Results 1 to 6 of 6

Thread: Внимание!!! Двигателят гърми

  1. #1

    Default Внимание!!! Двигателят гърми

    Эдравейте аэ аъм нов вав форума но искам да повдигна една много сериоэна тема един проблем с който лично се эбласках и не само на мен се е случвало а на мноэина които карат Алфа Рмео с двигател т спарк Теэи двигатели имат някав скапан фабричин дефект ГЪМЪТ и от него повичи нищо нистава Кгато ми се случи това неэнаех эа това неэнаех и какво ме очакваше всашност 6 месица неможах да намеря двитател карам 156 т спарк и се наложи да сабирам двитател от тук от там и така от 3 двигателя стана 1 Доколкото имам информация това се получава от двете свещи на цилиндър и когато се подържа постоянна скорост над 160 далго време двитателят почва да эагрява повечко эаради двойната подадена искра от двете свещи на цилиндър и неможе да се охлади и грамва эаминава и блока коляновия вал и от него нищо не става а при мен на ТРЕТИ ЦИЛИНДЪР БУТАЛОТО И ЦИЛИНДЪРА ГИ НЯМАШЕ бяха се иэпарили при 7 000 оборота и на повечето такива случай проблемат е от трети цилиндър

  2. #2
    Болен Алфитист Nasko_77's Avatar
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Пловдив
    Age
    46
    Posts
    887

    Default

    Друга марка с такова каране(нон стоп в критични)... викаш няма грижи с мотора
    ALFA ROMEO 145 1.4TS "lusso"..

    ROVER 200 RF 2.0TDI

  3. #3

    Default

    Quote Originally Posted by boyko botev View Post
    а ТРЕТИ ЦИЛИНДЪР БУТАЛОТО И ЦИЛИНДЪРА ГИ НЯМАШЕ
    Какво предлагаш?

  4. #4

    Default

    Сериозна тема това.....
    "Anybody that tells me a good car is one that is light with low power to weight ratio is an amateur" - Kazutoshi Mizuno-designer of Nissan GTR
    F=M x A - Исак Нютон - amateur.....

  5. #5
    by O.E.Motorsport oem's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Горна Оряховица
    Age
    40
    Posts
    7,474

    Default

    Карайте, карайте те ги като ферарите тия коли и ще седът здрави все. Не колата ти е виновна. Сам си си виновен.
    Discover us on Facebook page - Maha LPS3000 DynoMachine

  6. #6

    Default

    Quote Originally Posted by ФЕРАРИСТ View Post
    Сериозна тема това.....

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •