Results 1 to 5 of 5

Thread: Dellorto DHLA 40 въпрос ремонтен комплект

  1. #1

    Default Dellorto DHLA 40 въпрос ремонтен комплект

    Здравейте, досега не съм писал тук извинете ме ако съм объркал раздела.

    та значи имам 2 Dellorto dhla 40 и искам да ги рефрешна - отивам в магазин за авточасти на италианки и търся комплект гарнитури мембрани и там каквото включва, съответно ми вадят един каталог и се почва едно търсене та трябваше сам да си ги намеря в него. Обаче каталожния номер е Alfa Romeo 2000 (мисля че беше) dellorto dhla 40 - D4/2 ако някой ми каже тоя комплект (D4/2) за 2та карба ли е или само за един ще съм му много благодарен понеже в магазина не можаха да ми кажат, звъннаха на снабдителите си (защото е само с поръчка) и те също не можаха да им кажат. Казаха ми само цена 70 лева и че ще разберем чак като пристигнат за 1 или 2 карба е комплекта. Благодаря предварително

  2. #2
    баш пердашкин Venci's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Posts
    2,953

    Default

    В кой магазин си ходил и каква марка са ремонтните комплекти? Аз до сега не съм виждал ремонтен комплект за този тип карбуратури да е само за един. 90% съм сигурен, че въпроният ремонтен комплект е за двата карбуратура.
    Alfa Romeo 75 24V

  3. #3

    Default

    ами в някакъв магазин за италиански авточасти в стара загора под окръжна болница се намира някаде, просто като поразпитах само към този магазин ме упътиха, в другите ме гледат като голям камък като им кажа какво търся

  4. #4

    Default

    имам алфа жулиета 1.6 88кВт с карбуратори ДелОрто но регулирането им и синхронизирането им е много трудно. Къде мога да намеря истински майстор за регулиране на карбураторите в гр.Русе.

  5. #5
    Boxer maniac Speeder's Avatar
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    Перущица
    Posts
    2,850

    Default

    Колега, провери си първо компресията на цилиндрите, виж свещите, кабели, гумените тампони на карбураторите и чак тогава пипай карбураторите.
    Ако не си го направил вече де....
    145 1.6 Boxer - Alfetta GT - Sprint Veloce 16v - Lada 1500S - GTV 3.0 24v

    www.ClassicCar-bg.com

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •