Results 1 to 15 of 15

Thread: Мнения за тази 147:::

  1. #1
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Jul 2005
    Posts
    68

    Default Мнения за тази 147:::

    http://www.mobile.bg/perl/main.cgi?topm ... f1=details
    Здравейте колеги, искам пак да се върна във форума и съм се огледал в тази алфа. Тия дни ще я разгледам от близо, но преди това ако може да споделите вашето мнение. Седи доста от отдавна в нета обявата, как ви се струва цената???
    .::Black Cloud Gang::.

  2. #2

    Default

    Има една ключова дума: Дупница!!!

    Бягай на далеч...това е моя съвет.

    Най-бързата Българска Алфа на писта 147QVD, 159 2.4QVDm, Crosswagon Edition Nero, Aprilia SR 50 Tetsuya Harada Replica
    " Marco Cavigioli champion IRC 2WD with Fiat Grande Punto DIESEL"
    "Seat Leon TDI champion WTCC 2008"

  3. #3
    Запален алфист
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Bundesrepublik Deutschland
    Posts
    363

    Default

    Колега какво има лошо в това, че е в Дупница

    Питам просто от любопитство

  4. #4
    Запален алфист
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Posts
    294

    Default

    Половината град се е изнесъл в Италия и събират всякакви таралясници. Оправят ги в Дупница и после на Горубляне. Цените в Дупница са по-ниски, но не можеш да разчиташ на преглед в сервиз там, щото и те са в играта Разбира се, намират се и добри екземпляри - въпрос на късмет
    147 1.6 TS

  5. #5
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Jul 2005
    Posts
    68

    Default

    това за Дупница, всички го знаем, но аз утре все пак ще отида да я погледна. Държа да е перфектна, както по телефона разбрах, така че и за най-малките забележки, ще се откажа. Макар че, като гледам тая "тунинг" броня, няма да са малки забележките После ще споделя, иначе много ме изкушава
    .::Black Cloud Gang::.

  6. #6

    Default

    ?????? ??? ? ????? ???????? ?? ???? ??????
    ________
    Vapor genie
    Last edited by santo_traficante; 24-02-2011 at 13:40.

  7. #7
    Карам бързо-паиииисе
    Join Date
    Jul 2005
    Age
    45
    Posts
    4,021

    Default

    Quote Originally Posted by KGB
    Има една ключова дума: Дупница!!!

    Бягай на далеч...това е моя съвет.
    тва изказване за дупница е


    че аз моита си я взех от там с 1000 по ефтина и етй го е 2.5 години каране
    Volvo S80 2.0 T5 180hp
    Saab 9-5 2.3 Hot Aero 250Hp Turbo
    Alfa 147 1.9JTD 16V Turbo- Powered by DAGi and SprintAuto

  8. #8

    Default

    ???? ???????? ?? ???? ???? ?? ??????? ?? ? ? ??????? ? ????? ?? ??? ??????? ???? ? ?? ?????? ? ?????? ??? ???????
    ________
    VAPOR GENIE REVIEW
    Last edited by santo_traficante; 24-02-2011 at 13:41.

  9. #9
    Болен алфист BatVas's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Posts
    3,048

    Default

    И аз мисля че като е от Дупница не е проблем, то си е до късмет-те да не би да са различни там джамбазите от тези в София, а си и мисля че за такава скъпа кола може да се помисли за каране до Ванто-едва ли разхода ще е толкова голям-поне сравнено с цената на колата, а и ще се видят реалните и километри във Ванто - щом е дизел. Ще се пробва как върви-в най-лошия случай набутката е 40 кинта за номера временни и нафтата
    2.0 8V - R4 T.S -164 Super -ЕX, 2.5 12V - V6 - 155 Super-EX, 3.0 24V - V6 - GTV CF3 -EX
    CLK 430 - V8 Monster-EX, Семейна Корола е150, 3-ка е36 за кеф

  10. #10

    Default

    Шанса да попаднеш на крадена кола в Дупница е много голям, или на кола коята е отписана от регистрите на дадената държава следствие на удар тоест тотална щета са я писали...нашите я взимат и я оправят.

    И в двата случея като влезнеш на чужда граница може да "изгориш" много лошо.

    За това искай и намери начин мисля, че вече може да се плати в КАТ... да проверат колата дали е с пренабите номера и дали ВИН номера не се издирва или не е заличен....тоест дали колата е ОК.

    По ВИН номера чрез WAP портала ни, можеш да провериш данните на колата по еПер. (Благодарности на колегата Басс)

    Също така като гледам колата не е с платено мито (по временните номера)...трябва да провериш с ТВОЙ човек митничар колко са и редовни документите...(ако нямаш обади ми се ще измислим нещо) никога не се връзвай на думи от сорта, взимаш ключовете отиваш в КАТ да я регистрираш и всичко е Ок...не се притеснявай за документите и т.н. Провери си митническите докуминте, после да не стане световен въпрос.

    Тунинг бронията и аз я видях още първия път, но мислех че си я видял. Това според мен говори, че колата е карана от "спортна" натура човек...в повечете случей млад.

    Това може да е както добре така и зле....в единия случей колата е перфетно подръжана и гледана....във втория колата е издухана и за това се продава.

    При всички положения колата трябва да я закараш на преглед в ВантоТрейд...(ако не греша за предишната ти алфа)...не прави отново грешката да обиколиш няколко други сервиза преди да стигнеш до Ванто и да си решиш проблема. Закарай я там да я прегледат цялостно, та дори геометрията да и видят.

    Погледни около турбото дали има омасляване, дали свирина високи честоти, дали върви над 3000оборота...имаш вече опит.

    Успех

    пс: както ти бях писал и преди
    Always Looking For Another--->ALFA

    Най-бързата Българска Алфа на писта 147QVD, 159 2.4QVDm, Crosswagon Edition Nero, Aprilia SR 50 Tetsuya Harada Replica
    " Marco Cavigioli champion IRC 2WD with Fiat Grande Punto DIESEL"
    "Seat Leon TDI champion WTCC 2008"

  11. #11
    Запален алфист
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Bundesrepublik Deutschland
    Posts
    363

    Default

    Quote Originally Posted by KGB
    Шанса да попаднеш на крадена кола в Дупница е много голям, или на кола коята е отписана от регистрите на дадената държава следствие на удар тоест тотална щета са я писали...нашите я взимат и я оправят.

    И в двата случея като влезнеш на чужда граница може да "изгориш" много лошо.

    За това искай и намери начин мисля, че вече може да се плати в КАТ... да проверат колата дали е с пренабите номера и дали ВИН номера не се издирва или не е заличен....тоест дали колата е ОК.

    По ВИН номера чрез WAP портала ни, можеш да провериш данните на колата по еПер. (Благодарности на колегата Басс)

    Също така като гледам колата не е с платено мито (по временните номера)...трябва да провериш с ТВОЙ човек митничар колко са и редовни документите...(ако нямаш обади ми се ще измислим нещо) никога не се връзвай на думи от сорта, взимаш ключовете отиваш в КАТ да я регистрираш и всичко е Ок...не се притеснявай за документите и т.н. Провери си митническите докуминте, после да не стане световен въпрос.

    Тунинг бронията и аз я видях още първия път, но мислех че си я видял. Това според мен говори, че колата е карана от "спортна" натура човек...в повечете случей млад.

    Това може да е както добре така и зле....в единия случей колата е перфетно подръжана и гледана....във втория колата е издухана и за това се продава.

    При всички положения колата трябва да я закараш на преглед в ВантоТрейд...(ако не греша за предишната ти алфа)...не прави отново грешката да обиколиш няколко други сервиза преди да стигнеш до Ванто и да си решиш проблема. Закарай я там да я прегледат цялостно, та дори геометрията да и видят.

    Погледни около турбото дали има омасляване, дали свирина високи честоти, дали върви над 3000оборота...имаш вече опит.

    Успех

    пс: както ти бях писал и преди
    Always Looking For Another--->ALFA
    Браво колега

    Много добре си описал, Защо колите в БГ са толкова евтини

    Ами как няма да са евтини като се вЗимат от Моргите от Европа и после се прават с КРАДЕНИ части в БГ от ПИШМАН маистори, дето вобще си нямат на представа, За ЗАВОДСКИТЕ предписаниа
    И естествено 3 месеца след това почват проблемите................и после АЛФАТА била лоша и се чупела

    АЗ Затова сам на принципа, че никога не се купува наи евтиното от дадениа модел
    По добре купи ИСТИНСКА КОЛА да те радва. Тея 1000/2000 лева повече дето ги даваш се иЗплащат после МНОГОКРАТНО

    Ама балгарската психика е такава, даи да купиме наи евтиното, че да сме на далавера

  12. #12
    Ventura garage Mury's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София;кв.Бели брези
    Age
    42
    Posts
    10,437

    Default

    Е кво аз като карам от ефтините 145-ци кво мноо ли е по лоша от другите или кво .Кой за каквото има пари
    Fiat Idea 05" 1.9 Mjet N tuning
    Lancia Ypsilon 00" 1.2 Elefantino blu
    Piaggio Liberty 05" 50cc 2T

    Alfa 33 1.7 16v SW-ex,Alfa 145 1.6 Boxer-ex,Alfa 146 TI-ex,Alfa 159 1.9 JTDm SW-ex

  13. #13

    Default

    Quote Originally Posted by Mury_alfata
    Е кво аз като карам от ефтините 145-ци кво мноо ли е по лоша от другите или кво .Кой за каквото има пари
    Мисля че 156 m-jet нямаше точно това пред вид.
    Идеята е че като алфа 145 1.6 боксер например струва около 5000лв а ти намериш някоя за 3000 има защо да струва 3000 (в повечето случаи)
    XTruck

  14. #14
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Jul 2005
    Posts
    68

    Default

    Днес ходих да гледам въпросната алфа и останах със следните впечатления: колата изглежда добре, не и личи удара, който е бил отпред. демек бронята е нова и тн... направи ми впечатление, че продавача не пази нито един документ за нея, освен митническата декларация... нито сервизна книжка, нито нищо. И вътре е малко захабена, не като кола на 60 хил, а на 150. Пък и не щеше да се пазари като хората, за това му пожелах успех и си тръгнах!
    .::Black Cloud Gang::.

  15. #15

    Default

    ???? ? ????? ?? ??????????? ???? ? ????????? ? ?? ? ????????? ?????????? ? ???? ?? ????????? ???? ???? ? ?????? ? ??????? ?? ??????? 21000?? ?? ?? ? ???????? ? ??? ?? ? ????????? ??? ???? ???? ????????????? ? ????? ????? ???? ????? ?? ? ??????
    ________
    N02 vaporizer
    Last edited by santo_traficante; 24-02-2011 at 13:41.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •