Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 16 to 30 of 30

Thread: Технически данни и сервизни книги

  1. #16
    Guest

    Default otnosno tova da li da bude dostapna informaciata za vsi4ki

    Moeto mnenie e 4e trqbva da e dostupno za vsi4ki bez zna4enie koi e bilo toi da ne e registriran.Taka hora koito ne haresvat alfa romeo moje bi 6tesi promeniat mnenieto,a nedobrojelatelite 6te se pukat ot iad

  2. #17
    Карам бързо-паиииисе
    Join Date
    Jul 2005
    Age
    45
    Posts
    4,021

    Default Tehnicheska za 155

    Volvo S80 2.0 T5 180hp
    Saab 9-5 2.3 Hot Aero 250Hp Turbo
    Alfa 147 1.9JTD 16V Turbo- Powered by DAGi and SprintAuto

  3. #18
    Guest

    Default

    Здравейте момчета (разбира се и момичета, ако има), извинявайте че рядко ще взимам мнение по обсъжданите теми, но относно достъпа до публикуваната информация в сайта съм твърдо за общодостъпност от всички. Ровил съм се в нета и съм попадал на много подобни такива сайтове. Ето например един такъв, хем забавен, хем и малко полезен. ( www.alfa-fan.de ) - ииииии..... вижте какво правят истинските фенове на АЛФА, пък било те и немци!!!!

  4. #19
    циничен ницшеанец търтей's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    47
    Posts
    7,058

    Default po vyprosa za svobodata na dostypa

    1. izvinete 4e pi6a na latinica ama na kirilica pi6a adski bavno
    2. samo za svedenie - izkarvam si hliaba s prodavane na informacia
    3. az sym s dve ryce za informaciata na saita da e dostypna za vsi4ki i bezplatna - pratikata pokazva 4e vsi4ko moje da se nameri bezplatno, samo 4e triabva dosta vreme za rovene i poznania po 4ujdi ezici. oba4e kakto az razbiram ideiata na edin klub e horata s ob6ti interesi da si pomagat (t.e. ne vijdam kavo pre4i niakoi s bmw da 4ete info za 6to e to twin spark primerno - toku vij si kupil alfa ) i az li4no ne bih poiskal pari za ne6to koeto ne e moe tvorenie - koi ot vas e pisal remontno rykovodstvo?
    5. nadali vsi4ki (potencialni) 4lenove na kluba mogat da si remontirat kolite sami ili pyk imat vreme za tova i ne mislia 4e niakoi 6te plati/regostrira samo za da razbere 4e ne moje da si smeni syedinitelia v doma6ni uslovia (predpolaga se 4e go znae predvaritelno)
    i pro4ee
    Не о хлѣбѣ единѣмъ живъ будетъ человѣкъ

  5. #20
    Deadliest Catch Dexer's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    42
    Posts
    978

    Default

    Statiite za koito vi kazah predi okolo 10 dni sa skanirani i sa gotovi za kachvane, Mislja da gi zapisha na edno CD i da gi vzema na sreshtata v nedelja. Koito ima vuzmojnost da se zanimava sus site-a shte gi vzeme ot mene
    Az lichno mnogo shte se zaradvam ako gi kachite na site-A, zashtoto sum gi subiral ot mnogo vreme, a ne sum imal s koi da spodelja za tjah

    === 75 1.8 T '86 ===
    === 156 SW 2.4 JTD '01 ===

    If Rust Is Lighter Than Carbon Fibre, My 75 Is A Superleggera!

  6. #21
    Turbo Ninja Bobo's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    45
    Posts
    7,990

    Default

    Ето всичко с което разполагам не мисля че е малко Собствениците на 33 ще са най-доволни има всичко на тема техника опитаите го. Картинките са плод на бая download от години.

    За Григор и тези които се занимават с сайта - свалете тази страничка и сложете инфото от нея на официалния сайт. Ако искате мога да ви дам и на диск тези работи.

    Стига приказвал ето го линка: http://bobo.rightnet.net/Alfa_Romeo/

    PS: и да ви видя с белите километражи другия път
    0888 232 484 - Бобо Extreme Service

    Alfa 145 QV Turbo VS Alfa GTV 3.2 24V 04'
    Alfa 156 05' 1.9 16V M-JET, Fiat Brava 1.9 JTD , Алфа 164 Super, Alfa 147 JTD малкото GTA, Alfa 155 2.0 16v Super

  7. #22
    Alfa 155 Fanclub-Bulgaria Alfa User's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Пловдив, BG
    Posts
    4,585

    Default

    Ми аз искам бели уреди в таблото ... ама да ме светнете откъде да си ги взема или как да ги направя ...
    155 MY.95 Sport - 2.0 TS 8v (ressurected by Теодор & Токича)
    Fan Club Alfa Romeo 155 - Bulgaria

  8. #23
    Turbo Ninja Bobo's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    45
    Posts
    7,990

    Default

    Ами незнам за 155 но на сайта по-горе има за всякакви 33-ки. Киломтражите са трепач.
    0888 232 484 - Бобо Extreme Service

    Alfa 145 QV Turbo VS Alfa GTV 3.2 24V 04'
    Alfa 156 05' 1.9 16V M-JET, Fiat Brava 1.9 JTD , Алфа 164 Super, Alfa 147 JTD малкото GTA, Alfa 155 2.0 16v Super

  9. #24
    циничен ницшеанец търтей's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    47
    Posts
    7,058

    Default

    tezi uj pi6at 4e mogat si4ko za tabla

    http://www.streetrace.hit.bg/
    Не о хлѣбѣ единѣмъ живъ будетъ человѣкъ

  10. #25
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Jul 2005
    Posts
    48

    Default

    Tozi sigurno go znaete ama nali i az trqbva da kaja ne6to http://www.digest.net/alfa/FAQ/164/

  11. #26

    Default

    Григоре ти пишеш " Съмнявам се човек, който кара Алфа да стане член само и само да се "докопа" до някой "много ценен файл"..... звучи несериозно." , но не съм съгласен с теб.Така както по молба на различни регистрирани във форумите на този сайт членове(не говоря за членове на клуба) навлизам в частни мрежи за да им намеря доколкото мога нужната информация така ще стане и тук.Не карам алфа(тя ми е първата любов) ,а фиат ритмо и въпреки това имам какво да предложа и на алфистите и на колегите с фиат,не съм член все още на нито един клуб и все пак се опитвам да помогна на всеки, ако мога,защо е нужно да изпращам по 20 и повече писма на даден имейл като всеки може да си го дръпне от тук,ако качим наличната на всички информация.За мен това е големия смисъл и на клубовете и на форумите - взаимо помощта на много хора.Това е моето мнение иначе раздела Техническа информация и сервизна книги губи смисъл, ако ще е с определени рестрикции по-добре си издайте на всичките си членове по една брошура с нужната му информация за автомобила който който кара и закрий този раздел.
    А това че някой е дал маса пари за Хайнес мануал е пълна глупост,моля те не ми разваляй мнението за теб,нищо че не се познаваме лично.
    Това е от почитателите на италианската марка , сега вече членовете на клуба са на ход.

  12. #27
    Turbo Ninja Bobo's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    45
    Posts
    7,990

    Default

    Според мен, а и както вече сте видели аз съм предоставил информацията която имам, не смятам че трябва да има рестрикции напротив целта е популяризиране на идеята. За да стане това, трябва всеки който се опита да получи инфо за каквото и да е свързано с марката да го направи по най-лесния и бърз начин. За да може някой ден човек да каже купувам си алфа защото знам че каквото и да ми се случи има от къде да взема инфо безпрепятствено и има кой да попитам ако имам нужда - така според мен ще станем много по-популярни.
    0888 232 484 - Бобо Extreme Service

    Alfa 145 QV Turbo VS Alfa GTV 3.2 24V 04'
    Alfa 156 05' 1.9 16V M-JET, Fiat Brava 1.9 JTD , Алфа 164 Super, Alfa 147 JTD малкото GTA, Alfa 155 2.0 16v Super

  13. #28
    откачен алфаджия n.ianev's Avatar
    Join Date
    Aug 2007
    Location
    БУРГАС
    Age
    41
    Posts
    184

    Default

    Last edited by n.ianev; 31-08-2008 at 22:31.

  14. #29
    Lead Bounder valjo's Avatar
    Join Date
    Nov 2003
    Location
    София
    Age
    49
    Posts
    6,080

    Default

    ако беше обърнал внимание и че пишеш в тема от 09.2004та година, цена нямаше да имаш ....особено със забележките за кирилицата
    '04 Alfa Romeo GT 1.9 JTDm Q2 150cv heavily tunned
    '02 Alfa Romeo 166 2.4 JTD Q2 150cv, remapped by Bobo
    '99 Alfa Romeo 145 1.6 TS 120cv - ex

  15. #30
    откачен алфаджия n.ianev's Avatar
    Join Date
    Aug 2007
    Location
    БУРГАС
    Age
    41
    Posts
    184

    Default

    моя грешка

Page 2 of 2 FirstFirst 12

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •