Results 1 to 5 of 5

Thread: синхронизатори за 156 1.8 t.s.

  1. #1

    Default синхронизатори за 156 1.8 t.s.

    здравейте колеги интересува ме синхронизатор за задната от къде мога да намеря от александър ауто ми казаха че нямат по принцип ми предстой да сменям всичките синхронизатори ако някой го интересуват цените ги давам
    м/у 1-2 - 2 бр.-59лв./бр.
    м/у 3-4 - 2 бр. -15лв./бр.
    м/у 4-5 - 1 бр. -12лв./бр.
    ще съм благодарен за цена на задната скорост.

  2. #2
    Бензинджия на газ Novachev's Avatar
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    Бургас
    Posts
    2,867

    Default

    Quote Originally Posted by TheGodfather View Post
    здравейте колеги интересува ме синхронизатор за задната от къде мога да намеря от александър ауто ми казаха че нямат по принцип ми предстой да сменям всичките синхронизатори ако някой го интересуват цените ги давам
    м/у 1-2 - 2 бр.-59лв./бр.
    м/у 3-4 - 2 бр. -15лв./бр.
    м/у 4-5 - 1 бр. -12лв./бр.
    ще съм благодарен за цена на задната скорост.
    Задната няма синхронизатори защото е зъбна предвака з прави зъби и не е постоянно зацепена колкото и да търсиш няма да намериш синхронизатор за задна защото НЯМА. А и с тези цени на синхринизатори цана за ремонта на самата кутия и съмненията за качеството на частите които ще вложиш не е ли по добре да вземеш кутия втораръка за 200-250лв и там има риск но все пак мисля че е по добрия вариант.
    156 1,8 ТS 99
    Nissan Murano 2005

  3. #3

    Default

    мерси за това че ми каза за задната да не търся като луд,а за другите съм питал лично в александър ауто-а за 2 ръка скоростна кутия според мен няма смисъл защото ще дам 250 лв.за нея и още 100 за монтаж и демонтаж и ако има същия проблем какво правим тогава?ще си давам всеки път по 100 лв за монтаж и демонтаж и няма да има оправия а нови синхронизатори ако си сложа от алекс.ауто все пак имам някаква мин.гаранция за оправия.

  4. #4
    циничен ницшеанец търтей's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    47
    Posts
    7,058

    Default

    Quote Originally Posted by TheGodfather View Post
    а нови синхронизатори ако си сложа от алекс.ауто все пак имам някаква мин.гаранция за оправия.

    имаш ако майстора не е с две леви ръци и ако му се занимава
    което е фифти фифти
    щото ти сигурен ли си че са само синхронизаторите?



    ПП
    на първа за жтд бяха 3 синхроните - за тс не помня на идуст
    Не о хлѣбѣ единѣмъ живъ будетъ человѣкъ

  5. #5

    Default

    моля за затваряне на темата

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •