Page 13 of 15 FirstFirst ... 31112131415 LastLast
Results 181 to 195 of 220

Thread: Българи ли сме ?14.1.2009

  1. #181
    Болен алфист
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    44
    Posts
    1,113

    Default

    Quote Originally Posted by bouncer View Post
    и защо "смелчаци" сте с маски? защо се криете зад качулки и шалове? защо като протестирате не излезнете и не кажете това съм аз! за това се боря!!! измет...
    абе гледат телевизия....всичко е изкривено в нашата мила държавица просто.
    98` Alfa Romeo 145 1.4i 16V Twin Spark 103 mad italian horses...

  2. #182

    Default

    Quote Originally Posted by DanewRomeo View Post
    Горките кукендери, чак се просълзих. С какво заслужават тези смели, горди и, най-вече, ЧЕСТНИ блюстители на реда и защитници на закона такова отношение... ц-ц-ц, жива да не бях!
    Преценяват си приоритетите - по-добре да бие сган и паплач, отклкото да му го набият уволнителен!
    http://clubalfaromeo.com/forum/image.php?type=sigpic&userid=19&dateline=121699486  0

  3. #183
    Болен алфист fred's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Тамбукту
    Posts
    3,232

    Default

    -
    Last edited by fred; 14-01-2009 at 16:58.
    Alfa Romeo 156,2.0TS 98 г.
    Нагоре по стълбата, която води надолу

  4. #184
    JTD>TDI така си е! DanewRomeo's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Пловдив
    Posts
    425

    Default

    Кой спечели днес в цялата тарапана? Естествено милите, сладки, работливи и, изобщо, незаменими родни куки. Изтърпяха провокациите, когато трябваше, биха, когото не трябваше, подкрепиха гнусните ни управници и... БИНГО - спечелиха повишение на заплатките. Все пак плужеците, които ежедневно срамят името на страната ни и нас самите се нуждаят от пазванти, било то и такива нефелници като нашите ченгета. Чисто и просто - къпана кука.
    Митьо Бомбата: Ех, какви времена бяха... животински времена

  5. #185
    JTD>TDI така си е! DanewRomeo's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Пловдив
    Posts
    425

    Default

    Quote Originally Posted by Kuku View Post
    Преценяват си приоритетите - по-добре да бие сган и паплач, отклкото да му го набият уволнителен!

    Хахахаха! Да бият сган и паплач? Аз видях как гледаха в лицата тази паплач, която ги замеряше и псуваше.
    Митьо Бомбата: Ех, какви времена бяха... животински времена

  6. #186
    циничен ницшеанец търтей's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    47
    Posts
    7,058

    Default

    всеки протест цели нещо
    кой спечели от този протест?
    мМ?М?!?
    а ся се замислете кой всъщност е организаторът
    Не о хлѣбѣ единѣмъ живъ будетъ человѣкъ

  7. #187
    Болен алфист fred's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Тамбукту
    Posts
    3,232

    Default

    Quote Originally Posted by DanewRomeo View Post
    Горките кукендери, чак се просълзих. С какво заслужават тези смели, горди и, най-вече, ЧЕСТНИ блюстители на реда и защитници на закона такова отношение... ц-ц-ц, жива да не бях!
    Мда, те като видят мутра я правят на нищо, а сега търпяха стоически тежкия обстрел /имам предвид полицаите/
    Alfa Romeo 156,2.0TS 98 г.
    Нагоре по стълбата, която води надолу

  8. #188
    JTD>TDI така си е! DanewRomeo's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Пловдив
    Posts
    425

    Default

    Quote Originally Posted by търтей View Post
    всеки протест цели нещо
    кой спечели от този протест?
    мМ?М?!?
    а ся се замислете кой всъщност е организаторът
    Гледам мъдрата сентенция в подписа ви, Ваше благородие. Явно сте наясно, е, кажете де?
    Митьо Бомбата: Ех, какви времена бяха... животински времена

  9. #189
    JTD>TDI така си е! DanewRomeo's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Пловдив
    Posts
    425

    Default

    Quote Originally Posted by fred View Post
    Мда, те като видят мутра я правят на нищо, а сега търпяха стоически тежкия обстрел /имам предвид полицаите/
    Като видят мутра, пускат мазна усмивка и търсят лубрикант да си смажат задното отверстие.
    Митьо Бомбата: Ех, какви времена бяха... животински времена

  10. #190

    Default

    Quote Originally Posted by DanewRomeo View Post
    Хахахаха! Да бият сган и паплач? Аз видях как гледаха в лицата тази паплач, която ги замеряше и псуваше.
    Ама защо не мислиш за изречението, а се хващаш за думата?!
    Те са пчелички - като им кажат да гледат ще гледат, като им кажат да бият ще бият - изпълняват заповеди, щото иначе някой друг ще ги изпълнява!
    http://clubalfaromeo.com/forum/image.php?type=sigpic&userid=19&dateline=121699486  0

  11. #191
    JTD>TDI така си е! DanewRomeo's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Пловдив
    Posts
    425

    Default

    Не споря. И точно това ги прави толкова жалки - маша в ръцете на въшките, които изсмукаха живеца на тази окаяна страна.
    Митьо Бомбата: Ех, какви времена бяха... животински времена

  12. #192
    БКАР Бобби's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    София
    Age
    56
    Posts
    4,091

    Default

    Quote Originally Posted by търтей View Post
    всеки протест цели нещо
    кой спечели от този протест?
    мМ?М?!?
    а ся се замислете кой всъщност е организаторът
    Той да не би да е невидим..?
    ..останало е нещо полицейско у него под прекритие е...или греша?
    ..а се прай, че гаси пожари!!!
    Last edited by Бобби; 14-01-2009 at 17:27.
    По добре палава италианка, отколкото скучен германец....
    https://www.youtube.com/watch?v=oE29b_nLoFE

  13. #193

    Default

    Quote Originally Posted by DanewRomeo View Post
    Не споря. И точно това ги прави толкова жалки - маша в ръцете на въшките, които изсмукаха живеца на тази окаяна страна.
    добре де, ти работиш ли? имаш ли началник? знаеш ли какво е заповед от висшестоящ? знаеш ли какво са последствията ако не се подчиниш? подписвайки трудов годовор се съгласяваш да изпълняваш каквото ти нареди висшестоящия атой се съгласява да ти плаща. ако не изпълниш договора следват действоя от страна на работодателя. това е за всяка професия. казват ти прави това и ти правиш защото това то е работата.

  14. #194
    JTD>TDI така си е! DanewRomeo's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Пловдив
    Posts
    425

    Default

    Quote Originally Posted by bouncer View Post
    добре де, ти работиш ли? имаш ли началник? знаеш ли какво е заповед от висшестоящ? знаеш ли какво са последствията ако не се подчиниш? подписвайки трудов годовор се съгласяваш да изпълняваш каквото ти нареди висшестоящия атой се съгласява да ти плаща. ако не изпълниш договора следват действоя от страна на работодателя. това е за всяка професия. казват ти прави това и ти правиш защото това то е работата.
    Тъй, тъй, много си прав. Защо тогава в горните постове питаш как така полицаите търпят провокациите, а не бият? То е ясно. Защото не са получили заповед от своите началници. Когато получават заповедта започват да бият наред, основно хора, които знаят защо са там - а именно ЗА ДА ИЗРАЗЯТ ГРАЖДАНСКА ПОЗИЦИЯ - тези хора работят, имат началници (тази хубава, хубава дума, толкова популярна в миналото и актуална все още) и техните данъци отиват за заплати на господата СВИНЕ (това не са полицаи, нали така, Гочоолу и Дочоолу, доколкото помня, не бяха титуловани така от Алеко), а те раздават правосъдие, ръгат и блъскат с щитовете. ЕВАЛА, г-да СВИНЕ! Свършихте си работата! Та така имам и аз началник, но ако тя ме накара да бия хора, НЕВИННИ хора, аз няма да го направя. Особено ако седмица по-рано като пълен профан съм висял с цигара в ЖАЛКО подобие на протест, което цели повишение на трудовото ми възнаграждение. Пак казвам - куките си спечелиха 50%-та. Как? Мируваха, когато трябва и БИХА, когато им се заповяда. Не сме народ, а мърша... И за да няма засегнати - и аз съм мърша, щото не съм се махнал още.
    Митьо Бомбата: Ех, какви времена бяха... животински времена

  15. #195

    Default

    Quote Originally Posted by DanewRomeo
    ....
    Твоята гражданска позиция, каква е?
    А ще се махнеш ли?
    http://clubalfaromeo.com/forum/image.php?type=sigpic&userid=19&dateline=121699486  0

Page 13 of 15 FirstFirst ... 31112131415 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •