Results 1 to 4 of 4

Thread: Въпрос за оборотите на 145

  1. #1
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    София
    Posts
    47

    Default Въпрос за оборотите на 145

    Здравейте. Откакто паднаха температурите навън , имаи м проблем с оборотите когато колата мине на ГАЗ . Значи с газов инжекцион BARDOLINI съм , и стандартно винагиа колата пали на бензин , но проблема идва когато мине на газ , докато загрее до 80 градуса играят оборотите в интервал между 900 и 1200 оборота . След това всичко се оправя . Но главния проблем ми е , че като освободя от скорост при по висока скорост и колата ми гасне (става въпрос само докато загрее до 80 градуса) . Имам познат който кара Ибиза 98 година също с газов инжекцион , и го има същия проблем . Дали това е нормално за студеното време или ... ?
    Alfa Romeo 155 2.0 TS 16V Super

  2. #2
    Старши алфист JORDI's Avatar
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    GORNA ORIAHOVICA
    Posts
    911

    Default Проблем!

    Когато една газова система има проблеми произтичащи от не много прецизна настройка след диагностика, то те се проявяват веднага след като температурите паднат "под нулата". Значи както описваш проблема трябва на диагностика на газовия инж. да ти увеличат времето на работа на бензин, т.е. да ти вдигнат температурата на превключване! После проверка при студен мотор и ако не се оправи явно някой темп.датчик!
    Карам си петата Alfa - Romeo & Giulietta-почти безпроблемно, и никога не се отказвам!!!И едно МИТО за съпругата !

  3. #3
    чичка с очила и шкембенце Член на клуба mordohy's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    Кюстендил Перник.
    Age
    61
    Posts
    7,084
    Blog Entries
    1

    Default

    Има проблем,като са се ос али газаджиите.Заведи я на доктор.Много бедна смес!
    На където и да се въртиш, задника ти пак ще е отзад!
    Интелектуален кръг БКАР. Няма тема, която да не превърнем в плюскане и пукница.

  4. #4

    Default

    Quote Originally Posted by mordohy View Post
    Има проблем,като са се ос али газаджиите.Заведи я на доктор.Много бедна смес!
    вкарва много въздух спрямо газ когато си на свободна и за това гасне трябва центровка това е мнение на газаджия

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •