Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 31 to 36 of 36

Thread: 75 TS 1200 лева !!!

  1. #31

  2. #32
    Простак Рацер tuxgt's Avatar
    Join Date
    Feb 2009
    Location
    София
    Posts
    574

    Default

    Да ми е честита . На пролет очаквайте снимков матрял от кърпене, боя и тн
    В момента е за смяна на гърнето а по-късно за реглаж предница и смяна на втулките. Вече е с летите жанти.

    п.с. Синхронизатор на втора -> къде ?
    Last edited by tuxgt; 11-02-2009 at 11:57.

  3. #33
    баш пердашкин Venci's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Posts
    2,953

    Default

    Здравей, колега! Да ти е честита новата придобивка! Добре дошъл в сектата! Надявам се скоро да се запознаем на живо и официално те каня на петъчните класически сбирки.
    За скоростната кутия . Не знам до колко си навътре в материала със скоростите. Синхрони се намират - макар и втора употреба доста добри. Нови е почти невъзможно в България. Доста станаха вече кутиите в които имам пръст по един или друг начин и бих те посъветвал първо да намериш човек, който със сигурност е правил поне няколко такива кутии и е постигнал резултати без виене, хъркане и т. н. Имай в предвид, че причините за износване на синхроните са комплексни. При подмяната се преглеждат и муфите. Задължително се слага качествено ново масло. Подменят се тампоните на скоростната кутия и се ревизира механизма за смяна на скоростите. Ако се изпълнят горните неща както трябва ти давам гаранция за хиляди километри без хъркане на скорости е вЕрвай ми няма такъв кеф като трансаксиална алфа на която скоростите и влизат като на обикновенна кола.
    Alfa Romeo 75 24V

  4. #34

    Default

    имам останала от моята алфа кутия
    п.с. виж раздел продава

  5. #35

    Default

    telefon

  6. #36
    баш пердашкин Venci's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Posts
    2,953

    Default

    Пиши на кирилица!
    Темата е на 5 години.
    Alfa Romeo 75 24V

Page 3 of 3 FirstFirst 123

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •