Results 1 to 11 of 11

Thread: Problem s kirilizatora

  1. #1

    Default Problem s kirilizatora

    Izvinqvam se predvaritelno na moderatorite,ama tva mi e bolkata,4e mi se izgubi kirilizatora v 'notification area'.Bez da iskam go mahnah i sq ne moga da go vurna.Probvah sqkak,ama ne stava nqma go nikude.Davaite akul,4e pobesnqh tuka(ne moa da pi6a na roden ezik).
    155 1.9 TD,Lancia Lybra 1.9 jtd
    Ex...
    Alfa Romeo 155 2.0 8V TS,Alfa Romeo 1.8 8V TS,Fiat tempra

  2. #2
    iron man Pinky's Avatar
    Join Date
    May 2006
    Location
    София
    Age
    74
    Posts
    2,648

    Default

    Я обясни по-подробно, че не разбирам какво се е получило.
    I just have a hunch that Stalin is not that kind of a man. I think that if I give him everything I possibly can and ask for nothing from him in return, he won't try to annex anything and will work with me for a world of democracy and peace
    Roosevelt

  3. #3
    чичка с очила и шкембенце Член на клуба mordohy's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    Кюстендил Перник.
    Age
    61
    Posts
    7,084
    Blog Entries
    1

    Default

    Колега,добре дошъл.Няма да си първия с тоя проблем.Всъшност,тая функция е повече за колегите зад граница,когато работят с някой компютър в някой тамошен клуб.Хвани първото комшийче,компютърно видиотено копеле и то много набързо,ще ти инсталира и кирилица и каквото друго искаш и най-важното ще ти обясни кои бутони да не натискаш,на първо време.Има достатъчно български сайтове,където въпросната сбирщина от натъпкани с хормони и пъпчиви пубери,ще ти помогнат много повече,от преливащите с поучения и високопарни абстракции книги , написани от импотентни комплексари.Аз така правя.Като нещо не ми е ясно или не става,викам на помощ, децата идиотчета,приятелите на сина ми.Те взимат всичко присърце и след,като са ми подредили всичко,а аз не мога после да си намеря нищо,но какво да се прави.Поне това,което съм искал са го направили.Благодарение на техния терор,вече се оправям по-добре.Успех , колега!
    На където и да се въртиш, задника ти пак ще е отзад!
    Интелектуален кръг БКАР. Няма тема, която да не превърнем в плюскане и пукница.

  4. #4

    Default

    Quote Originally Posted by Pinky View Post
    Я обясни по-подробно, че не разбирам какво се е получило.
    Zna4i imah si dolu ikonka da si smenqm ezika,oba4e q mahnah bez da iskam i sq ne moga da q vurna.Probvah si4ko funkcii na taskbara,ama ne go namiram.
    155 1.9 TD,Lancia Lybra 1.9 jtd
    Ex...
    Alfa Romeo 155 2.0 8V TS,Alfa Romeo 1.8 8V TS,Fiat tempra

  5. #5

    Default

    Quote Originally Posted by 155_8000rpm View Post
    Zna4i imah si dolu ikonka da si smenqm ezika,oba4e q mahnah bez da iskam i sq ne moga da q vurna.Probvah si4ko funkcii na taskbara,ama ne go namiram.
    Десен бутон на таскбара,Toolbars->сложи отметка на Language bar
    nicola 59 каза:....трее да помислиш по въпроса за засилването,понеже в момента можеш да спреш,и хеопсовата пирамида,ма не си в състояние да засилиш и кучешка колиба.

  6. #6
    iron man Pinky's Avatar
    Join Date
    May 2006
    Location
    София
    Age
    74
    Posts
    2,648

    Default

    Ако си на експи
    десен бутон на лентата долу, най-горното меню е toolbars, от там избираш language bar.
    Обади дали е това, или пак не съм те разбрал.

    Между другото, форума има вграден кирилизатор, точно под емотиконките е прозорчето.
    I just have a hunch that Stalin is not that kind of a man. I think that if I give him everything I possibly can and ask for nothing from him in return, he won't try to annex anything and will work with me for a world of democracy and peace
    Roosevelt

  7. #7

    Default

    Quote Originally Posted by Pinky View Post
    Ако си на експи
    десен бутон на лентата долу, най-горното меню е toolbars, от там избираш language bar.
    Обади дали е това, или пак не съм те разбрал.

    Между другото, форума има вграден кирилизатор, точно под емотиконките е прозорчето.
    Nali tva kazvam,4e tam go tursq,ama go nqma tam v toolbars(language nqma)Luda rabota.S vista sum.
    155 1.9 TD,Lancia Lybra 1.9 jtd
    Ex...
    Alfa Romeo 155 2.0 8V TS,Alfa Romeo 1.8 8V TS,Fiat tempra

  8. #8

    Default

    КЛЮЧ
    155 1.9 TD,Lancia Lybra 1.9 jtd
    Ex...
    Alfa Romeo 155 2.0 8V TS,Alfa Romeo 1.8 8V TS,Fiat tempra

  9. #9
    iron man Pinky's Avatar
    Join Date
    May 2006
    Location
    София
    Age
    74
    Posts
    2,648

    Default

    е сподели де, кво беше?
    I just have a hunch that Stalin is not that kind of a man. I think that if I give him everything I possibly can and ask for nothing from him in return, he won't try to annex anything and will work with me for a world of democracy and peace
    Roosevelt

  10. #10
    Болен алфист pavlin's Avatar
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Florida , USA
    Posts
    2,778

    Default

    Някой може ли да ми даде връзка към сайт където да си сваля кирилизатор.

  11. #11

    Default

    Quote Originally Posted by Pinky View Post
    е сподели де, кво беше?
    Не знам.От alt+shift си го сменя езика,ама не ще да излезе на икона отдолу и го няма в целия компютър.Аз съм малко лаик на тема компютри,ама търсих го навсякъде няма го(да е жив и здрав колегата Linkestis,че даде акъла за алт+схифт да пробвам).
    155 1.9 TD,Lancia Lybra 1.9 jtd
    Ex...
    Alfa Romeo 155 2.0 8V TS,Alfa Romeo 1.8 8V TS,Fiat tempra

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •