впрягаш, казваме какво мислим по въпроса и това е, пак той човека нека да си я прави и да я кара, никой не е казал "Спри да я правиш или ще ти взривим колата" нали?

  2. #32

    Default

    Quote Originally Posted by Connor View Post
    Ами нали това са им мненията? Негативни, защото не им харесва колата...И повярвай ми, че голяма част тук от хората които са изразили негативни мнения имат много уникални коли и изглеждат на десетки нива по-добре от това ГТВ/Ламбо и не виждам какво толкова се впрягаш, казваме какво мислим по въпроса и това е, пак той човека нека да си я прави и да я кара, никой не е казал "Спри да я правиш или ще ти взривим колата" нали?
    именно за това става въпрос че с тези пари който е хвърлил могат да се насочат в друга насока за подобряване на колата а не в такъв безмислен фейстлифт колега и не караме счупени 33-ки а ти караш раздрънкана 164-канищо лично
    Alfa romeo GTVex
    Alfa romeo 159 08"16V JTDmex
    Audi A6 Avant 09" 3.0 TDI S-line Quattro
    Аudi A3 1.8 20V 02"

  3. #33

    Default

    Quote Originally Posted by dilian alfa gtv View Post
    именно за това става въпрос че с тези пари който е хвърлил могат да се насочат в друга насока за подобряване на колата а не в такъв безмислен фейстлифт колега и не караме счупени 33-ки а ти караш раздрънкана 164-канищо лично
    ми може да те повозя да видиш дали е раздрънкана...
    Алфа 164 2.0Т.С. 95г. - на части !


  4. #34
    YeLLoW SuBMariNE tokata_pz_flex's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    Пазарджик
    Age
    38
    Posts
    2,790

    Default

    Мисля , че колата като концепция ще стане добре . В момента е грозна разбира се , но няма как . Единственото грозно и неестествено нещо за мен , за емблемите на Ламборгини . Иначе евала за ентусиазма .
    145 1.6 ТС '97 ех.
    145 1.9 JTD '00
    307 CC 2.0 '04

  5. #35
    Болен алфист abart_'s Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Русе
    Posts
    1,189

    Default

    при положение че още не е довършена,добро качество на изработката се вижда-Браво,заинтригува ме! вече е друг въпроса на кой какво му харесва като визия....... Успех с проекта и аз ще чакам снимки в завършено състояние
    предполагам и джантите няма да останат същите,щото тия никак не се връзват на темата
    Last edited by abart_; 11-12-2008 at 00:35.
    146 Turbo

  6. #36
    Master of Puppets mochko1's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Разград, London
    Age
    38
    Posts
    983

    Default

    Някак си не ми се връзва предницата със задницата ,трябва и там да има доработка !!
    Alfa Romeo GTV 2.0 16V Twin Spark 150hp
    Fiat Bravo II 1.4 90hp

    Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another!

  7. #37
    Banned
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Русе - Киев
    Posts
    1,152

    Default

    Долната броня според мен трябва да иде по-напред на нивото на капака, както спомена някой по-горе, ама щом казва че не е завършен вариянт значи може и това да стане.

  8. #38

    Default

    Лично на мен колата никак не ми харесва. Няма логическа връзка между преднивата и задницата на колата. капака и ножа на бронята никак не си пасват. според мен не се е получила никак добре. негова си е колата да си я прави каквото си иска, но след като има тема, значи ще има и обсъждане - а това не включва само поздравления. Колата е по-грозна според мен от преди. хубаво поне че е махнал емблемите на Алфа от нея. от друга страна не разбирам защо някой си мисли, че може да е по-добър дизайнер от Пининфарина?!? това вече не е тунунг, а кит кар и при това несполучлив.

  9. #39
    8c competizione Boxer_Power's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    Варна;кв.Колхозния пазар
    Age
    15
    Posts
    435

    Default

    олееееееее!какво сте и направили на таз кола бе хора на нищо не прилича
    Alfa Romeo 145 1.6 boxer 96г. 103++hp

    http://www.vbox7.com/play:38923e52

  10. #40
    Ventura garage Mury's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София;кв.Бели брези
    Age
    42
    Posts
    10,437

    Default

    Узассссс малеееееее майко мила,на какво направихте колата ве На мен ми мяза на Понтиак отпред
    Fiat Idea 05" 1.9 Mjet N tuning
    Lancia Ypsilon 00" 1.2 Elefantino blu
    Piaggio Liberty 05" 50cc 2T

    Alfa 33 1.7 16v SW-ex,Alfa 145 1.6 Boxer-ex,Alfa 146 TI-ex,Alfa 159 1.9 JTDm SW-ex

  11. #41

    Default

    нека да е грозна, след вашите коли никой не се обръща докато след неговата
    Алфа 164 2.0Т.С. 95г. - на части !


  12. #42
    Master of Puppets mochko1's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Разград, London
    Age
    38
    Posts
    983

    Default

    Quote Originally Posted by MaVrUt View Post
    нека да е грозна, след вашите коли никой не се обръща докато след неговата
    Със сигурност ще се обръщат след неговата ,дано само после да не се смеят като отмине
    П.П.Колата просто иска още доста доработка и съм сигурен ,че като я завърши ще бъде една от онези коли ,които ги гледаш и не можеш да разпознаеш каква всъщност е бегачката от доло. Аз лично се кефя на такива ,тунингисти ,но за сега колата не струва изобщо
    Last edited by mochko1; 14-12-2008 at 16:27.
    Alfa Romeo GTV 2.0 16V Twin Spark 150hp
    Fiat Bravo II 1.4 90hp

    Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another!

  13. #43
    Alfa 155 Fanclub-Bulgaria Alfa User's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Пловдив, BG
    Posts
    4,585

    Default

    На мен ми прилича малко на акула в муцуната - ако това е търсения ефект - успял е ... почти. Друг е въпросът доколко този точно стил се връзва с иначе перфектната визия на GTV. Но всеки решава за себе си. Наистина много труд се изисква, и доста смелост за такова нещо.
    Ето ви един спомен от София, докато все още се подвизавах там - колата мисля е правена във Валспорт, тук в Пловдив има една почти на 90% същата, но черна - или поне имаше - вече не я мяркам...
    Не обръщайте внимание на огромните луфтове по брони и капаци ... те са с аеродинамична цел
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails P1000012.jpg   P1000013.jpg   P1000016.jpg  
    Last edited by Alfa User; 19-12-2008 at 21:23.
    155 MY.95 Sport - 2.0 TS 8v (ressurected by Теодор & Токича)
    Fan Club Alfa Romeo 155 - Bulgaria

  14. #44
    Младши алфист d_koev's Avatar
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Варна
    Posts
    22

    Default

    Мда... добре, че Пининфарина не е жив да види това...

  15. #45
    Болен алфист Kris's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Варна
    Posts
    3,318

    Default

    Quote Originally Posted by d_koev View Post
    Мда... добре, че Пининфарина не е жив да види това...
    33 16v/MR2 SW20/S3 8L

Page 3 of 5 FirstFirst 12345 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •