Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 16 to 21 of 21

Thread: Технически ръководства за различните модели

  1. #16
    започва да се пристрастява Ivicha_GTA's Avatar
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    40

    Default

    Един Колега търси такова нещо за FIAT 500L много спешно. Във Форума на FIAT не били могли да му помогнат та се чудя дали ще мога аз да го изненадам тук с някое ваше гениално откритие.
    D:\alfa-romeo-shop-logo3.png

  2. #17

    Default

    Здравейте!
    Колата ми е нова (Alfa Romeo 147 1.9 JTD) и аз съм нов шофьор. Баща ми по принцип е монтьор , но работи вкъщи предимно с по-стари коли и камиони. Преди седмица докато карах съединителя стана много твърд и скоростите започнаха да 'влизат' много трудно. После потъна. Баща ми каза, че ще трябва да се смени с нов. От няколко дни я разглобява. Не знае как се сваля шарнира. Можете ли да ми дадете някаква информация каква е последователността на разглобяване на колато докато се стигне до скоростната кутия , какъв съединител да купим и тнт.

    Благодаря предварително,
    Алиса, 19г.

  3. #18
    светлозелен(ама не много) ivan dimitrov's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Варна
    Posts
    2,981

    Default

    Quote Originally Posted by Alice147 View Post
    Здравейте!
    Колата ми е нова (Alfa Romeo 147 1.9 JTD) и аз съм нов шофьор. Баща ми по принцип е монтьор , но работи вкъщи предимно с по-стари коли и камиони. Преди седмица докато карах съединителя стана много твърд и скоростите започнаха да 'влизат' много трудно. После потъна. Баща ми каза, че ще трябва да се смени с нов. От няколко дни я разглобява. Не знае как се сваля шарнира. Можете ли да ми дадете някаква информация каква е последователността на разглобяване на колато докато се стигне до скоростната кутия , какъв съединител да купим и тнт.

    Благодаря предварително,
    Алиса, 19г.
    тук
    има доста техническа информациа за марката. Има нещо и за 147. Разгледайте. Добре е баща Ви да пише(диктува) какъв проблем е срещнал, и то (желателно) в разделът за модела. Тоест - тук.
    Успех! И честит празник!
    НЯМА ТАКЪВ НАРОД, Продължаваме Простотиите, Бързо Се Прецакваме.

  4. #19

    Default

    И тук ,но трябва да се цака .

    http://www.emanualonline.com/Cars/Alfa-Romeo.htm
    156 2.4 JTD SW 140-ex./ 147 1.9 JTDM 150-ex./ 159 2.4 JTDM SW Qtronic 200-ex./
    GIULIA
    2.2 JTDM ​180 ZF8

  5. #20

  6. #21
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Dec 2017
    Posts
    34

    Default

    Благодаря ви, че споделихте инф!

Page 2 of 2 FirstFirst 12

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •