Results 1 to 8 of 8

Thread: направо си скъсах нервите

  1. #1
    започва да се пристрастява element_jori's Avatar
    Join Date
    Nov 2008
    Posts
    61

    Default направо си скъсах нервите

    колата ми роди миналата година и след 4акане макане търсене на 4асти, а по то4но биели бутала вал шлаифане на вал( беше замръзнал струга или незнам си какво при шлаифистите) трябваше тая седмица колата да е готова...... обаче не. ,,,,,,,, звунят ми днеска от сервиза че несхто маслената помпа не ставал както и да е . ........ отивам намерихме помпа всичко трябваше да е ок .... самоче мерим биелите и к...р не стават почти всичките с по 5 стотни отклонение ........... и сега какво ............ оште чакане .................. е......ти чакането бих казал .......... нещо не и върви на тая кола........... а иначе тая тема я пускам за да се пооплача малко да ми мине щтото откачих вече

  2. #2

    Default

    Спокойно колега. В живота на всеки има много тежки мигове, но хубавите са тези, които имат значение. Всяко зло минава. Пази си здравето и нервите, а все в един момент ще дойде и доброто!!!

    Стискам ти палци! Надявам се скоро да си усмихнат и да се наслаждаваш на колата отново
    Alfa Romeo Spider 2.0 16V Twin Spark 155hp '00 Lusso

  3. #3
    Master of Puppets mochko1's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Разград, London
    Age
    38
    Posts
    983

    Default

    Лош късмет колега чакането може много да ти отрови нервичките ,амааа катоо стаанее к'во каране ще ееее малеейййй чак я съжелявам колицата айде със здраве колега и наздраве
    Alfa Romeo GTV 2.0 16V Twin Spark 150hp
    Fiat Bravo II 1.4 90hp

    Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another!

  4. #4
    Алфист-газ в кръвта RaIDeR's Avatar
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Велико Търново
    Posts
    603

    Default

    Quote Originally Posted by proper View Post
    Спокойно колега. В живота на всеки има много тежки мигове, но хубавите са тези, които имат значение. Всяко зло минава. Пази си здравето и нервите, а все в един момент ще дойде и доброто!!!

    Стискам ти палци! Надявам се скоро да си усмихнат и да се наслаждаваш на колата отново
    Подкрепям
    Alfa Romeo 33 IMOLA 1.4 i.e. 90hp. 1351 cc. 93 г. (907A)

  5. #5
    душманин mayhem's Avatar
    Join Date
    Sep 2008
    Location
    Ню йорк
    Age
    46
    Posts
    55

    Default недеи бе мом4е

    ти пак имаш за кво да се товариш.. а аз...кво да каам.. колата ми е перфектна, обслужена при лисан... да ама не. ние бьлгарите сме тьпи доби4ета...един авер ме подигна и аз реших да чипосвам...сега от перфектен автомобил имам чипосана бангиа дето се движи мноо барзо ма понеже нешто не направиха както требва се движи на сервизен режим..демек лампата на таблото свети нонстоп и трее диагностика и т.н. а може би и реинсталване на софтуера...та идеята ми е АКО НЕ6ТО НЕ Е РАЗВАЛЕНО, НЕ БИВА ДА СЕ ПОПРАВИА...РЕСПЕКТИВНО ТИ НЕ ТРЕЕ СЕ НЕРВИШ , ШТОТО ПОНЕ НА ТВОИТА И ПРАВАТ НЕОБХОДИМ РЕМОНТ! няма да споменавам кои ме 4ипоса, поне не засега, ма ако след диагностиката не и мине болката на колицата 6те ги осера вав тоз форум, штото да им поправиа небакарежа трее пак да ида от бургас до софия при лисан....800км и загуба на кинта и наи-важното време и нерва....
    блаженни са низшите духом...

  6. #6
    JTD>TDI така си е! DanewRomeo's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Пловдив
    Posts
    425

    Default

    Quote Originally Posted by mayhem View Post
    ти пак имаш за кво да се товариш.. а аз...кво да каам.. колата ми е перфектна, обслужена при лисан... да ама не. ние бьлгарите сме тьпи доби4ета...един авер ме подигна и аз реших да чипосвам...сега от перфектен автомобил имам чипосана бангиа дето се движи мноо барзо ма понеже нешто не направиха както требва се движи на сервизен режим..демек лампата на таблото свети нонстоп и трее диагностика и т.н. а може би и реинсталване на софтуера...та идеята ми е АКО НЕ6ТО НЕ Е РАЗВАЛЕНО, НЕ БИВА ДА СЕ ПОПРАВИА...РЕСПЕКТИВНО ТИ НЕ ТРЕЕ СЕ НЕРВИШ , ШТОТО ПОНЕ НА ТВОИТА И ПРАВАТ НЕОБХОДИМ РЕМОНТ! няма да споменавам кои ме 4ипоса, поне не засега, ма ако след диагностиката не и мине болката на колицата 6те ги осера вав тоз форум, штото да им поправиа небакарежа трее пак да ида от бургас до софия при лисан....800км и загуба на кинта и наи-важното време и нерва....
    Kолега, най-коректно е да споделиш кой те е чипосвал, при това възможно най-бързо. Иначе правиш мечешка услуга. Най-вече на тези, които смятат да се цанят клиенти на въпросните чипаджии.
    Митьо Бомбата: Ех, какви времена бяха... животински времена

  7. #7
    започва да се пристрастява element_jori's Avatar
    Join Date
    Nov 2008
    Posts
    61

    Default

    Quote Originally Posted by mayhem View Post
    ти пак имаш за кво да се товариш.. а аз...кво да каам.. колата ми е перфектна, обслужена при лисан... да ама не. ние бьлгарите сме тьпи доби4ета...един авер ме подигна и аз реших да чипосвам...сега от перфектен автомобил имам чипосана бангиа дето се движи мноо барзо ма понеже нешто не направиха както требва се движи на сервизен режим..демек лампата на таблото свети нонстоп и трее диагностика и т.н. а може би и реинсталване на софтуера...та идеята ми е АКО НЕ6ТО НЕ Е РАЗВАЛЕНО, НЕ БИВА ДА СЕ ПОПРАВИА...РЕСПЕКТИВНО ТИ НЕ ТРЕЕ СЕ НЕРВИШ , ШТОТО ПОНЕ НА ТВОИТА И ПРАВАТ НЕОБХОДИМ РЕМОНТ! няма да споменавам кои ме 4ипоса, поне не засега, ма ако след диагностиката не и мине болката на колицата 6те ги осера вав тоз форум, штото да им поправиа небакарежа трее пак да ида от бургас до софия при лисан....800км и загуба на кинта и наи-важното време и нерва....
    колега аз знам кои ти е правил чипа .......... ама наистина докато не си сигурен не е хубаво да деистваш ама ако се окаже обратното което е 80% храни яко ........ и ходи и на тях им се скараи малко ......... те като не могат да павят чипове на бензин да не правят да си правят на печките и това е там поне е по лесно ......... нали така ........... ако гресха значи не съм прав

  8. #8
    душманин mayhem's Avatar
    Join Date
    Sep 2008
    Location
    Ню йорк
    Age
    46
    Posts
    55

    Default не знам

    днес отивам на елкома и кво стана? ...може би е ирони4но,но маи е хол дат4ик, штото от една седмица колата пали, лети..оба4е след гасене при повторен опит за запалване при загриал мотор не ште и не ште..та -вазможно е стариа ми софтуеар да не е от4итал, или то4но в момента на 4ипването да е сганал хол дат4ика....засега е добре, (ама заштото се скапа и не иска да запали в сервиза,което напално ме усртоива, не на сред пат)...надиавам се 4е е тва, а не софтуера....и пак казвам-мнението ми не бива да е меродавно по отношение на хората с 4ипосването, а и да са сгре6или нешто, стават и теа работи, караи, а и говориме за алфа-бетер жена е.......
    блаженни са низшите духом...

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •