Results 1 to 6 of 6

Thread: Проблем централно заключване

  1. #1
    Запален алфист teodor80's Avatar
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    България-Добрич
    Posts
    242

    Default Проблем централно заключване

    Здравейте,нямам все още аларма и си заключвам с ключа.Като я заключа предна лява врата няма проблеми.Вчера ми се наложи да заключа от предна дясна и не стана.Като завъртя ключа падат бутоните като го върна пак се качат горе.Пробвах да задържа завъртян ключа ама не стана ключалката го връща и не посмях да го задържа завъртян оставих го да се върне.Как да го оправя?

  2. #2
    Старши алфист qpwo's Avatar
    Join Date
    Sep 2008
    Location
    Бургас
    Posts
    912

    Default

    Какъв модел е колата-предполагам166. Коя година е защото има разлика в ключовете. Аз също нямам аларма , но си задеиствам централното от бутона на ключа....
    166 TS 2.0 1999 ГИ

  3. #3
    Старши Kuker's Avatar
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    гр.София
    Age
    45
    Posts
    1,697

    Default

    Quote Originally Posted by teodor80 View Post
    Здравейте,нямам все още аларма и си заключвам с ключа.Като я заключа предна лява врата няма проблеми.Вчера ми се наложи да заключа от предна дясна и не стана.Като завъртя ключа падат бутоните като го върна пак се качат горе.Пробвах да задържа завъртян ключа ама не стана ключалката го връща и не посмях да го задържа завъртян оставих го да се върне.Как да го оправя?
    Така прави когато не е затворена добре някоя врата.Може да търсиш проблема в дясната врата или в такава която иска повече сила да я затвориш .

    "Lasciate ogni speranza, voi ch'entrate"

  4. #4
    Запален алфист teodor80's Avatar
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    България-Добрич
    Posts
    242

    Default

    Quote Originally Posted by qpwo View Post
    Какъв модел е колата-предполагам166. Коя година е защото има разлика в ключовете. Аз също нямам аларма , но си задеиствам централното от бутона на ключа....
    Разлика в ключовете няма еднакъв е на всякъде ама е счупен и предполагам заради това не се отваря от копчето.Отварям я с пъхане и завъртане ама на дясната врата заключва и след няколко секунди сама се отваря.Колата е 166 JTD 1999г.

  5. #5
    Баш Душманин Член на клуба Коки's Avatar
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    София
    Posts
    1,692

    Default

    Най-вероятно машинката на дясната врата е за смяна - не си първият с този проблем.
    Alfa Romeo 166 2.4 JTD - R.I.P. | Mercedes E 320 CDI
    Маркетинг в интернет


  6. #6
    Тестпилот на клуба pinko's Avatar
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    София, Кокаляне
    Age
    58
    Posts
    1,789

    Default

    Според мен някоя от машинките на централното е изгоряла. Струват по около 140 лева в ТНкар на Оборище.
    Volvo XC90 D5 '06
    Alfa Romeo Spider 2.0 '90
    Lancia Ypsilon 1.2 '00



    ex Alfa Romeo 156 1.9 JTD SW Distinctive '02
    ex Jeep Grand Cherokee 3.1 TD Limited '00
    ex Alfa Romeo 166 2.4 JTD Q2 '99

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •