Page 2 of 7 FirstFirst 1234 ... LastLast
Results 16 to 30 of 100

Thread: Термостат?

  1. #16
    Старши Kuker's Avatar
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    гр.София
    Age
    45
    Posts
    1,697

    Default

    Е как нямаш термостат бе колега?

    "Lasciate ogni speranza, voi ch'entrate"

  2. #17

    Default

    Quote Originally Posted by kuker View Post
    Е как нямаш термостат бе колега?
    Ами лесно махнали са го и аз играя ролята на термостад като видя, че загрева малко повече вклучвам перката, ако не се усетя може и да прегрее

  3. #18
    Старши Kuker's Avatar
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    гр.София
    Age
    45
    Posts
    1,697

    Default

    А какво има на негово място?

    "Lasciate ogni speranza, voi ch'entrate"

  4. #19
    ( ͡° ͜ʖ ͡°)ಠ_ಠ (͡๏̯͡๏)
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    127.0.0.1
    Posts
    2,632

    Default

    Quote Originally Posted by Zhivkov View Post
    Добър вечер и от мен разхода ти е добър моя е 18 в града като я карам на 1 и 2 иначе е 14 15 по магистралата пада на 7 8 9 зависи това с термостада незам как е при мен колата фабрично е имала и термостад разбирасе и климатик сега ги нямам и двете сега с копчето дето е за климатика една снежинка дето прилича е копчес което ръчно вклучвам дирекна перка към мотора в града стига и надвишава 90 градуса, но аз като видя, че наближава 90 я пускам ръчно и охлажда мотора за окло 4-5 мин го прави 70 иначе по магистралата не дига повече от 60 градуса
    Бягай да купуваш и ти термостат . В града или на магистрала не ми пада под 80 и не качва над 90 при сегашните температури . Термостат е нов Behr на 45 дена . Парно имам Топлофикация да ми завиди .
    Някои хора трябва да имат не акт за раждане, а писмено извинение от производителя на контрацептиви.乁໒( ͒ ⌂ ͒ )७ㄏ

  5. #20

    Default

    Незнам какво имам на негово място просто знам, че нямам термостад на мен ен пат ми се случи в града дигна 100 градуса та маймалко отгоре амаведнага вклучих перката и изтина за нула време

  6. #21
    Запален алфист
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    София
    Posts
    387

    Default

    Quote Originally Posted by Zhivkov View Post
    при мен колата фабрично е имала и термостад разбирасе и климатик сега ги нямам и двете сега с копчето дето е за климатика една снежинка дето прилича е копчес което ръчно вклучвам дирекна перка към мотора в града стига и надвишава 90 градуса, но аз като видя, че наближава 90 я пускам ръчно и охлажда мотора за окло 4-5 мин го прави 70 иначе по магистралата не дига повече от 60 градуса
    Е това твойто ми се вижда голяма идиотщина.
    Alfa Romeo 155, 2.5, V6/ GTV 2.0 TB V6 / 146 TS, 2.0 Junior/ 145 TS, 2.0 16V/ Giulietta 1.8, 166 2.0 V6 TB

  7. #22
    Master of Puppets mochko1's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Разград, London
    Age
    38
    Posts
    983

    Default

    Quote Originally Posted by Zhivkov View Post
    Незнам какво имам на негово място просто знам, че нямам термостад на мен ен пат ми се случи в града дигна 100 градуса та маймалко отгоре амаведнага вклучих перката и изтина за нула време
    Колега ако нямаш термос колата няма да загрява въобще или ще грее само на място и при бавно каране в града ,а щом ти си пускаш перката ,а не тя сама да се включва ,значи имаш друг проблем с нея !!! Мястото на термоса не може да бъде запушено ,щото мотора няма да има ник'во охлаждане и колкото да си пускаш перката ще гръмне ,а ако термостата е изтърбушен и е просто като тръба то мотора въобще няма да загрява.
    Прегледай си термостата и !!!по важното!!! системата която включва и изключва перката ,там бушони релета и разбери преди това от старият собственик какви точно "модификации" са правили по колата.
    Alfa Romeo GTV 2.0 16V Twin Spark 150hp
    Fiat Bravo II 1.4 90hp

    Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another!

  8. #23
    Старши Kuker's Avatar
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    гр.София
    Age
    45
    Posts
    1,697

    Default

    Quote Originally Posted by Zhivkov View Post
    Незнам какво имам на негово място просто знам, че нямам термостад на мен ен пат ми се случи в града дигна 100 градуса та маймалко отгоре амаведнага вклучих перката и изтина за нула време
    Като ти прочетох някои теми и постове ми стана мъчно за теб.Младо момче си и някой те е врътнал яко с тая кошница.Като не разбираш защо не взе някой да я огледа тая кола преди да я купиш?

    "Lasciate ogni speranza, voi ch'entrate"

  9. #24

    Default

    Quote Originally Posted by lan View Post
    Е това твойто ми се вижда голяма идиотщина.
    това е направено с цел за по-добро охлажда като са добавили допалнителна перка за охлайдане която не се чува и е много ефикасна е да нямам климатик ама и няма да ми прегрева колата летото в най големите жеги

  10. #25
    Старши Kuker's Avatar
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    гр.София
    Age
    45
    Posts
    1,697

    Default

    Quote Originally Posted by Zhivkov View Post
    това е направено с цел за по-добро охлажда като са добавили допалнителна перка за охлайдане която не се чува и е много ефикасна е да нямам климатик ама и няма да ми прегрева колата летото в най големите жеги
    Тук вече навлизаме в сферата на простотията.Сложи/смени/ термостата, виж датчика на перката, оправи спирачките и т.н. иначе ......скрап.

    "Lasciate ogni speranza, voi ch'entrate"

  11. #26
    Дигиталния digitalundgrd's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    София
    Posts
    5,265

    Default

    Живков бате това първата кола ли ти е?
    Говориш ни направо ШОКИРАЩИ неща...Какво е това "допълнително охлаждане", което го включваш вместо климатик? То принципно без тоя според теб "тунинг" ВСЯКА нормална кола с климатик, като го включиш особено лятото и температурата пада...и то не заради друго, ами защото тогава перката работи ПОСТОЯННО....
    А това, че нямаш термостат няма да го коментираме...Ти видя ли със собствените си очи аджеба къде е това нещо "термостата", та викаш .."нямам"?
    Ясно, че в тоя форум - слаб пияч, бияч, ебач и слаб шофьор няма, ма нема смисъл да се фалим..

    МEGANE RS CUP ''20
    Alfa Romeo 156 SW 1.9 JTD

  12. #27

    Default

    Лелееее.............

    Бързо я води на доктор, да не роди скоро..........

  13. #28

    Default

    Quote Originally Posted by Доко View Post
    Лелееее.............

    Бързо я води на доктор, да не роди скоро..........
    много странни екстри има таз кола по принцип
    Alfa romeo GTVex
    Alfa romeo 159 08"16V JTDmex
    Audi A6 Avant 09" 3.0 TDI S-line Quattro
    Аudi A3 1.8 20V 02"

  14. #29
    започва да се пристрастява jorokulishev's Avatar
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Пловдив
    Posts
    87

    Default

    звинявай ма малко ми звучи като москвич пиниз ДА дам аз 9000хил за кола и да глеам кога да си пусна перката аре нема нужда

  15. #30
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Dec 2008
    Posts
    82

    Question

    Да питам в такъв случай, като моята държи една резка преди 110 демек около 100-като загреее както трябва, какво?! В смисъл разликата е, че вие казвате 90, а при мен е 100
    Alfa Romeo GTV 150hp

Page 2 of 7 FirstFirst 1234 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •