Здравейте колеги,
първоначално реших да не пиша, но след днешното посещение при тях не мога да се сдържа!
По големи нещастници от тях няма!!!
Бях при тях за гаранционно обслужване преди 3 седмици и трябваше да си отстранят няколко проблема. За няколко неща нямаха части и затова трябваше да ходя отново, въпреки че не ми се искаше грам. Едно от нещата беше да сменят бравата, защото явно има скъсана пружина и не връща дръжката автоматично. Първият път казаха, че е оправена, после видях, че не е и им звъннах, отговорът беше, когато я докарам следващият път, ще я оправим. Паралелно с това бяха забравили да занулят борд компютъра и т.н. Днес преди да я взема им звънях, питах ги дали всичко е оправено, отговорът беше ДА и отидох да я взема. Познайте? Бравата не беше пипната! С няколко думи - ПЪЛНА НЕКАДЪРНОСТ и ЛИЦЕМЕРИЕ!
Нищо чудно, че не продават нови коли, как да си купи човек гаранционна кола, като те не му я признават на 100% и го правят на маймуна?
Заради такива льохльовци няма да се слави доброто име на ФИАТ, Алфа Ромео или Ланчия! Същото важи и за още няколко марки, на които са представители.
Надявам се някой от тях да прочете това и дано да проумее малко, което ме съмнява.
Сега съм доста мотивиран и ще напиша писмо до Италия, в което ще опиша цялата ситуация с пълната невежест, некадърност, лицемерие и т.н. на тези хора в този сервиз. Надявам се да вземат някакви мерки, ако им пука за продажбите Паралелно с това ще има писмо и до господата от КЗП
Другото, което правят е да лъжат хората за гаранционното обслужване. Карат да се вкарват колите на 15 000 км, при положение, че броячът е на 20 000 км и толкова им дава производителят. Това е, може би, защото правят друга простотия - слагат КАСТРОЛ на италянките, като те са задължени на гаранционните да слагат СЕЛЕНИЯ! Явно ги е шубе дали КАСТРОЛ-а ще издържи 20 000 км без проблем и се застраховат.

СЪВЕТ към всички - ЗА БОГА, НЕ ХОДЕТЕ ТАМ! РИСКУВАТЕ ПОВЕЧЕ, ОТКОЛКОТО ДА СИ ПОЕМЕТЕ САМИ ГАРАНЦИЯТА НА КОЛАТА! ХОДЕТЕ В ГЪРЦИЯ ЗА ОБСЛУЖВАНЕ, ЩЕ ВИ ИЗЛЕЗЕ 100 ПЪТИ ПО-ИЗГОДНО