Page 3 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 31 to 45 of 46

Thread: Официален сервиз - Ауто Италия

  1. #31
    скрападжия cobra_11's Avatar
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Кърджали/София/Благоевград
    Age
    43
    Posts
    103

    Default

    Тоя обект там Ауто Италия , гръмко наречен "сервиз" кога и да го затворят все ще е късно .
    Ако поне ви е малко мило за автомобила който притежавате , не ходете там . Успех на всички
    LANCIA DEDRA 2.0 8V Turbo INTEGRALE
    LANCIA THEMA 2.0 8V
    ALFA ROMEO 155 1.8 8V Silverstone
    ALFA ROMEO 155 1.9 turbo D

  2. #32
    Болен алфист pininfarina's Avatar
    Join Date
    Jun 2006
    Location
    Varna
    Age
    45
    Posts
    1,785

    Default

    Много съм доволен от диагностика в сервиза на Алфа във Варна - Вихрен! Мномчето е много в час. Отначалото бях доста резервиран, но с ръка на сърцето мога да кажа че успя да се докаже вече няколко пъти - евала!!!
    Last edited by pininfarina; 07-06-2011 at 14:48.

    Автосервиз, Варна, ул.ДИмитър Пешев 38а, 0888757558
    Alfa Romeo GT 1.9 16v 05'

  3. #33
    AO member Dodo 155's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    46
    Posts
    2,381

    Default

    Quote Originally Posted by pinifarina View Post
    Много съм доволен от диагностика в сервиза на Алфа във Варна - Вихрен! Мномчето е много в час. Отначалото бях доста реервиран, но с ръка на сърцето мога да кажа че успя да се докаже вече няколко пъти - евала!!!
    Не май не са АИ
    Я го провери и пусни друга тема, че покрай тия хубавци в София да не опетняваме всички офиц. сервизи

  4. #34
    Болен алфист pininfarina's Avatar
    Join Date
    Jun 2006
    Location
    Varna
    Age
    45
    Posts
    1,785

    Default

    Quote Originally Posted by Dodo 155 View Post
    Не май не са АИ
    Я го провери и пусни друга тема, че покрай тия хубавци в София да не опетняваме всички офиц. сервизи

    Ще проверя и ще пиша точно как са казва фирмата.

    Автосервиз, Варна, ул.ДИмитър Пешев 38а, 0888757558
    Alfa Romeo GT 1.9 16v 05'

  5. #35
    започва да се пристрастява Romko's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    София/Варна
    Age
    37
    Posts
    63

    Default

    Фирмата се казва Автоцентър МП и няма нищо общо с Ауто Италия или Милано Моторс.
    Мога само да се присъединя към добрите отзиви от тях. Много са точни и коректни.
    Алфа Ромео 156 Sportwagon 1.8 TS '02

  6. #36
    благочестив мюхлюзин fiore's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    софия. лозенец сити
    Posts
    3,402

    Default

    Вчера карах Мито-то на гаранционен преглед. Приятно впечатление ми направи точността на хората в сервиза. Колата влезе в халето 5 минути след като я закарах,т.е в часа който беше записан и излезе във времето в което ми обявиха. Сложиха ми масълцето което исках и ми направиха и отстъпка като член на КАРБ.
    Гипотеза о боге дает ни с чем не сравнимую возможность абсолютно все понять, абсолютно ничего не узнавая
    sprint tropheo
    155/1.8
    156/2.0 Selespeed

  7. #37
    скрападжия cobra_11's Avatar
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Кърджали/София/Благоевград
    Age
    43
    Posts
    103

    Default

    Късметлия си .
    LANCIA DEDRA 2.0 8V Turbo INTEGRALE
    LANCIA THEMA 2.0 8V
    ALFA ROMEO 155 1.8 8V Silverstone
    ALFA ROMEO 155 1.9 turbo D

  8. #38

    Default

    Вкарах колата с един куп оплаквания за гаранционно отсраняване и след 1 ден бяха оправили всичко, а каквото не бяха успяли бяха поръчали ново. Доволен съм.

  9. #39
    iS-killer Abar7h's Avatar
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    София
    Age
    33
    Posts
    756

    Default

    Още едно негативно мнение за фирмения сервиз - на колата на бащата след щета, закара колата за смяна на предна броня - объркаха цвета....преживя го. След това втора щета - врата багажник и задна броня - багажника е оригинален, и с точния цвят, но бронята познайте - цвета пак е друг, и то различен нюанс от объркания на предната броня... Той поиска пак да му ги боядисат, вдигна скандал...втория опит беше малко по-сполучлив, но все така различен. Отделен бонус е, че вратата на багажника започна да дрънка отвратително откакто го смениха - предполагам са забравили някоя отвертка вътре, или нещо друго са прецакали, върна се да го оправят и отговора след няколко дена беше - ми не можахме да го оправим!!!! Поне цените на части за неговата кола са добри. Абе трагедия са в тоя сервиз, ама едва ли нещо можем да направим!
    Last edited by Abar7h; 28-12-2010 at 13:35.
    Alfa Romeo 146 1.6TS '97 - ex
    Fiat Grande Punto 1.4 Dynamic - ex
    BMW 328i

  10. #40
    благочестив мюхлюзин fiore's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    софия. лозенец сити
    Posts
    3,402

    Default

    Quote Originally Posted by Abar7h View Post
    Още едно негативно мнение за фирмения сервиз - на колата на бащата след щета, закара колата за смяна на предна броня - объркаха цвета....преживя го. След това втора щета - врата багажник и задна броня - багажника е оригинален, и с точния цвят, но бронята познайте - цвета пак е друг, и то различен нюанс от объркания на предната броня... Той поиска пак да му ги боядисат, вдигна скандал...втория опит беше малко по-сполучлив, но все така различен. Отделен бонус е, че вратата на багажника започна да дрънка отвратително откакто го смениха - предполагам са забравили някоя отвертка вътре, или нещо друго са прецакали, върна се да го оправят и отговора след няколко дена беше - ми не можахме да го оправим!!!! Поне цените на части за неговата кола са добри. Абе трагедия са в тоя сервиз, ама едва ли нещо можем да направим!
    Ти сигурен ли си че говорим за един и същ сервиз? Защото ако има такива случаи, КАРБ може да оказва известно съдействие.
    Гипотеза о боге дает ни с чем не сравнимую возможность абсолютно все понять, абсолютно ничего не узнавая
    sprint tropheo
    155/1.8
    156/2.0 Selespeed

  11. #41
    iS-killer Abar7h's Avatar
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    София
    Age
    33
    Posts
    756

    Default

    Quote Originally Posted by fiore View Post
    Ти сигурен ли си че говорим за един и същ сервиз? Защото ако има такива случаи, КАРБ може да оказва известно съдействие.
    Става въпрос за сервиза, който е на път за втори терминал на летището, нали така? Ако не е този, се извнявам...
    Alfa Romeo 146 1.6TS '97 - ex
    Fiat Grande Punto 1.4 Dynamic - ex
    BMW 328i

  12. #42

    Default

    Quote Originally Posted by fiore View Post
    Ти сигурен ли си че говорим за един и същ сервиз? Защото ако има такива случаи, КАРБ може да оказва известно съдействие.
    Колега, теб не са ли те обслужили по второ направление? Че в този сервиз освен Вальо Симеонов май няма друг читав (поне аз не знам), ама той е сервизния инженер и не се занимава с ремонти. А колкото до гаранционната смяна на маслото - ако и това не можеха, то за какво са. Ама и цените на маслата им са ....
    Колкото до различните цветове на броните - ами пича не знае какво да слага и как да боядисва пластмаса

  13. #43
    Запален алфист alfa156jtd's Avatar
    Join Date
    Oct 2009
    Location
    plovdiv
    Posts
    345

    Default аутоиталия

    колеги,някои може ли да ми каже дали могат да четат автоматични скоростни кутии.

  14. #44
    Запален алфист
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    Sofia
    Posts
    436

    Default

    И аз да изкажа няколко думи за сервиза и услугите на Ауто Италия.

    Изключително съм доволен от тяхното коректно отношение и към клиента и към автомобила. Бях решил да не карам Алфата там въпреки, че е в гаранция но хора като Г-н Симеонов и Г-н Тодоров ми промениха мнението.

    Смяната на масло и филтри както и цената е много добра отношението също.

    Препоръчвам на всички които пишат първо да посетят сервиза да попитат за Г-н Тодоров - приемчик да използват услугите и после да си напишат мнението.

    От мен едно огромно браво и благодаря, до следващия път!
    EX 156 1.6 TS

  15. #45
    Серсемин NightRider's Avatar
    Join Date
    Nov 2011
    Location
    Софето
    Posts
    3,999

    Default

    Quote Originally Posted by DJraceman View Post
    И аз да изкажа няколко думи за сервиза и услугите на Ауто Италия.

    Изключително съм доволен от тяхното коректно отношение и към клиента и към автомобила. Бях решил да не карам Алфата там въпреки, че е в гаранция но хора като Г-н Симеонов и Г-н Тодоров ми промениха мнението.

    Смяната на масло и филтри както и цената е много добра отношението също.

    Препоръчвам на всички които пишат първо да посетят сервиза да попитат за Г-н Тодоров - приемчик да използват услугите и после да си напишат мнението.

    От мен едно огромно браво и благодаря, до следващия път!
    Колега, там имаше страхотни промени в ценово отношение и то надолу. Вальо Симеонов се мъчи да направи нещо, но е с вързани ръце - няма пълномощия. А и щом се е хванал да прави сам той диагностики, смятай за какво говорим. Една гаранционна смяна вече не струва майка си и баща си. Доста сме говорили с него по този въпрос навремето и явно все пак е успял да направи нещо. И все пак не бих си правил ремонт там. А диагностиките - сам се справям доста добре. Па и с Вальо си говорим от време на време
    Alfa 156 1.9 JTD 16V M-Jet SW (07.2003)
    156 1.8TS 16V (01.2001)
    147 1.6TS 16V 120hp (11.2001)
    0879369082

Page 3 of 4 FirstFirst 1234 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •