Results 1 to 8 of 8

Thread: Email notification не работи

  1. #1
    Запален алфист tjman's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    София
    Age
    54
    Posts
    105

    Default Email notification не работи

    Може ли да го оправите? Пуснал съм една тема и съм избрал когато някой отговори да получавам мейл, но нищо не получавам
    145 1,6 Boxer

  2. #2
    Татю алфист
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Posts
    1,502

    Default

    При регистрация на потребител май също има проблем с мейла (не знам дали понякога или винаги) - не получават мейл за потвърждение, съответно не могат да си активират регистрацията.

    Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDm 16v Elegante+Sport MY.08
    Alfa Romeo 155 1.8TS Sport MY.95

  3. #3

    Default

    Quote Originally Posted by bass View Post
    При регистрация на потребител май също има проблем с мейла (не знам дали понякога или винаги) - не получават мейл за потвърждение, съответно не могат да си активират регистрацията.
    възможно ли е определени мейл-и да възприемат съобщенията от форума като спам?

    мисля, че преди време бях чела за подобни неща, дори някъде имаше специална препоръка да не се ползват за регистрация (говоря за конкретен форум) някои мейли (не помня вече, например, създадени в яху или абв) точно по тази причина.

    може би не е лошо да се види дали няма някаква повтаряемост на мейл-ите, които не получават съобщения..

  4. #4
    helter-skelter PEPI-2ALFA's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Сандански
    Age
    52
    Posts
    1,599

    Default

    Вчера преди обяд си затворих пощата и си влязох във форума. Писах в тия 2-те теми за протеста и накрая преди да си тръгна от работа като си проверих пощата имах 60 и няколко писма за отговор след мой пост.Така че си работи. Тая сутрин пак имах нови известия.
    166 JTD '02 ; 146 1.6TS Junior '98 - бракувана, продава се на части ; 155 1.8TS SILVERSTONE '94 -продадена

  5. #5

    Default

    точно това имам предвид - щом някъде работи, а другаде не, очевидно проблемът не е в нашия телевизор.

  6. #6
    iron man Pinky's Avatar
    Join Date
    May 2006
    Location
    София
    Age
    74
    Posts
    2,648

    Default

    Някои пощи не пускат съобщения, когато обратния резолвинг на ИП-то не е сетнат/както трябва. А аз като гледам, при нас не е. Григор да се включи.
    I just have a hunch that Stalin is not that kind of a man. I think that if I give him everything I possibly can and ask for nothing from him in return, he won't try to annex anything and will work with me for a world of democracy and peace
    Roosevelt

  7. #7
    Lead Bounder valjo's Avatar
    Join Date
    Nov 2003
    Location
    София
    Age
    49
    Posts
    6,080

    Default

    Quote Originally Posted by Pinky View Post
    Някои пощи не пускат съобщения, когато обратния резолвинг на ИП-то не е сетнат/както трябва. А аз като гледам, при нас не е. Григор да се включи.
    еее бах го, за reverse lookup ли говориш ?

    тва ми се струва прекалено , ако има политика да се реджектват такива мейли?

    ми ако на тва ИП сме 50 хоста....
    '04 Alfa Romeo GT 1.9 JTDm Q2 150cv heavily tunned
    '02 Alfa Romeo 166 2.4 JTD Q2 150cv, remapped by Bobo
    '99 Alfa Romeo 145 1.6 TS 120cv - ex

  8. #8
    iron man Pinky's Avatar
    Join Date
    May 2006
    Location
    София
    Age
    74
    Posts
    2,648

    Default

    в мейл.бг със сигурност е така.
    би трябвало да си имаме отделно ип и да ръчкаме Григор
    I just have a hunch that Stalin is not that kind of a man. I think that if I give him everything I possibly can and ask for nothing from him in return, he won't try to annex anything and will work with me for a world of democracy and peace
    Roosevelt

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •