Page 2 of 11 FirstFirst 1234 ... LastLast
Results 16 to 30 of 159

Thread: Еволюция на 166

  1. #16
    Banned
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Русе - Киев
    Posts
    1,152

    Default

    Ами аз не съм българин и вкуса ми е друг, но все пак щом си казал че си циганин така да е...

    П.С. Да сложиш CD чейнджър в багажника, който чете само CD формат и нищо друго и никакво място по таблото за каквато и да е екстра, според мен не е много умен ход от италиянец.
    Last edited by RoMAN; 15-12-2008 at 20:04.

  2. #17
    Запален алфист slaviego's Avatar
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Кюстендил/София
    Age
    39
    Posts
    106

    Default

    Бате прави си Алфата как ти е кеф на теб, а мненията те са като задниците. Всеки го има. И аз бих сложил някоя и друга екстра ама няма кинти и скоро нема да си взимам Бентли А да не забравя, и аз съм с такъв ароматизатор
    Със здраве да си я караш и безаварийна!
    Last edited by slaviego; 15-12-2008 at 20:35.

  3. #18
    Banned
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Русе - Киев
    Posts
    1,152

    Default

    А не мненията не са проблем, аз затова съм я пуснал тая тема и всеки си има вкус просто. Разбирам ги хората идеално, мен това ми харесва и няма да се промени. Мерси все пак

  4. #19

    Default

    но па ауспуха е добре а или и тои ви се струва цигански а

  5. #20

    Smile

    Quote Originally Posted by Connor View Post
    Ами аз не съм българин и вкуса ми е друг, но все пак щом си казал че си циганин така да е...

    П.С. Да сложиш CD чейнджър в багажника, който чете само CD формат и нищо друго и никакво място по таблото за каквато и да е екстра, според мен не е много умен ход от италиянец.
    готен '99-'00 какви мп3-ки искаш и двд-та аре малко се позаинтересувай за колата която караш, пък кой циганин друг въпрос, пък си ми и ясен къв си нали точно ти или баща ти беше не помня се направихте на велики и минавате на червено и съвсем случайно едно приятелче ви засече на волов ама тук многоооо се отдалечихме от темата. И пак казвам лично мнение
    Kappa SW
    Bravo GT
    Mondeo RS

  6. #21
    AO member Dodo 155's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    46
    Posts
    2,381

    Default

    Да ви кажа честно, малко са хората, които ще вградят по такъв начин DVD-то. За навигацията не коментирам - друг вариант няма, все пак няма карти за оригиналната. Колкото до стелките, не знам дали са еди какви си, но ми се струва, че доста се плъзгат, което е неудобство

    Колега, ако ти харесва така - ЧЕСТИТО! Да си ги ползваш със здраве и наркоманите да не те "наказват", че доста е атрактивна от към техника сега

  7. #22
    Banned
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Русе - Киев
    Posts
    1,152

    Default

    Quote Originally Posted by Ivo Mitkowsky View Post
    готен '99-'00 какви мп3-ки искаш и двд-та аре малко се позаинтересувай за колата която караш, пък кой циганин друг въпрос, пък си ми и ясен къв си нали точно ти или баща ти беше не помня се направихте на велики и минавате на червено и съвсем случайно едно приятелче ви засече на волов ама тук многоооо се отдалечихме от темата. И пак казвам лично мнение
    Сега ще се опитам да бъда колкото се може по-културен.
    Първо не знам, какво има общо минаване на червено.
    Второ имай късмета да споменеш някой член от семейството ми във форум отново
    Трето ти сам си каза това за циганията, ако не се усети.

    И трето и най-важно внимавай с тона си как ми говориш, нито си ми на годините нито нищо. Тия "готен" "велик" и тн го запази за приятелите си.

    П.С. Двд формат съществува от 1996. Във фолцвагени има вграждани през 1999.
    Last edited by RoMAN; 15-12-2008 at 22:15.

  8. #23
    ( ͡° ͜ʖ ͡°)ಠ_ಠ (͡๏̯͡๏)
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    127.0.0.1
    Posts
    2,632

    Default

    Аз да си каже де . Стелките са си тхе бест , карам с точно такива вече 3-та година и никакви ядове ( и не се плъзгат) . А опитайте се да сложите спортни педали и да карате с мокетените стелки ако ще не за 70лв а 7 000 да са . Голям келепир че не били купени от форумо и не пишело на тях Alfa Romeo . Да не говорим че се почистват само с изтупване и забърсване с мокър парцал дори , и не събират прах .
    На фона на подобренията които е правил колегата може би само ДВД-то е в повече но колата си е негова и си слага каквото иска и където иска . За вградената навигация на 166 да не говорим че първо няма карти за БГ после дисплея е наврян толкова на ниско и неудобно място че повече няма и накъде .
    Някои хора трябва да имат не акт за раждане, а писмено извинение от производителя на контрацептиви.乁໒( ͒ ⌂ ͒ )७ㄏ

  9. #24
    Master of Puppets mochko1's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Разград, London
    Age
    38
    Posts
    983

    Default

    Азе единствено ароматизатора не харесах ,карам с един амбипур стаен ,под седалката и си освежава много добре !!
    Alfa Romeo GTV 2.0 16V Twin Spark 150hp
    Fiat Bravo II 1.4 90hp

    Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another!

  10. #25
    Banned
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Русе - Киев
    Posts
    1,152

    Default

    Quote Originally Posted by mochko1 View Post
    Азе единствено ароматизатора не харесах ,карам с един амбипур стаен ,под седалката и си освежава много добре !!
    Заинтригува ме с това...Пиши ми на ЛС да обясниш, как изглежда, колко струва и т.н. че да не спамим тук.

    П.С. Ароматизатора даже не му обръщам внимание, че е там...Просто си стои да освежава и това е...Даже не помня кога е сложен.

  11. #26
    Master of Puppets mochko1's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Разград, London
    Age
    38
    Posts
    983

    Default

    Quote Originally Posted by Connor View Post
    Заинтригува ме с това...Пиши ми на ЛС да обясниш, как изглежда, колко струва и т.н. че да не спамим тук.

    П.С. Ароматизатора даже не му обръщам внимание, че е там...Просто си стои да освежава и това е...Даже не помня кога е сложен.
    Той моят е малко за тоалетна или баня ама под седалката кой го вижда ,а пък си мирише страхотно ,различни аромати различни вкусове. Не е задължително да е амбипур ,има много гелообразни ароматизатори за стая ,баня или автомобил...
    Това е единствената снимка която намерих в google и моят е абсолютно същият само дето е светло син. Цената на този точно е 2 кинта и нещо ,обаче има и по евтини. Отбелязвам ,че издържа доста време!

    П.П. пиша тука ,защото не знам как се пращат снимки/картинки на лични ?
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails 03015005170v.jpg  
    Last edited by mochko1; 16-12-2008 at 01:32.
    Alfa Romeo GTV 2.0 16V Twin Spark 150hp
    Fiat Bravo II 1.4 90hp

    Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another!

  12. #27

    Smile

    Quote Originally Posted by Connor View Post
    Сега ще се опитам да бъда колкото се може по-културен.
    Първо не знам, какво има общо минаване на червено.
    Второ имай късмета да споменеш някой член от семейството ми във форум отново
    Трето ти сам си каза това за циганията, ако не се усети.

    И трето и най-важно внимавай с тона си как ми говориш, нито си ми на годините нито нищо. Тия "готен" "велик" и тн го запази за приятелите си.

    П.С. Двд формат съществува от 1996. Във фолцвагени има вграждани през 1999.
    аре малко по-кротко със думите нали, грешката е моя че го споменах.
    Kappa SW
    Bravo GT
    Mondeo RS

  13. #28
    Обича кръчмите Grozdan's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    Софийски Острови
    Age
    38
    Posts
    387

    Default

    Колега, важното е на теб да ти харесва.Все пак това си е твоята кола.Виж ако може да прикриеш малко кабелите на навигазията и изобщо всички стърчащи кабели.Стелките може да си ги поръчаш от пича от форума и ще се получи много добре

    Alfa Romeo 33 1.5iE-EX
    BMW E30
    BMW E36

  14. #29
    Болен алфист cvetelin's Avatar
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Ruse
    Age
    40
    Posts
    1,678

    Default

    Quote Originally Posted by Ivo Mitkowsky View Post
    аре малко по-кротко със думите нали, грешката е моя че го споменах.
    баце, не че нещо а спри да лаеш вече у тоа форум...
    на живо та знаем кво шушумига си ... а престани вече, че както виждаш драниш всички наред...
    не в 1 тема виждаме как са заяждаш с някой....

    кво общо имат писанките ти с темата на роман в момента? тва немое разбера?

    има кинти момчето избухва на глезотийки в колата си ... кво ти влиза в работата да му казваш кое е цигания и кое не ...
    така му харесва така си я кара...


    моя съвет е ... за вбъдеще да се въздържаш от такива коментари щото дразниш....
    както каза делтата си хленчеща ученичка... и го доказваш с този си пост... ем си ербаб ем като ти кажи някой нещо по серт и почваш да хленчиш....
    ех. AR 166 FL 2.0 TS еx. AR 164 2.5 TD Super ex. AR 75 2.0 TS ex. AR 146 BOXER

  15. #30
    The same cool guy DJ Vladic's Avatar
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Русе
    Age
    35
    Posts
    499

    Default

    Quote Originally Posted by cvetelin View Post
    баце, не че нещо а спри да лаеш вече у тоа форум...
    на живо та знаем кво шушумига си ... а престани вече, че както виждаш драниш всички наред...
    не в 1 тема виждаме как са заяждаш с някой....

    кво общо имат писанките ти с темата на роман в момента? тва немое разбера?

    има кинти момчето избухва на глезотийки в колата си ... кво ти влиза в работата да му казваш кое е цигания и кое не ...
    така му харесва така си я кара...


    моя съвет е ... за вбъдеще да се въздържаш от такива коментари щото дразниш....
    както каза делтата си хленчеща ученичка... и го доказваш с този си пост... ем си ербаб ем като ти кажи някой нещо по серт и почваш да хленчиш....
    Тук съм съгласен с Цецо....
    Alfa 155 1.8 TS 8V 129 hp '95 ....ех

    Alfa 156 SW 2.4 M-Jet '04

Page 2 of 11 FirstFirst 1234 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •